Προς το περιεχόμενο

Άνετα παπούτσια για πολύωρη ορθοστασία


yannis27gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Zio και ΜΙχαλιεςς: με τα boost είναι λίγο περίεργη ή φάση έχει πολλά μοντέλα. Τα βασικά είναι pure boost, energy boost, ultra boost μα παίζουν και πολλά ακόμα. Είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ για ορθοστασία. Όμως π.χ. εμένα μου ταιριάζει πολύ το pure boost και ένας φίλος πρότεινε energy του έκατσε πιο καλά στο πόδι. Είμαι 135 κιλά και στα μαθήματα πάω με τα πόδια, 1 ώρα περπάτημα και μερικές μέρες 2 Ώρο. Πέρασαν πόνος σε γόνατα και πέλματα. Είχα δοκιμάσει και τα ομολογουμένως πολύ καλά lunar και air max. Τα βάζω πάνω από όλα. Για κάνα καφέ πήρα τα solar boost που μου αρέσουν πολύ σε εμφάνιση και είναι αρκετά άνετα. Τρέξιμο ΜΙχαλιεςς δεν ξέρω φαντάζομαι θα είναι σούπερ. Alxlighting δεν κατάλαβα μια σορρυ.

τα lunar που εχω εγω τα μισω, τα θεωρω παρα πολυ αβολα και με χτυπανε.

λεω στηριζω boost, θελω να παρω τα boost 350 yeezy (συνεργασια Adidas με Kanye West) αλλα περιμενω να δω αν ο Κανυε βγαλει τιποτα που να μου αρεσει πιο πολυ τωρα που κανει επιδειξη στην εβδομαδα μοδας Νεας Υορκης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα lunar που εχω εγω τα μισω, τα θεωρω παρα πολυ αβολα και με χτυπανε.

λεω στηριζω boost, θελω να παρω τα boost 350 yeezy (συνεργασια Adidas με Kanye West) αλλα περιμενω να δω αν ο Κανυε βγαλει τιποτα που να μου αρεσει πιο πολυ τωρα που κανει επιδειξη στην εβδομαδα μοδας Νεας Υορκης 

Εγινε κ ανθρωπος της μοδας τωρα ο κανυε;; Πολυ ασχημα παντως τα boost 350 yeezy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα lunar που εχω εγω τα μισω, τα θεωρω παρα πολυ αβολα και με χτυπανε.

λεω στηριζω boost, θελω να παρω τα boost 350 yeezy (συνεργασια Adidas με Kanye West) αλλα περιμενω να δω αν ο Κανυε βγαλει τιποτα που να μου αρεσει πιο πολυ τωρα που κανει επιδειξη στην εβδομαδα μοδας Νεας Υορκης

Διαφωνω για τα lunar αν δεν υπήρχαν τα boost αυτά θα φοραγα αλλά απόψεις είναι αυτές. ΜΙχαλιεςς τσεκαρε τα revenge boost από πλευράς εμφάνισης.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zio και ΜΙχαλιεςς: με τα boost είναι λίγο περίεργη ή φάση έχει πολλά μοντέλα. Τα βασικά είναι pure boost, energy boost, ultra boost μα παίζουν και πολλά ακόμα. Είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ για ορθοστασία. Όμως π.χ. εμένα μου ταιριάζει πολύ το pure boost και ένας φίλος πρότεινε energy του έκατσε πιο καλά στο πόδι. Είμαι 135 κιλά και στα μαθήματα πάω με τα πόδια, 1 ώρα περπάτημα και μερικές μέρες 2 Ώρο. Πέρασαν πόνος σε γόνατα και πέλματα. Είχα δοκιμάσει και τα ομολογουμένως πολύ καλά lunar και air max. Τα βάζω πάνω από όλα. Για κάνα καφέ πήρα τα solar boost που μου αρέσουν πολύ σε εμφάνιση και είναι αρκετά άνετα. Τρέξιμο ΜΙχαλιεςς δεν ξέρω φαντάζομαι θα είναι σούπερ. Alxlighting δεν κατάλαβα μια σορρυ.

Από αντοχή πως τα βλέπεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε κ ανθρωπος της μοδας τωρα ο κανυε;; Πολυ ασχημα παντως τα boost 350 yeezy

ειναι ο πιο ινφλουενσιαλ ανθρωπος στα σνικερζ εδω και καιρο, ακομα και ο Ομπαμα φοραει γιζι.

πανεμορφα τα θεωρω, αν και πολυ απλα για εμενα. αλλα σε αυτα τα λεφτα νομιζω ειναι πολυ οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα air max 90 ειναι δερματινα και αρκετα ανθεκτικα, ειναι λιγο πιο ακριβα απο αλλα airmax αλλα νομιζω θα βγαλουν τα λεφτα τους. τσεκαρε τα. ειδαλλως τσεκαρε τιποτα σε superstar της Adidas, αλλα υπ οψιν οτι μιλαμε για πιο απλη σολα, αλλη φαση. Ανετα μεν, οχι ερμαξ δε.

Το τελευταίο που διαλύθηκε ήταν ένα 90άρι αλλά όχι δέρμα άλλο υλικό παίζει να φταίει αυτό.

 

ΠΑΡΕ boost. Όχι μόνο εσύ πάρτε boost όλοι να βρειτε την υγεία σας.

Το θέμα μου δεν είναι μόνο στην άνεση(σίγουρα θα είναι άνετα)αλλά και στην ανθεκτικότητα.Απ' ότι βλέπω σχεδόν όλα είναι απο δίχτυ σαν το τελευταίο air max που ανέφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει συνδυασμό formal και πραγματικά άνετου παπουτσιού (όχι μαλακίες) να κοιτάει μόνο hush puppies.

 

http://www.hushpuppies.com/UK/en_GB/mens-shoes/

 

Αν ξέρετε καμιά αντίστοιχη εταιρία εφάμιλλης άνεσης σε formal παπούτσια πείτε γιατί τους έχω κάνει πλούσιους αλλά θα πήγαινα άνετα για κάτι πιο ποιοτικό, είναι φτηνή εταιρία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 6 μήνες μετά...

Επαναφέρω το θέμα, γιατί ψάχνω για αθλητικό παπούτσι για καθημερινή χρήση.

Θα ήθελα να είναι άνετο, και όχι τσίρκο εμφανισιακά.

 

Τα τελευταία που είχα, ήταν τα Asics Zaraca 3. Τα πήρα επειδή πριν από αυτά, είχα τα Zaraca 2, και ήταν το καλύτερο παπούτσι που φόρεσα ποτέ.

Δυστυχώς τα 3 δεν ήταν τόσο καλά. Προχθές δοκίμασα τα Zaraca 4 και απογοητεύτηκα ακόμα περισσότερο.

Το μεγάλο προσόν των Zaraca 2 ήταν ότι ήταν πιο μαλακά από τα 3, και ακόμα περισσότερο από τα 4.

 

Οι λόγοι που ψάχτηκα πάλι για Asics Zaraca, είναι;

 

1. Θεωρώ ότι η Asics είναι καλύτερη από π.χ. Nike, Puma, Reebok, Adidas κ.λπ..

2. Απεχθάνομαι τα τσίρκα με τα 32 φανταχτερά χρώματα, και η σειρά Zaraca είναι από τις μόνες της Asics που τα χαρακτηρίζεις απλά από άποψη χρωμάτων.

 

Τα Hush Puppies που παρέθεσε ο alex_000, μπορεί να είναι τρομερά από θέμα άνεσης, αλλά με βερμούδα/φόρμα δεν ψήνομαι να τα βάλω. Τζην στη δουλειά δε βάζω γιατί δε με βολεύει.

 

Αν κάποιος έχει δοκιμάσει/φορέσει τα Zaraca 2, καταλαβαίνει τι ψάχνω. Το θέμα είναι άντε να το βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ποιο μαλακά παπούτσια αυτή την στιγμή για εμένα είναι τα adidas ultra boost γενικός η adidas στα αθλητικά είναι πολύ μπροστά.. η nike είναι μόνο μάρκετινγκ πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...