Προς το περιεχόμενο

Ipad (3) 32 GB προς 469ε στο πλαίσιο


kanesaxo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να παρω το 4 γιατι ενω εχω nexus 10 απο αγγλια που το παταει κατω? δωσε εσυ 500 ευρω για μηχανημα με προβλημα υπερθερμανσης που για αυτο βγηκε ipad 4 τοσο γρηγορα, και μαλιστα απο το πλαισιο, και ασε εμας να το αγοραζουμε απο αλλου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω παντως ειχα την εντύπωση οτι ηταν το 4. Τωρα το τι πατάει κατω το nexus 10 ειναι ανέκδοτο. Οποίος εχει χρησιμοποιήσει iPad καταλαβαίνει ( αν και δεν ειμαι φανατικός του IOS , απλα το android ειναι για πειραματισμους αλλα ποτε δε θα φτάσει την ευχρηστια του iOS)

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ακριβως καταλαβαινει γιατι μιλας σε καποιον που ειχε ipad 1 πριν καν βγει ελλαδα. 
Ios = so last year. Μεχρι το android 4 ηταν καλυτερο. Απο εκει και περα το αφηνει πισω χιλιομετρα. Και μη μου πεις εχει 1.000 εφαρμογες παραπανω γιατι Α) δε θα εχει για πολυ β) αμα σαν εφαρμογη θεωρειτε ifart κτλ κτλ τοτε οκ παω πασω!

 

Yγ. δεν ειμαι καθολου εναντιον της apple υποψην μιας και ο υπολογιστης που χρησιμοποιω κυριως ειναι imac 27" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εχω το 3 ούτε υπερθέρμανση ούτε τίποτα. Α και όποιος το θέλει έχω το 16gb wifi και το πουλάω 700 ευρώ. Ios 5.1.1 είναι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εχω το 3 ούτε υπερθέρμανση ούτε τίποτα. Α και όποιος το θέλει έχω το 16gb wifi και το πουλάω 700 ευρώ. Ios 5.1.1 είναι αυτό

Είσαι σοβαρός? Πιο πάνω έχει το 32GB με 469 και εσύ ζητάς 700?!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αι να αγιασει το στομα σου φιλε μου... Το Nexus 10 το κανει σκονη οχι απλα το παταει κατω το ipad 4! Απο αυτο γραφω τωρα χρησιμοποιοντας chrome!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ζήτα 900 εσύ γιατί με τέτοια ζήτηση που θα έχεις θα τα πιάσεις άνετα...

Το ξέρω ότι δεν τα πιάνω αν και 550 με 600 μπορώ να τα πιάσω. Υπενθυμίζω η συσκευή ειναι σε 5.1.1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...