Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

E οκ, το διάστημα είναι λίγο πιο ενδιαφέρον από τις γιαγιάδες που μόλις φρενάρει απότομα ο οδηγός αρχίζουν τα "Παναγιά μου!" "τς τς τς". :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E οκ, το διάστημα είναι λίγο πιο ενδιαφέρον από τις γιαγιάδες που μόλις φρενάρει απότομα ο οδηγός αρχίζουν τα "Παναγιά μου!" "τς τς τς". :P

 

 

Ελπιζω η γιαγια σου να μην ειναι ενεργο μελος του φορουμ και, στη περιπτωση που ειναι, να μη διαβασει το ταπεινωτικο σου ποστ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ελπιζω η γιαγια σου να μην ειναι ενεργο μελος του φορουμ και, στη περιπτωση που ειναι, να μη διαβασει το ταπεινωτικο σου ποστ :P

 

Nope. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σήμερα ε; Άιντε να δούμε.

 

Πλάκα πλάκα, σκέφτομαι τους μπάτσους του παιχνιδιού, οι οποίοι αν και πιο προσεκτικοί από παλιά, συνεχίζουν να μαρκάρουν καλύτερα τις βολές από τους αμυντικούς του NBA 2k. :P

 

Αυτά τα random *τσουπ* μπροστά σου ενώ πυροβολείς και μετά από καμιά ώρα που τους βοηθάς να τρώνε εγκληματίες, σου πετάνε bounty και σε κυνηγάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα random *τσουπ* μπροστά σου ενώ πυροβολείς και μετά από καμιά ώρα που τους βοηθάς να τρώνε εγκληματίες, σου πετάνε bounty και σε κυνηγάνε...

 

Ρε συ αυτο το εχουνε patcharei εδω και πααααααααααρα πολυ καιρο... Στην αρχη ητανε η καταρα του BH αλλα το φτιαξανε σχετικα συντομα....

Θα το βαλω να κατεβασει το update αλλα μεχρι τις 26 εχω κλεισει με την technical alpha του Ghost Recon : Wildlands και δεν με βλεπω να ασχολουμαι ;)+

 

 

Ενδιαφεροντα και τα παρακατω:

 

Surface Features

 

- Biological entities added 

- Mysterious things added

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε συ αυτο το εχουνε patcharei εδω και πααααααααααρα πολυ καιρο... Στην αρχη ητανε η καταρα του BH αλλα το φτιαξανε σχετικα συντομα....

 

Ναι, στο ότι δεν μπαίνουν από μόνοι τους και κάθονται γύρο από το reticle συνήθως. Συνεχίζουν να πετάγονται πού και πού όμως και το bounty το τρως κανονικά αν τους πετύχεις.

 

Παλιά έπεφταν και πάνω σου. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες πολύ active το βλέπω το τόπικ και αρχίζω να το σκέφτομαι...Σαν πρώτη εντύπωση δε μου γέμιζε το μάτι,αλλά βλέπω γενικά καλά λόγια και ότι έχει activity.Θυμάμαι που στην αρχή το κράζανε ή κάνω λάθος?Εχει στρώσει?

 

Ως EVE veteran,θα μου κάνει κάνα κλικ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τα στοιχεία που λείπουν από το EVE. Ακα μπορείς να πετάξεις το σκάφος. :)

Και ο κόσμος γύρω σου επιδρά άμεσα στις δικές σου κινήσεις. Δεν περιμένεις την CCP να βγάλει update 1 χρόνο μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(με την απαραίτητη δόση υπερβολής)

 

Εκτός κι αν είσαι στο στρατόπεδο του Roberts και (ακόμα) νομίζεις ότι θα βγάλει κάποτε παιχνίδι της προκοπής με τα λεφτά που σου έφαγε, υπάρχουν μόνο ελάχιστοι λόγοι να κράξεις το έπος Elite Dangerous: να βαρεθείς να κάνεις το φορτηγατζή, τον κυνηγό επικηρυγμένων ή τον ταξιδευτή. Α, και να θέλεις διαρκώς αλληλεπίδραση με άλλους (εκ των πραγμάτων ανέφικτο σε ένα τόσο μεγάλο σύμπαν) ή chain quests με ιστορία από πίσω ή κάτι αντίστοιχο του λεβελιάσματος.

 

Για να βαρεθείς όμως θα πρέπει πρώτα να παίξεις πάμπολλες ώρες. Και στο ενδιάμεσο όλο και κανα major update θα βγει (σαν το σημερινό) για να τονώσει ξανά το ενδιαφέρον. Αν το μεγαλύτερο πρόβλημα του ED ήταν η έλλειψη content, το ίδιο ισχύει και σήμερα αλλά σε αρκετά μικρότερο βαθμό.

 

Για τα υπόλοιπα ας μας διαφωτίσουν όσοι έχουν παίξει EVE, γιατί η δική μου εμπειρία με το συγκεκριμένο έχει διάρκεια περίπου πέντε λεπτών (βλ. δεν έτυχε ποτέ να ασχοληθώ).

 

"Το Elite είναι το καλύτερο work-stress relief μου."

 

+1 :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...