Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Ναι, αν βρεις 2 συστήματα με 1 σταθμό το καθένα και με μεγάλη απόσταση από το nav point, είναι καλά λεφτά.

Αλλά τότε ξέρεις, κομπολόι, πράγματα να ακούς στο background... :P

Bounty hunting -> High RES και ακολουθείς τους μπάτσους. Scan everyone και όταν πυροβολήσουν, βάρα κι εσύ προς το τέλος. :P

Καλα ναι ταριφοδουλεια οι τουριστες,αλλα οταν βλεπω 26μυρια ο αλλος χωρις καν να θελει να τον παω πουθενα περιεργα και με economy class ε σου καθεται καπως.

 

Στο bounty αυτο εκανα.Σκαναρα,περιμενα να ανοιξουν οι αλλοι,πεταγα καμια πετρα και εγω και τελος :P

Απλα το θεμα ειναι οτι το μαξ που μου δωσε ειναι 100Κ για εναν καλου level ,που αν δεν ηταν η μπατσαρια δε θα τον ειχα μονος μου και μου φαινεται δεν αξιζει το κοπο οταν εχω ηδη insurance 440Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το elite dangerous εντυπωσιακό, αλλά θελει χρόνο να αφιερώσεις τελικά.  Ξέρετε αν μπορώ πουλήσω το CD key από το game και το horizons pass? Αγορασμενο από steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω καταλάβει τί είναι αυτή η open beta 3
http://store.steampowered.com/news/externalpost/steam_community_announcements/2356940714981677836

 

τί παίζαμε τόσο καιρό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Δεν έχω καταλάβει τί είναι αυτή η open beta 3
http://store.steampowered.com/news/externalpost/steam_community_announcements/2356940714981677836

τί παίζαμε τόσο καιρό;

3.0 = Beyond. Αυτά που βάζω linked.

2 ώρες πριν, Dantε είπε

To horizons στα 12,5Ε να το τσιμπησω λετε?

Αν σου αρέσει το παιχνίδι και παίζεις, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

3.0 = Beyond. Αυτά που βάζω linked.

Αν σου αρέσει το παιχνίδι και παίζεις, ναι.

Ναι παιζω.Το χα βαλει και wishlist και απλα προσεξα τωρα οτι επεσε η τιμη.

Με το horizons season pass ειμαι καλυμμενος και για το beyond?Η ξανασκαμε αλλα εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχω πρόχειρη πηγή τώρα, αλλά θυμάμαι πως πριν αρκετούς μήνες κάπου είχα διαβάσει ότι από ένα σημείο και μετά του Braben γενικά δεν του άρεσε η ιδέα των passes. Πίστευε (και φαντάζομαι αυτό έβγαινε και από τα οικονομικά αποτελέσματα) ότι οι χρήστες δεν ήταν ιδιαίτερα διατεθειμένοι να προπληρώνουν για ασαφές content. Παρ' όλο που το ED έχει roadmap δεκαετίας, ακόμα και σήμερα τα σημαντικότερα features του παιχνιδιού (πχ. atmospheric landings, κίνηση σε first person κλπ) δεν είναι σίγουρο πότε θα κυκλοφορήσουν. Σίγουρα όχι μέσα στο 2018 όπως δείχνουν τα πράγματα.

Ακόμα και τα πιο αναλυτικά development plans (όπως αυτό) αναφέρουν ρητά ότι λογικά δεν θα δούμε όλες τις βελτιώσεις μέσα στο έτος. Στα δε επίσημα φόρουμ δηλώνουν ότι όσοι έχουν lifetime expansion passes θα πάρουν απλώς premium content, μιας και τα περισσότερα μεγάλα updates θα είναι δωρεάν για όσους έχουν το Horizons και το τελευταίο πιθανότατα θα έχει τριετή κύκλο ζωής πριν υπάρξει νέο σημαντικό επί πληρωμή expansion.

Μπορεί όλα αυτά να μην μας αρέσουν ιδιαίτερα και να θέλαμε περισσότερο περιεχόμενο σε μικρότερο χρονικό ορίζοντα, αλλά υπάρχουν και πολύ χειρότερα. Δείτε τι γίνεται στην αντίπερα όχθη του SC...

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...