Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Γιατί; Δεν μπορούν να κάνουν refund μόνο σε αυτούς που το έχουν πάρει μέχρι σήμερα; Εξάλλου τους δίνει 30% πίσω η CDPR.

Γιατί θα μπουν σε συζητήσεις "δε με ενημέρωσε κανείς και το αγόρασα μετά, δώστε μου refund" ή "έπαιζα με βαριά καρδιά επειδή δεν ήξερα ότι υπάρχει εξαίρεση, κάντε με refund".

Από τη στιγμή που θεωρούν ότι το παιχνίδι σήμερα είναι σε κατάσταση που δικαιολογεί refund, και αύριο θα δικαιολογεί refund. Όταν βγει patch και αλλάξει η κατάσταση, πάμε πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, harisv είπε

Φιλε οχι δεν το ξεραμε. Η εταιρια ηξερε τι εκανε, μεχρι το release δεν ειχαμε δει video πως ειναι στο ps4. Τουλαχιστον επρεπε να υπαρχει ενημερωση καπου οτι η αποδοση στις παλιες κονσολες ειναι κατωτερη απο αυτο που δειχνουμε. Μας προμοταραν vid απο PC  και περιμεναμε γραφικα επιπεδου rdr2 και οχι ps3.

Και επιπλεον αυτο που εχει κυκλοφορησει τωρα ειναι η version για ps4 που παιζει στο ps5. H εκδοση για το 5 θα κυκλοφορησει.

 

Εγώ πώς το ήξερα δηλαδή; Δεν έβλεπα ότι το μηχάνημά μου δεν σήκωνε ούτε το RDR2; Δεν υπήρχε περίπτωση ούτε να δοκίμαζα το Cyberpunk σε παλιά κονσόλα.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, jokul7 είπε

 

Εγώ πιστεύω ότι στο gaming αποφασίζουν αυτοί που φτιάχνουν τα παιχνίδια. Το παιχνίδι είναι κορυφαίο. Αν δεν θέλει η Sony υπάρχουν και άλλες πλατφόρμες να παίξει κάποιος.

Ελα ρε μαν μου τωρα που ειναι κορυφαιο, γελαει ο κοσμος. Σε pc ειναι καλο, σε ps4-xone ειναι σκουπιδι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, iddqdiddqd είπε

Γιατί θα μπουν σε συζητήσεις "δε με ενημέρωσε κανείς και το αγόρασα μετά, δώστε μου refund" ή "έπαιζα με βαριά καρδιά επειδή δεν ήξερα ότι υπάρχει εξαίρεση, κάντε με refund".

Από τη στιγμή που θεωρούν ότι το παιχνίδι σήμερα είναι σε κατάσταση που δικαιολογεί refund, και αύριο θα δικαιολογεί refund. Όταν βγει patch και αλλάξει η κατάσταση, πάμε πάλι.

Οk, εγώ πάντως μια χαρά θα βγάλω τις γιορτές στη Night City!

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ελα ρε μαν μου τωρα που ειναι κορυφαιο, γελαει ο κοσμος. Σε pc ειναι καλο, σε ps4-xone ειναι σκουπιδι

Στο SeX είναι κορυφαίο! Ξαναλέω, δεν θα το δοκίμαζα καν σε παλιά κονσόλα, ακόμα και πριν πουν για προβλήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jokul7 είπε

 

Στο SeX είναι κορυφαίο! Ξαναλέω, δεν θα το δοκίμαζα καν σε παλιά κονσόλα, ακόμα και πριν πουν για προβλήματα.

Ρε φιλε δε μιλαω για τα SeX-ps5, μιλαω για τη προηγουμενη γεννια. Το εγραψα ξεκαθαρα! Και γηα τη ποηγουμενη γεννια ειναι σκουπιδι. Πολυ καλα για μενα εκανε η Σονυ που κατεβασε αυτη τη κοροιδια απο το  στορε της

Στην ουσια δωσανε ενα παιχνιδι στη προηγουμενη γεννια, και κρυψανε footage για να βγαλουν λεφτα. Ειναι ανηθικο αυτο που κανανε, μη τους υπερασπιζεστε ΕΛΕΟΣ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Εγώ πώς το ήξερα δηλαδή; Δεν έβλεπα ότι το μηχάνημά μου δεν σήκωνε ούτε το RDR2; Δεν υπήρχε περίπτωση ούτε να δοκίμαζα το Cyberpunk σε παλιά κονσόλα.

Μπραβο σου που το ηξερες αλλα δεν αναιρει το γεγονος οτι η εταιρια απεκρυψε την αληθεια για το ps4. Και μην ξεκινας συγκρισεις με το rdr2, δεν συγκρινεται σε αποδοση και γραφικα.

Οσο αφορα τις εταιριες ,φυσικα κανουν οτι θελουν με τα Games τους, αλλα οταν εισαι στο store  πρεπει να ακολουθεις και καποιους ορους, φαντασου να ξεκινουσαν ολες οι εταιριες να ξεκινουσαν τετοια release  τι θα γινονταν στο store. Αν θελεις να εισαι ανεξαρτητος, κυκλοφορησε μονο physical copy να εισαι ανεξαρτητος, αλλα δεν του συμφαιρει .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ρε φιλε δε μιλαω για τα SeX-ps5, μιλαω για τη προηγουμενη γεννια. Το εγραψα ξεκαθαρα! Και γηα τη ποηγουμενη γεννια ειναι σκουπιδι. Πολυ καλα για μενα εκανε η Σονυ που κατεβασε αυτη τη κοροιδια απο το  στορε της

Στην ουσια δωσανε ενα παιχνιδι στη προηγουμενη γεννια, και κρυψανε footage για να βγαλουν λεφτα. Ειναι ανηθικο αυτο που κανανε, μη τους υπερασπιζεστε ΕΛΕΟΣ

Δεν υπερασπίζομαι κανέναν. Βλέπεις, σου αρέσει - αγοράζεις, δεν σου αρέσει - δεν αγοράζεις. Βασικός κανόνας της αγοράς. Αν είναι αποτυχία το παιχνίδι θα καταστραφεί η εταιρεία. Δεν καταλαβαίνω γιατί στερείς ένα προϊόν από τον καταναλωτή. Στην τελική, κάποιος που παίρνει PS5 και θέλει να το παίξει στις γιορτές, τί θα παίξει; Astrobot;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Δεν υπερασπίζομαι κανέναν. Βλέπεις, σου αρέσει - αγοράζεις, δεν σου αρέσει - δεν αγοράζεις. Βασικός κανόνας της αγοράς. Αν είναι αποτυχία το παιχνίδι θα καταστραφεί η εταιρεία. Δεν καταλαβαίνω γιατί στερείς ένα προϊόν από τον καταναλωτή. Στην τελική, κάποιος που παίρνει PS5 και θέλει να το παίξει στις γιορτές, τί θα παίξει; Astrobot;

Τι λες ρε φιλε τωρα, εισαι καλα? Τι θα πει τι θα παιξει? Θα παιξει ενα σωρο παιχνιδαρες που αξιζουνε και δε τρεχουνε σαν πατατα. Ο κοσμος πρεπει να χαιρεται που θα γλυτωσει να πληρωσει αυτη τη κωμωδια και δε θα κλαιει τα λεφτακια του

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, harisv είπε

Μπραβο σου που το ηξερες αλλα δεν αναιρει το γεγονος οτι η εταιρια απεκρυψε την αληθεια για το ps4. Και μην ξεκινας συγκρισεις με το rdr2, δεν συγκρινεται σε αποδοση και γραφικα.

Οσο αφορα τις εταιριες ,φυσικα κανουν οτι θελουν με τα Games τους, αλλα οταν εισαι στο store  πρεπει να ακολουθεις και καποιους ορους, φαντασου να ξεκινουσαν ολες οι εταιριες να ξεκινουσαν τετοια release  τι θα γινονταν στο store. Αν θελεις να εισαι ανεξαρτητος, κυκλοφορησε μονο physical copy να εισαι ανεξαρτητος, αλλα δεν του συμφαιρει .

To ξέρεις ότι υπάρχει αυτό στο Store έτσι;

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0307-CUSA06397_00-MYNAMEISMAYO0000

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Τι λες ρε φιλε τωρα, εισαι καλα? Τι θα πει τι θα παιξει? Θα παιξει ενα σωρο παιχνιδαρες που αξιζουνε και δε τρεχουνε σαν πατατα. Ο κοσμος πρεπει να χαιρεται που θα γλυτωσει να πληρωσει αυτη τη κωμωδια και θα κλαιει τα λεφτακια του

Στο PS5 τρέχει σαν πατάτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαν μου με εχεις κουρασει! Δε μιλαω για pc και current gen consoles. Ο κοσμος που λες, κατα 99% εχει κονσολα προηγουμενης γεννιας. Δεν εχουν ολοι ps5-sex, καθως εχουν εξαντληθει παντου. Η πλειοψηφια του κοσμου στις κονσολες εχει το παιχνιδι στη προηγουμενη γεννια., που το παιχνιδι ειναι απαραδεκτο

Οποτε ορθως εκανε η Σονυ και βλεπω και την MS να ακολουθει συντομα

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Δεν υπερασπίζομαι κανέναν. Βλέπεις, σου αρέσει - αγοράζεις, δεν σου αρέσει - δεν αγοράζεις. Βασικός κανόνας της αγοράς. Αν είναι αποτυχία το παιχνίδι θα καταστραφεί η εταιρεία. Δεν καταλαβαίνω γιατί στερείς ένα προϊόν από τον καταναλωτή. Στην τελική, κάποιος που παίρνει PS5 και θέλει να το παίξει στις γιορτές, τί θα παίξει; Astrobot;

Ας προσπαθήσει επιστρέψει το PS5 να πάρει PC. Έπρεπε να το είχε προβλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει εκδοση ps5,απο την στιγμη που το game ειναι unplayable λογω fps και φόρτωσης textures(για bugs δεν μιλαω) στο ps4 λογικο να το αφαιρεσει απο παντου.Ειδικα που απο την στιγμη που βγηκε η αποφαση με τα refunds θα ζητουσαν ολοι refunds και ας το ειχαν τερματισει ηδη 10 φορες,οποιος το θελει ας το παρει retail

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ρε μαν μου με εχεις κουρασει! Δε μιλαω για pc και current gen consoles. Ο κοσμος που λες, κατα 99% εχει κονσολα προηγουμενης γεννιας. Δεν εχουν ολοι ps5-sex, καθως εχουν εξαντληθει παντου. Η πλειοψηφια του κοσμου στις κονσολες εχει το παιχνιδι στη προηγουμενη γεννια., που το παιχνιδι ειναι απαραδεκτο

Οποτε ορθως εκανε η Σονυ και βλεπω και την MS να ακολουθει συντομα

Ωραία, εγώ ρώτησα τί θα κάνει αυτός που έχει next gen. Ας το κόψουν από τα PS4/ONE στην τελική.

Μόλις τώρα, aekoupoli είπε

Δεν υπαρχει εκδοση ps5,απο την στιγμη που το game ειναι unplayable λογω fps και φόρτωσης textures(για bugs δεν μιλαω) στο ps4 λογικο να το αφαιρεσει απο παντου.Ειδικα που απο την στιγμη που βγηκε η αποφαση με τα refunds θα ζητουσαν ολοι refunds και ας το ειχαν τερματισει ηδη 10 φορες,οποιος το θελει ας το παρει retail

Και αυτός που έχει PS5 Digital;

Επιμένω, γιατί αυτό είναι το αντίστοιχο του δεν φέρνω ένα βιβλίο π.χ. σε μια δημοφιλή βιβλιοθήκη ή βιβλιοπωλείο γιατί έχει απόψεις που δεν μου αρέσουν εμένα...Είναι λογοκρισία, πώς να το κάνουμε; Ας κρίνει ο αγοραστής αν θέλει να το αγοράσει ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jokul7 είπε

Ωραία, εγώ ρώτησα τί θα κάνει αυτός που έχει next gen. Ας το κόψουν από τα PS4/ONE στην τελική.

Και αυτός που έχει PS5 Digital;

Συγκρινεις τα 10χιλλιαδες ατομα στον κοσμο που εχουν digital με τα 120 εκατομυρια ps4 που υπαρχουν στον κοσμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...