Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, jokul7 είπε

Ωραία, εγώ ρώτησα τί θα κάνει αυτός που έχει next gen. Ας το κόψουν από τα PS4/ONE στην τελική.

 

Μα πως θα το κοψουν απο τη προηγουμενη γεννια, αφου ειναι παιχνιδι προηγουμενης γεννιας? Τι λες? Δεν εχει βγει το next gen update ακομα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To παιχνιδι ειναι ps4 Δεν ειναι ps5,και εκτος απο αυτο και τελεια να παιζει στο ps5 εχει 1 εκατομυριο bugs,ανθρωποι μεσα σε τοιχους αμαξια που πετανε,παραθυρα που σε εκτοξευουν 100 μετρα,πουλια εξω,το οπλο να μην φαινεται στο χερι,και χιλλιαδες αλλα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Ωραία, εγώ ρώτησα τί θα κάνει αυτός που έχει next gen. Ας το κόψουν από τα PS4/ONE στην τελική.

Και αυτός που έχει PS5 Digital;

Κάνε refund το PS5 Digital. Η βάλε το αγγελία να βγάλεις και χαρτζιλίκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Μα πως θα το κοψουν απο τη προηγουμενη γεννια, αφου ειναι παιχνιδι προηγουμενης γεννιας? Τι λες? Δεν εχει βγει το next gen update ακομα!

Εγώ λέω να μην το κόψουν από πουθενά. Αλλά αφού αποφάσισαν να το κόψουν, τουλάχιστον ας αφήσουν αυτούς που έχουν PS5 να το παίξουν! Δεν μπορούν να αναγνωρίσουν αν το κατεβάζεις σε PS4 ή PS5;

Ωραία παιδιά, το σταματάω εδώ. Αν δεν σας πειράζει εσάς η gaming λογοκρισία fine, εμένα με πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eμενα αυτο που με ενοχλει ειναι οτι δεν εχω περισσοτερο ελευθερο χρονο να ασχοληθω οσο θα ηθελα !

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Εγώ λέω να μην το κόψουν από πουθενά. Αλλά αφού αποφάσισαν να το κόψουν, τουλάχιστον ας αφήσουν αυτούς που έχουν PS5 να το παίξουν! Δεν μπορούν να αναγνωρίσουν αν το κατεβάζεις σε PS4 ή PS5;

Ωραία παιδιά, το σταματάω εδώ. Αν δεν σας πειράζει εσάς η gaming λογοκρισία fine, εμένα με πειράζει.

Ποια λογοκρισια ρε φιλε τι ειναι αυτα που λες? Αντι να λετε μπραβο στη Σονυ που το κατεβασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα αφήσουν παιχνίδι του ps4 στο ps5 ενώ δεν μπορούν να το παίξουν αυτοί που έχουν ps4??? Όποιος έχει digital η ps5 ας περιμένει την upgrade έκδοση. Η τωρινή έκδοση δεν είναι για ps5 οπότε δεν υπολογίζει καν αυτές τις κονσόλες η σονυ, και από την στιγμή που η CD project είπε σε όλους refund λογικό νά το κατεβάσει ή σονυ με την πολιτική που εχει. Δεν είναι το θέμα μονο που το κατεβάζεις άλλοι έχουν και game sharing άλλοι και ps5 και ps4. Πες εγώ το λιώνω ps5 και μόλις το βάζω ps4 είναι unplayable και ζητάω Refund ενώ το έχω λιώσει στο ps5. Δεν βγαίνει χαμένη η σονυ?

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτά τα θέματα να μην είχε στο ps4 σου ξαναλέω έχει άπειρα bugs.αλλο που κάνουμε υπομονή γτ το hype ήταν στο Θεό και είναι και η CD project. Αν ήταν ubisoft η ea θα είχαν βγει με δαυλους στα γραφεία τους οι gamers

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, aekoupoli είπε

Και αυτά τα θέματα να μην είχε στο ps4 σου ξαναλέω έχει άπειρα bugs.αλλο που κάνουμε υπομονή γτ το hype ήταν στο Θεό και είναι και η CD project. Αν ήταν ubisoft η ea θα είχαν βγει με δαυλους στα γραφεία τους οι gamers

Εγώ πάντως δεν μπορώ να περάσω βασικό Boss στο Valhalla λόγω bug... Επίσης δεν νομίζω κάποιος να μπορεί να παίξει 1 εβδομάδα Cyberpunk. Εγώ βλέπω να ασχολούμαι όλο το 2021. Χώρια τα δωρεάν DLCs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω αλλοι το τερματισαν σε 15 και 20 ωρες,αν κανεις μονο Main quest καπου εκει ειναι η διαρκεια του παιχνιδιου,εγω παντως που το παιζω στο pc εχω συναντησει απειρα bugs,ιπταμενα τσιγαρα του johnny στην οθονη  3 μαζι να αιωρουνται,

να παιζω αποστολη ενω ειμαι συνοδηγος και ξαφνικα να βλεπω μεσα απο τα ματια του οδηγου με glitsarismena γραφικα.να πυροβολαω και να μην κραταω οπλο,αμαξια να περναει το ενα μεσα απο το αλλο και ανθρωποι να περνανε μεσα απο αντικειμενα,αν ειχα δωσει 70αρα σε κονσολα θα ημουν πολυ ξενερωμενος με ολα αυτα γιατι το παιχνιδι ειναι καταπληκτικο για τα γουστα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

12 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Εγώ πάντως δεν μπορώ να περάσω βασικό Boss στο Valhalla λόγω bug... Επίσης δεν νομίζω κάποιος να μπορεί να παίξει 1 εβδομάδα Cyberpunk. Εγώ βλέπω να ασχολούμαι όλο το 2021. Χώρια τα δωρεάν DLCs.

Νομιζω εισαι μπερδεμενος. Δεν ειπαμε οτι η valhalla ειναι καλυτερο game. Ολα τα open world εχουν bug στην αρχη.

Eδω η εταιρια λεει οτι εκρυψε την αληθεια για last gen. Το γεγονος οτι εσυ το διασκεδαζεις στο Ps5  δεν  σημαινει οτι η εταιρια επραξε σωστα. 

Και σκεψου οτι δεν εχουν ολη την οικονομικη δυνατοτητα να δινουν 60ε ετσι σε games.

https://www.tweaktown.com/news/76770/cdpr-admits-it-chose-to-hide-cyberpunk-2077-last-gen-console-footage/index.html

Επεξ/σία από harisv
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Εγώ πάντως δεν μπορώ να περάσω βασικό Boss στο Valhalla λόγω bug... Επίσης δεν νομίζω κάποιος να μπορεί να παίξει 1 εβδομάδα Cyberpunk. Εγώ βλέπω να ασχολούμαι όλο το 2021. Χώρια τα δωρεάν DLCs.

Ποιο  boss ειναι αυτο  στο valhalla γιατι εχω 90 ωρες  και δεν εχω συναντησει κατι μεχρι τωρα?Aπαντα καλυτερα στο αντιστοιχο θεμα μην  ειμαστε και off topic .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XBOX one VCR, δεν έχω ούτε ένα crash και ελάχιστα bugs. Mόνο 3-4 freezes για 10-15 δλ και μετά επανέρχεται. (15 ώρες κυρίως freeroam) Μου αρέσει πολύ το παιχνίδι, μόλις ανακάλυψα την χαρά των blades & katana!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Ποιο  boss ειναι αυτο  στο valhalla γιατι εχω 90 ωρες  και δεν εχω συναντησει κατι μεχρι τωρα?Aπαντα καλυτερα στο αντιστοιχο θεμα μην  ειμαστε και off topic .

Τελευταίο στο Asgard.

9 λεπτά πριν, harisv είπε

 

Νομιζω εισαι μπερδεμενος. Δεν ειπαμε οτι η valhalla ειναι καλυτερο game. Ολα τα open world εχουν bug στην αρχη.

Eδω η εταιρια λεει οτι εκρυψε την αληθεια για last gen. Το γεγονος οτι εσυ το διασκεδαζεις στο Ps5  δεν  σημαινει οτι η εταιρια επραξε σωστα. 

Και σκεψου οτι δεν εχουν ολη την οικονομικη δυνατοτητα να δινουν 60ε ετσι σε games.

https://www.tweaktown.com/news/76770/cdpr-admits-it-chose-to-hide-cyberpunk-2077-last-gen-console-footage/index.html

Η εταιρεία έκανε σκατά δουλειά στα last gens. Συμφωνώ. Ας το κρίνουν οι καταναλωτές. Διαφωνώ με το κόψιμο του παιχνιδιού από το Store. Στο SeX το παίζω και δεν έχω συναντήσει μεγάλο πρόβλημα. 2 τσιγάρα στον αέρα για εμένα δεν είναι θέμα.

 

15 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Εδω αλλοι το τερματισαν σε 15 και 20 ωρες,αν κανεις μονο Main quest καπου εκει ειναι η διαρκεια του παιχνιδιου,εγω παντως που το παιζω στο pc εχω συναντησει απειρα bugs,ιπταμενα τσιγαρα του johnny στην οθονη  3 μαζι να αιωρουνται,

να παιζω αποστολη ενω ειμαι συνοδηγος και ξαφνικα να βλεπω μεσα απο τα ματια του οδηγου με glitsarismena γραφικα.να πυροβολαω και να μην κραταω οπλο,αμαξια να περναει το ενα μεσα απο το αλλο και ανθρωποι να περνανε μεσα απο αντικειμενα,αν ειχα δωσει 70αρα σε κονσολα θα ημουν πολυ ξενερωμενος με ολα αυτα γιατι το παιχνιδι ειναι καταπληκτικο για τα γουστα μου

20 ώρες θέλεις μόνο να φτιάξεις χαρακτήρα και να κόψεις 2 βόλτες στα περίχωρα...

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...