Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση φίλε μου! Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες τα πράγματα, γιατί αν συνυπολογίσουμε τα 2 ευρώ που ζητάνε οι κλέφτες για να σου φορτίσουνε την κάρτα, ξοδεύω κοντά 7 ευρώ κερατιάτικα κάθε φορά που είναι να κάνω κάποια αγορά. Θα δοκιμάσω σε λίγο και θα ενημερώσω για το αποτέλεσμα. Και να μην γίνει δεκτή η κάρτα όμως (είτε σκέτη είτε με Paypal), δεν θα πάνε χαμένα τα λεφτά, κάπου θα βρω να τα ξοδέψω :-)

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: ΟΚ, όλα πήγαν καλά :-) Το πήρα κατευθείαν από το Steam βάζοντας τα στοιχεία της prepaid, ούτε Paypal ούτε τίποτα :-) Ευχαριστώ πολύ και πάλι για την απάντηση! Τα λέμε σε κάνα μακρινό ηλιακό σύστημα (κανονίστε να με φάτε ε; )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βγήκανε φράγκα από το community goal, με την ελάχιστη προσπάθεια. 32 τόνοι μεταφορά gold (άσχετα αν τελικά πούλησα κάπου 90 για το γιόλο) ανάμεσα σε διπλανά συστήματα ήταν αρκετοί για το Top 75% και τα 6 εκατομμύρια που έδινε. Δεν ξέρω τώρα αν πρέπει να τα σπρώξω για να φτιάξω το Cobra ή να πάρω κανα μεγάλο σκάφος (πέραν του Τ6 που έχω ήδη). Χμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Άρχισαν και οι προσκλήσεις για την 2.2 beta, στο τσακ ήμουν να πατήσω το κουμπί αλλά μόλις είδα αυτό μου έφυγε κάθε όρεξη:

 

Player notice: The Elite Dangerous beta servers are only available during set periods before major expansion releases, and are then closed. In-game progress made during the beta stages of development will not be carried across into the full game. Any progress made when playing on the beta servers will therefore be lost when the beta phase ends.

 

Τουλάχιστον πλησιάζει η μέρα του release.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Διαβάζω πολλά τόπικς για την 2.2 με εικόνες, κλπ στο Reddit, αλλά βαριέμαι να κατεβάσω την beta.

 

Θα δω όταν βγει κανονικά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι το επόμενο παιχνίδι που θα τσιμπήσω στις Χριστουγεννιάτικες εκπτώσεις, αν μπει σε -75%. Με τα χρήματα από τις κάρτες θα μου βγει τζάμπα, ελπίζω σε κανένα καλό πακέτο με το Horizons.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

$600 ?

 

Αυτή είναι τιμή Αμερικής χωρίς tax.  Από Amazon Αγγλίας £549. Και ενώ μου έλεγε στο Amazon ότι θα παραλάβω την άλλη βδομάδα Τετάρτη, μπαίνω στην UPS και βλέπω παράδοση αύριο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...