Προς το περιεχόμενο

Ευκαιριες εργασιας σε αλλες χωρες.


Pianomusic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δουλεύουν, όπως κι εδώ, παράλληλα σε άλλες δουλειές...

Δεν σου είπα ότι είναι πλούσιοι... Ο ατζέντης όμως χάνει λεφτά αν κάνει λάθος επιλογή.

Δεν θα πάρει το ρίσκο να προωθήσει έναν μετανάστη που θα μπορέσει να πάρει το ρόλο μόνο του "δίνω το χάπι στον πρωταγωνιστή" για 1000$. Θα προωθήσει αυτόν που ξέρει ότι θα του κλείσει δουλειά για 300.000$ από την πρώτη μέρα... :)

 

Όσο είσαι στη σχολή ακόμα σε βρίσκει ο ατζέντης. Ή τον ψάχνεις μόνος σου (εδώ παίζουν και πολλές απάτες).

 

Πόσο είσαι, αν επιτρέπεται?

Αχα καταλαβα.... Τωρα ειμαι 3η λυκειου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου το καλά πριν ακολουθήσεις αυτό τον κλάδο... μπορείς να μπεις θεατρικών σπουδών σε θεσσαλονίκη ή ναύπλιο αν το θες τόσο πολύ και να έχεις και πανεπιστημιακές γνώσεις (για να μπορείς πιο εύκολα να βγεις έξω αργότερα) και να κάνεις υποκριτική (στην αθήνα δεν κάνουν. μην το δηλώσεις καν..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου το καλά πριν ακολουθήσεις αυτό τον κλάδο... μπορείς να μπεις θεατρικών σπουδών σε θεσσαλονίκη ή ναύπλιο αν το θες τόσο πολύ και να έχεις και πανεπιστημιακές γνώσεις (για να μπορείς πιο εύκολα να βγεις έξω αργότερα) και να κάνεις υποκριτική (στην αθήνα δεν κάνουν. μην το δηλώσεις καν..)

Ναι το ξερω για αθηνα.... Εμ ρε συ ομως δεν μπορω να παω θεσσαλονικη ή ναυπλιο.... Γιατι ειναι πιο ευκολα να παω εξω ετσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θα έχεις ένα πτυχίο. και είναι πιο εύκολο να πάρεις μία υποτροφία για ΜΑ μετά από ότι να πάρεις για ΒΑ.

και γενικά, αν σκεφτείς να το ακολουθήσεις, σου προτείνω να σπουδάσεις και κάτι ακόμα. μην κάνεις το λάθος και πεις "θέλω μόνο αυτό"... θα τραβάς τα μαλλιά σου μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ? Δεν εχω ψαξει και πολυ τον τομεα δεν ξερω τις εννοιες.... Απλα ηθελα να σιγουρευτω. Κωλυεσαι να απαντησεις χωρις πολλα πολλα και ειρωνεια που δεν κολλαει πουθενα ? Απλα αλλοι μου εχουν πει οτι δεν ειναι το ιδιο. Και βασικα μαλλον καταλαβες αλλο απ αυτο που εννοουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωστό αλεπουδάκι.

 

Η κοπέλα είναι μικρή και άψαχτη, δείξτε κατανόηση.

Pianomusic, καλύτερα να μάθεις πρώτα το αντικείμενο και ύστερα να ψάχνεις για πανεπιστήμια. Δεν είναι δυνατόν να μη γνωρίζεις πως η τέχνη της υποκριτικής είναι αυτή που σπουδάζουν και εφαρμόζουν οι ηθοποιοί και να το ψάχνεις κατευθείαν σε επίπεδο σπουδών. Δηλαδή αν σου πουν να αναφέρεις το αγαπημένο θεατρικό σου ή την αιτία που σε κάνει να θες να το εξασκήσεις, τι θα πεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...