Προς το περιεχόμενο

αντικατασταση iphone 5


mrsmokes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω ακουσει πως αμα σου κλεψουν το iphone 5 πας στην αστυνομια και περνεις χαρτι οτι στο κλεψανε και μετα πας με την αποδειψη και εγγυηση γενικα τα χαρτια και στο αντικατιστουν με ενα καινουριο ισχυει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι οχι ?

 

Όχι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.Δεν έχει καμία λογική αυτό.Πχ γιατί να το κάνουν μόνο στα iphone 5 και όχι σε άλλα κινητά ανάλογης αξίας.Αλλά άσχετα απ'αυτό,το πιο απλό παράδειγμα,εάν μπει χτύπα ξύλο κάποιος στο σπίτι σου και σου κλέψει οικιακές συσκευές,κοσμήματα κλπ θα πας στην αστυνομία να αναφέρεις το συμβάν και μετά θα πας και στο Πλαίσιο να τους ζητήσεις καινούργια τηλεόραση και laptop ή τα λ7 σου?

 

Χαζομαρούλες για να ακουστεί λίγο ακόμα ότι βγήκε καινούργιο iphone....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα και καθαρα οχι δεν ισχυει ,σιγα μην την ειδε η apple φιλανθρωπικο ιδρυμα ,εδω με δικα της κατασκευαστικα λαθη και σου τα βγαζει special χαρακτηριστικα ας μην πω για το περιφημο το κρατατε λαθος death grip και τωρα λενε οτι σου δινει αλλο αν στο κλεψει ,δεν ξερω ποιος διαδιδει αυτες τις γελοιοτητες αλλα ουτε στο 0% δεν ισχυει κατι τετοιο οχι μονο για τo μηλο αλλα και για ολα τα κινητα.

αν στο κλεψαν τι τις νοιαζει αυτες  τις εταιριες ,σιγα μην κλαψουν για συμπαρασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι έτσι φίλε μου, έλα να μου το κλέψεις, δώσε μου και 200€ και πάω μου δώσουν άλλο :)

Αν δεν μπορείς να έρθεις πες μου να στο στείλω κι όλας !!

Πέραν την πλάκα τώρα, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα φίλε μου.

Σε κάποια laptop το είχα δει μόνο αυτό, αλλά νομίζω την πλήρωνες την ασφάλεια κατά την αγορά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειναι ενα ατομο που το εκανε πληρωσε ασφαλεια κλοπης κατι τετιο

Eδωσες μονος σου την απαντηση αφου.

Αν εχεις πληρωσει τετοιο πραγμα, τοτε πηγαινε στον "ασφαλιστη" σου, απεδειξε την κλοπη και θα αποζημιωθεις οπως προβλεπεται στους "ορους" του "ασφαλιστηριου"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/cms/showArticle.eg?id=661 αμα κανω την ασφαλεια μετα πρπει να παω το κινητο και να το δειψω αμα το καψω παραδειγμα η κανω μονο την αιτηση ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/cms/showArticle.eg?id=661 αμα κανω την ασφαλεια μετα πρπει να παω το κινητο και να το δειψω αμα το καψω παραδειγμα η κανω μονο την αιτηση ?

Γιατι δεν επικοινωνεις με ενα mail/τηλεφωνο με τον Γερμανο, ετσι ωστε να μαθεις κατευθειαν απο την πηγη τι ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα iphones δεν μπορουν να τα εντοπισουν αν ειναι συνδεδεμενα σε wifi?

Το εψαξες καθολου?

Μπορουν εαν εχουν ρυθμιστει καταλληλα, αλλα ο ts δεν αναφερεται σ αυτη τη λυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/cms/showArticle.eg?id=661 αμα κανω την ασφαλεια μετα πρπει να παω το κινητο και να το δειψω αμα το καψω παραδειγμα η κανω μονο την αιτηση ?

 

έχει σταματήσει η υπηρεσία αυτή από τα καταστήματα γερμανός. πάντως στην περίπτωση που το έκαιγες θα έπρεπε να πας τα αποκαίδια για να τα δουν ναι.

 

Θα έπρεπε για να ισχύει η ασφάλιση της συσκευής την ίδια ημέρα που την πήρες μόνο από κατάστημα γερμανός να συμπληρώσεις και τα χαρτιά του ασφαλιστηρίου και να δώσεις και το χρηματικό ποσό της ασφάλισης (δεν θυμάμαι πόσο ήταν αλλά αναλογικά του να έχεις αγοράσει ένα iphone δεν ήταν τίποτα να δώσεις και κάτι για να το ασφαλίσεις.)

 

πάντως πίστεψέ με είναι πολύ σχολαστικοί στο σερβις, αν ψάχνεις κάποιο τρόπο να βγάλεις έυκολα χρήματα βρες άλλο τρόπο.

 

τηλ κεντρικά είναι 800 11 40000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξυ μας παιδια ενας φιλο μου πιο μακρια πο εδω που μενω εγω (σαλονικα) εκανα αυτοτ ο πραγμα αγορασε το iphone και μετα λογικα το ειχε ασφαλιση ειπε οτι του το εκλεψαν στην αστυνομια πηρε χαρτη κλοπης του και μετα του το αντικαταστησανε και το καινουριο το εσπρωξε . Τωρα που θα τον δω απο κοντα θα τον ρωτισω περισοτερα κια λεπτομερειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...