Προς το περιεχόμενο

Intenso 16GB USB (3.0) stick , 10 ευρω .... amazon.co.uk


kukukali

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Τα μαθατε????? Στο αμαζον free μεταφορικα με 20 λιρες!!!! Μαθετε το επιτελους!!" 

:P

Και 19,99 που εριξα μια προχθες δωρεαν ειναι :P

Εξάλλου για το συγκεκριμένο usb που μιλάμε είναι αρκετά κάτω από 20 λίρες οπότε ..

Χωρις να εχω ορεξη να αρχισω παλι την ιδια κουβεντα, +1 εδω, η προσφορα ειναι ουσιαστικα "με αγορες 15 ευρω παιρνετε το 16αρι στικακι με 10 ευρω "μονο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξη, ηρέμησε νομίζω πως δεν είναι υποχρεωμένος ο καθένας να έχει διαβάσει ΟΛΑ τα post του insomnia... Στο terms and conditions για το SSD γράφει UK - Δωρεάν, υπόλοιπες χώρες Minimum 25 Λίρες.

 

Εξάλλου για το συγκεκριμένο usb που μιλάμε είναι αρκετά κάτω από 20 λίρες οπότε ..

 

Kαι τα μισα τοπικς να διαβαζες, ή ακομα και το 1/4 των τοπικς να διαβαζες, σιγουρα θα το ειχες διαβασει. Αμφιβαλλω αν υπαρχουν αρκετα τοπικς που δεν αναφερθηκε το συγκεκριμενο. Εχει γινει πλεον κλισε. Ενταξει δε σε εβρισα, απλα οταν συμβουλευουμε καποιον, πρωτα πρεπει να ειμαστε σιγουροι απολυτα γι αυτο, αλλιως τον συμβουλευει αλλος. Φιλικα.

 

 

 

 

 

Και 19,99 που εριξα μια προχθες δωρεαν ειναι :P

 

βασικα παιζει να ειναι εξαιτιας της διαφορας ΦΠΑ, που ουσιαστικα πιανει το οριο. Εκτος και αν αυτη ηταν η τελικη του τιμη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σοβαρο 32αρι usb 3.0 περιμενω να πεσει η τιμη σε αυτο. Σε τεστ εχει βγει απο τα πρωτα σε ταχυτητες.

 

http://www.amazon.co.uk/SanDisk-Cruzer-Extreme-Flash-Drive/dp/B007YXA5TC/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_nC?ie=UTF8&colid=3GHHY7NGBSBU5&coliid=I1P9P4X3BLM0WX

Απο τα καλυτερα 32αρια στικακια που παιζουν αυτη τη στιγμη

Αν και μερικες μερες πριν πηρα το lexar 64gb τωρα αυτο περιμενω κι εγω να πεσει η τιμη του και να το χτυπησω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα καλυτερα 32αρια στικακια που παιζουν αυτη τη στιγμη

Αν και μερικες μερες πριν πηρα το lexar 64gb τωρα αυτο περιμενω κι εγω να πεσει η τιμη του και να το χτυπησω.

 

Σε τί τιμή το ψάχνεις ; και τώρα νομίζω είναι σε καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τί τιμή το ψάχνεις ; και τώρα νομίζω είναι σε καλή τιμή.

Δεν το βιαζομαι να το παρω αμεσα αλλα στην ιδια τιμη πηρα με 64gb.

Αν παει στις 19-2 λιρες περιπου θα το παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...