Προς το περιεχόμενο

Ipad (3) 32 GB προς 469ε στο πλαίσιο


kanesaxo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σοβαρότατος. Ios 5.1.1

iOS 5.1.1 και ποιος στο δ... θα θελει πιο παλιο iOS? Και για πιο λογο; Με 700 παιρνεις το 4 και με 64 gb και με 20 ευρω πιο πανω παιρνεις και smart cover επειδη δεν κανει 700 ντουκου αλλα 680 οποτε θα σου μειενει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα ξέρετε τόσα λέτε,Και επειδη δεν ξέρετε κράζετε.

Ios 5.1.1 σημαίνει jailbreak. Το ipad μου αυτή τη στιγμή κάνει τα πάντα που θέελι κάποιος από έναν υπολογιστή. Θες παραθυρικό περιβάλλον; Θες να κατεβάζεις torrents; Θες download manager; Θες emulators ; Γενικά κάνει τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα ξέρετε τόσα λέτε,Και επειδη δεν ξέρετε κράζετε.

Ios 5.1.1 σημαίνει jailbreak. Το ipad μου αυτή τη στιγμή κάνει τα πάντα που θέελι κάποιος από έναν υπολογιστή. Θες παραθυρικό περιβάλλον; Θες να κατεβάζεις torrents; Θες download manager; Θες emulators ; Γενικά κάνει τα πάντα.

Κι εγώ απο 5.1.1 έκανα αναβάθμιση στην 6.0.1. Καλή τύχη στην πώληση σου!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτιση κρισεως! Γιατι καποιος αν θελει ολα αυτα πρωτον να μην παρει ενα σουπερ λαπτοπακι με 700 φραγκα, δευτερον να παρει ενα ipad 4 64gb και να του κανει downgrade και jailbreak και τριτον να παρει ενα nexus 10 και να κανει τα παντα παντα, και να εχει και 200 ευρω να βγαλει την κοπελια για φαγητο σε ενα καλο εστιατοριο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή να μην παρει τιποτα, να μεινει με το παλιο κατεβαστηρι που εχει και αξιζει-δεν αξιζει 150-200 ευρω και να του μεινουν και τα 700 να πληρωσει και τα χαρατσια... εκτος αν το 5.1.1 παιζει Crysis 3 :D

 

 

Kαλα ρε TS νομιζα θα εβλεπες στο ipad mini θεμα παρακατω οτι ποσταρα για το πλαισιο οτι ειναι ipad 3 (αρκετα πριν ανοιξει αυτο το θεμα) πώς σας εφεξε περι ipad 4 σε τετοια τιμη (αν και το 16αρι 4ης γενιας καπου τοσο κανει :))

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτιση κρισεως! Γιατι καποιος αν θελει ολα αυτα πρωτον να μην παρει ενα σουπερ λαπτοπακι με 700 φραγκα, δευτερον να παρει ενα ipad 4 64gb και να του κανει downgrade και jailbreak και τριτον να παρει ενα nexus 10 και να κανει τα παντα παντα, και να εχει και 200 ευρω να βγαλει την κοπελια για φαγητο σε ενα καλο εστιατοριο;

Δεν μπορείς να κάνεις downgrade το 4. Επίσης άλλο iPad, άλλο laptop και άλλο android tablet. Δεν έχω ιδέα βέβαια ποιός θα ήθελε παραθυριακό περιβάλλον στο iPad(!) ή ποιός κατεβάζει torrents/αρχεία. Εγώ το θέλω για τα apps και ως e-reader.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εχω το 3 ούτε υπερθέρμανση ούτε τίποτα. Α και όποιος το θέλει έχω το 16gb wifi και το πουλάω 700 ευρώ. Ios 5.1.1 είναι αυτό

Φίλε μου για κορόιδα ψάχνεις πραγματικά?? το ipad 3 εχει πλέον μηδενική μεταπωλητική αξία μιας είναι εκτός αγοράς ( δεν είναι παλαιότερο μοντέλο είναι εκτός αγοράς) το οτι στηρίζεις σαν πλεονέκτημα ότι μπορεί να γίνει jailbrake μόνο σαν αστείο μπορώ να το λάβω, επίσης αν όντως ενδιαφέρεσαι να το πουλήσεις υπολόγισε να φύγει στα 350€ maximum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου για κορόιδα ψάχνεις πραγματικά?? το ipad 3 εχει πλέον μηδενική μεταπωλητική αξία μιας είναι εκτός αγοράς ( δεν είναι παλαιότερο μοντέλο είναι εκτός αγοράς) το οτι στηρίζεις σαν πλεονέκτημα ότι μπορεί να γίνει jailbrake μόνο σαν αστείο μπορώ να το λάβω, επίσης αν όντως ενδιαφέρεσαι να το πουλήσεις υπολόγισε να φύγει στα 350€ maximum.

Εδώ γελάμε άγρια.Τ

Δεν συμμετέχω άλλο στην κουβέντα. Ποιοι ειναι οι άσχετοι από ios φανήκανε με τις απαντήσεις τους αλλά το κράξιμο στην πρώτη σελίδα για το ipad κράξιμο.

Αγοράστε το ipad 3 που δίνει το πλαίσιο μια χαρα προσφορά είναι και διαφορά δεν θα δειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ γελάμε άγρια.Τ

Δεν συμμετέχω άλλο στην κουβέντα. Ποιοι ειναι οι άσχετοι από ios φανήκανε με τις απαντήσεις τους αλλά το κράξιμο στην πρώτη σελίδα για το ipad κράξιμο.

Αγοράστε το ipad 3 που δίνει το πλαίσιο μια χαρα προσφορά είναι και διαφορά δεν θα δειτε.

ενδιαφερομαι για το βλαξπαντ...απο που εισαι;670€ το δινεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρίς να εχω καν ipad, (παίζω με φίλου ενίοτε για το χαβα) διαβάζω τρελές ανακρίβειες...

 

Μια απ'τα fanboys-θυματα που λενε το ipad 3..."το παλιο"!!! ΕΛΕΟΣ, επειδή έχει δηλ νεότερο επεξ. πρεπει σα κριάρια να τρέξουμε να το αγοράσουμε;;; που διαφορά δε θα δεί κανείς;

Παει αυτό. Παρόλο που εχω android phone και γενικα δεν ειμαι φαν της apple, θαρρώ πως κάποιες εφαρμογές επαγγελματικού επιπέδου, δεν υπάρχουν στο android. Γενικότερα είναι τρομερό σα συσκευή.

Προσωπικά κατ'εμε οποιοδήποτε ταμπλετ ειναι αχρηστο...Αλλά αν αγόραζα, θα επαιρνα ipad. (εννοείται ανευ 3g και λοιπά για κορόιδα).

 

Επίσης οντως απο το νεο ios δε γινεται downgrade οπότε το 6 είναι λιγο πίκρα. Κι ετσι οπως πηγαίνουν τα πραματα, χλωμο το κόβω να σπάσει, τουλάχιστο οχι σύντομα.

Οπότε καταλήγω πως τα 469ε για το 32ρι "παλιό..." είναι μια χαρά τιμούλα, για κάποιον που θελει ipad/tablet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος έχει το ipad 3 δεν υπάρχει λόγος να το αλλάξει, αλλά αυτός που ενδιαφέρεται για να το πάρει τώρα γιατί να μην πάρει το τελευταίο μοντέλο? γιατί να μην έχει καλύτερο επεξεργαστή κάμερα hd για facetime και lte όταν λειτουργήσουν. Εντάξει καλή η προσφορά αλλά δεν ειναί και κάτι τρομερό με 505€ παίρνεις το 4 16gb και έχεις το τελευταίο μοντέλο, τώρα αν για κάποιον η χρήση που κάνει προϋποθέτει τα 32gb να πάρει αυτό της προσφοράς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

efo355 ελεος ρε συ! ουτε στον πολεμο δεν κανανε τετοιες ανατιμησεις και μαλιστα χωρις να υπαρχει περιπτωση να το παρει κανεις σε τετοια τιμη! Ασε που το hackulo κλεινει οποτε γεια σας free apps απο εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>τι ακριβως καταλαβαινει γιατι μιλας σε καποιον που ειχε ipad 1 πριν καν βγει ελλαδα. <br>

Ios = so last year. Μεχρι το android 4 ηταν καλυτερο. Απο εκει και περα το αφηνει πισω χιλιομετρα. Και μη μου πεις εχει 1.000 εφαρμογες παραπανω γιατι Α) δε θα εχει για πολυ β) αμα σαν εφαρμογη θεωρειτε ifart κτλ κτλ τοτε οκ παω πασω!</p>

<p> </p>

<p>Yγ. δεν ειμαι καθολου εναντιον της apple υποψην μιας και ο υπολογιστης που χρησιμοποιω κυριως ειναι imac 27" </p>

 

Η αλήθεια ειναι οτι και γω το iPad το βαριεμαι λίγο και ετσι το εχει παρει η γυναικα μου. Εγω προτιμω να σκαλίζω το nexus 7. Παρόλα αυτα απο αποψη χρηστικοτητας προτιμω το iOS ( ειναι φανερό βεβαια οτι ακολουθει σταθερή πορεια με σχεδόν μηδαμινή εξέλιξη). Όσο για τις 1000 εφαρμογές μάλλον αυτές ειναι για iPhone γιατι στο android υπάρχουν πολυ περισσότερα πραγματα κι ας μην ειναι HD. Το συμπέρασμα παντως ειναι οτι αν επελέγη ενα μονο tablet αυτο θα ηταν το iPad ( είτε το mini είτε το κανονικο)

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω παντως ειχα την εντύπωση οτι ηταν το 4. Τωρα το τι πατάει κατω το nexus 10 ειναι ανέκδοτο. Οποίος εχει χρησιμοποιήσει iPad καταλαβαίνει ( αν και δεν ειμαι φανατικός του IOS , απλα το android ειναι για πειραματισμους αλλα ποτε δε θα φτάσει την ευχρηστια του iOS)<br><br>

Sent from my iPad using Insomnia

Μου φαίνεται ότι κάποιος έχει μείνει στις εποχές του Android 2.3

Μιλάω σαν κάτοχος iPad και SGS2

 

Sent from my GT-I9100 using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...