Προς το περιεχόμενο

προβλημα κατα την εκκινηση windows xp


giannis98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλημερα,

 

εχω ενα προβλημα με το pc, 1 μηνα τωρα μου παρουσιαζει προβλημα αφου κλεισω τον υπλογιστη καθε φορα που τον ανοιγω το πρωι μου βγαζει να παταω ctl alt del αφου κανω κολλαει η οθονη εκει που διχνει την μητρικη κ πρεπει να καν αλλες 2 φορες ctrl alt del για να ξενκινησει κανονικα.αλλες φορες μου βγαζει να επιλεξω κανονικη εκκινηση windows.τι φταει?ο δισκος ειναι καινουργιος τον εβαλα τον σεπτεμβριο.

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δν εχω ξεχασει κατι.εκανα check disk κ αυτοματη επιδιορθωση(αν το λεω σωστα) κ τον εκλεισα κ τον ξανα ανοιξα κ δν μου το ξανα εκανε.τωρα τι να πω ελπιζω να μην το ξανα κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα παλι τα ιδια.σημερα τον ανοιξα παλι μυο εβγαζε  (A Disk Read Error Occured. Press CTRL+ALT+DEL to restart). τον ανοιξα αλλαξα καλωδια μηπως φταιει αυτο παλι τα ιδια (reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key).αλλαξα κ την σειρα που μπουταρει κ παλι τπτ.τι να κανω ρε παιδια?ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως φταίνε τα Windows κάντα ξανά εγκατάσταση απο την αρχή, κάνε και κανένα Scan να δείς άν κόλλησες κανέναν ιό δέν είναι θέμα μόνο του δίσκου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...