Προς το περιεχόμενο

Η Adobe ξεκινάει τη δωρεάν διάθεση του Creative Suite 2


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δουλεύουν στα 8 σε 32bit τουλάχιστον που τα βάζω τώρα. (ακόμα δε τα έβαλα όλα) απλά λόγω UAC σε μερικά χρειάζεται δεξί κλικ > run as admin γιατί αλλιώς πετάει error στο extracting files.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υποτίθεται ότι το έχω κλειστό, αλλά δε κλείνει εντελώς. Αν το κλείσεις εντελώς μέσω registry tweak τότε σταματάνε να δουλεύουν οι περισσότερες εφαρμογές σε metro UI...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι σιγουρος? εγω το εχω τερμα κατω και δεν με ενοχλει ποτε βεβαια μιλαω για pro 64 εσυ εχεις 32, δεν ξερω αν εχει σχεση αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω απεγκαταστησει προγραμματα και εχω διαγραψει φακελους και αρχεια που αφηνει κατα την απεγκατασταση ακομα και απο appdata οχι δεν με ρωτησε

edit: action center, firewalls, windows defender τα εχω ολα κλειστα δεν ξερω αν εχει σχεση αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμώ το μπελά μου με τα 8. Κάτσε να τα κλείσω κι εγώ όλα να δω. Από appdata δε με ρωτάει, αλλά από program files, ακόμα και στο root του δίσκου μου ζητάει επιβεβαίωση. (offtopic εντελώς... δεν πάμε ΠΜ; :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως να διορθώσουμε τον τίτλο του topic εφόσον δεν είναι δωρεάν?

 

Και χάρηκα ρε γαμώτο, ψηνόμουν να το έχω επίσιμο το CS2 και να μην τρέχω Gimp :-)

Δωρεάν είναι  :blink:  απλά έγινε κατα λάθος. Κατέβαστα όσο προλαβαίνεις! Τα προγράμματα είναι πλήρως λειτουργικά με τα serials που δίνουν και δε ζητάνε καν activate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έρθει το ΣΔΟΕ για έλεγχο θα το δεχτούν? αυτό με νοιάζει :-)

 

γιατί έχω διάφορους φίλους που θα έκαναν χαρά αν ήταν επισήμως δωρέαν :-) :-)

εγώ βολεύομαι με το gimp και το aftershot

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα δε το ξέρω για το ΣΔΟΕ, αλλά αν τα θέλεις για το σπίτι σου δε νομίζω να έρθει ποτέ το ΣΔΟΕ  :lol:  

Από τη στιγμή που τα δίνει επίσημα η εταιρία γιατί να είναι παράνομο; Αλλά να μου πεις μπορούν κανονικά να σου ζητήσουν την αρχική άδεια που τα είχες αγοράσει σε περίπτωση που δουν ότι έχεις αυτές τις εκδόσεις χωρίς activate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...