Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σου πω την αληθεια πηγαινα για το far cry primal που λογω μιας προσφορας τρεχει στα 18,99€ αν το παρεις με paypal. Μετα ειδα το post του Ghost, ψηθηκα, το τσεκαρα και το τσιμπησα στα 16,49€ :)

 

Steam και οτιδηποτε παιζει με game platforms το αποφευγω οταν μπορω....

 

Αντε ρε καιρος να το ξεκινησεις ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να σου πω την αληθεια πηγαινα για το far cry primal που λογω μιας προσφορας τρεχει στα 18,99€ αν το παρεις με paypal. Μετα ειδα το post του Ghost, ψηθηκα, το τσεκαρα και το τσιμπησα στα 16,49€ :)

 

Steam και οτιδηποτε παιζει με game platforms το αποφευγω οταν μπορω....

 

Αντε ρε καιρος να το ξεκινησεις ;)

 

Το FC: Primal όμως λογικά θα το παίξεις καμια βδομάδα ή έστω κανα μήνα και τέρμα. Εκτός όλων των άλλων δεν είναι και συγκλονιστικά διαφορετικό από τα προηγούμενα της σειράς, ακόμα κι αν είναι καλύτερο απ' αυτά.

 

Τουναντίον το ED είναι one of a kind και μπορείς να ασχολείσαι άνετα μαζί του για χρόνια (έστω και με ενδιάμεσα διαλείμματα), ειδικά για όσο καιρό θα μπαίνουν διαρκώς νέα content updates και expansions.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να σου πω την αληθεια πηγαινα για το far cry primal που λογω μιας προσφορας τρεχει στα 18,99€ αν το παρεις με paypal. Μετα ειδα το post του Ghost, ψηθηκα, το τσεκαρα και το τσιμπησα στα 16,49€ :)

 

Steam και οτιδηποτε παιζει με game platforms το αποφευγω οταν μπορω....

 

Αντε ρε καιρος να το ξεκινησεις ;)

 

Αντίο ζωή, άμα το κάνω αυτό.

 

Edit.

Ερρ τί το πήρα το Elite...... είδα το Planet Coaster που μου είχε διαφύγει τελείως.

Αν βάλω και το CIV 6 στον λογαριασμό, αντίο ζωή για  αρκετό καιρό τώρα.

Επεξ/σία από Apoll
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το FC: Primal όμως λογικά θα το παίξεις καμια βδομάδα ή έστω κανα μήνα και τέρμα. Εκτός όλων των άλλων δεν είναι και συγκλονιστικά διαφορετικό από τα προηγούμενα της σειράς, ακόμα κι αν είναι καλύτερο απ' αυτά.

 

Τουναντίον το ED είναι one of a kind και μπορείς να ασχολείσαι άνετα μαζί του για χρόνια (έστω και με ενδιάμεσα διαλείμματα), ειδικά για όσο καιρό θα μπαίνουν διαρκώς νέα content updates και expansions.

 

Ενταξει αναμεσα στα διαλειμματα που κανω για το Elite ολο και κανα ενδιαφερον παιχνιδακι παιζω :P Και το Far Cry το χω βαλει στο ματι εδω και καιρο. Απλα εδωσα μια μικρη (λεμε τωρα :P) παραταση.

 

Αντίο ζωή, άμα το κάνω αυτό.

 

Edit.

Ερρ τί το πήρα το Elite...... είδα το Planet Coaster που μου είχε διαφύγει τελείως.

Αν βάλω και το CIV 6 στον λογαριασμό, αντίο ζωή για  αρκετό καιρό τώρα.

 

Ασε ρε τις δικαιολογιες...παιζεις Star Citizen και ντρεπεσαι να το πεις :P

 

PS: Δεν κρατηθηκα και πηρα 2 missions σε warzone. 72 σκαφη για 13 μυρια....δεν ειναι και ασχημα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει αναμεσα στα διαλειμματα που κανω για το Elite ολο και κανα ενδιαφερον παιχνιδακι παιζω :P Και το Far Cry το χω βαλει στο ματι εδω και καιρο. Απλα εδωσα μια μικρη (λεμε τωρα :P) παραταση.

 

 

Ασε ρε τις δικαιολογιες...παιζεις Star Citizen και ντρεπεσαι να το πεις :P

 

 

 

Δεν το έχω καν εγκατεστημένο εδώ και χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμπειρία με το Oculus σοκαριστική....δεν νομίζω οτι μπορώ να μεταφέρω αυτό που νιώθεις....

 

Την εργασια που ειχες την παρεδωσες? :P

 

Νομιζω πως οτι και αν παιξεις με VR θα ειναι αν μη τι αλλο εντυπωσιακο. Φανταζομαι και το ED που ολοι λενε τα καλυτερα για το VR του!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εργασια που ειχες την παρεδωσες? :P

 

Νομιζω πως οτι και αν παιξεις με VR θα ειναι αν μη τι αλλο εντυπωσιακο. Φανταζομαι και το ED που ολοι λενε τα καλυτερα για το VR του!!!

 

χαχα, είναι κοντά στον ορίζοντα γεγονότων της μαύρης τρύπας που λέει ο φίλος Ghost!

Πράγματι έτσι είναι, έβαλα για λίγο το lucky's tale και χαίρομαι σαν παιδάκι.

Στο elite βγήκα από τον σταθμό στο διάστημα και έμεινα "κάγκελο"...Χωρίς το VR απλά δεν έχουμε την αίσθηση του scale...είναι απερίγραπτο.

Έχω δεί και δυο ταινίες στο προσωπικό μου IMAX, απίστευτες εμπειρίες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μας και κανένα αρνητικό τώρα; Για να δικαιολογήσουμε στον εαυτό μας το λόγο που δεν δίνουμε (ακόμα) τα 600τόσα ευρώ της κάσκας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μας και κανένα αρνητικό τώρα; Για να δικαιολογήσουμε στον εαυτό μας το λόγο που δεν δίνουμε (ακόμα) τα 600τόσα ευρώ της κάσκας :P

 

Το μόνο αρνητικό, είναι ότι θέλουμε να εξαφανιστεί το screen door effect τελείως. Όμως επειδή έχω και το Gear VR και το χρησιμοποιώ με το Galaxy S7 edge το οποίο έχει οθονάρα περίμενα οτι το screen door effect θα είναι στα ίδια επίπεδα. Έχουν κάνει πολύ καλή δουλεία όμως και το έχουν μειώσει κατά πολύ σε σημείο που μετά από λίγο έπαψα σχεδόν να το παρατηρώ, προσοχή δεν λέω οτι δεν υπάρχει ακόμα. Επειδή το έχω ψάξει το πράγμα σε αυτό το κομμάτι υπερέχει και του HTC vive.

Πάντως θα έλεγα ότι όποιος έχει την άνεση,να κάνει την χάρη στον εαυτό του και να του το αγοράσει, θα τον ευγνωμονεί!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...