Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι μόνο τα χαμηλά FPS , αν δεν προλαβαίνει το render χαλάει ακόμα περισσότερο το gameplay.

Δείτε και το αυτοκίνητο που προϋπήρχε αλλά το ps4 δε προλάβαινε να το εμφανίσει .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, sndev είπε

εμενα τπτ απο crash ακομα σε ps5 με την 1.05

 4 -5 ωρες έκλεισα χθες συνεχόμενα. Ισως να ετυχε, για να  δουμε κ σημερα

Εγώ δεν είχα  crash ποτέ (πάνω απο 30 ώρες played) απο 1.02 μέχρι σήμερα.
Χθές με την 1.05 μου σκάλωσε όταν έψαχνα κάτι στο map και έκανε restart το game. Μια φορά μεν, αλλα μου έκανε εντύπωση.

Πέρα απο αυτά το παιχνίδι δε σταματαει να με εκπλήσσει με τα side quests. Ακόμα και το υπερτελευταίο τυχαίο quest στο map οδηγεί σε έπη και ολόκληρα quest chains. Δε ξέρω τι να πώ γιατί δε θέλω να σποιλάρω τίποτα... Για να μη πώ για τα πράγματα που ανοίγουν όταν αγοράζεις mobility cyberware και μπορείς να φτάσεις περίεργα μέρη που δεν περίμενες να φτάσεις. Παντού υπάρχει κάτι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια και χαρα σε ολους, καλες γιορτες να εχουμε. Εδω και αρκετο καιρο εχω δει διαφορα gameplay του cyberpunk αλλα κανενα σε ps4 slim. Μηπως ξερει κανεις ρε παιδια πως ειναι πραγματα στο ps4 slim σχετικα με το cyberpunk; να το αγορασω ή οχι ακομα;

Επεξ/σία από Jimmy1244
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντος η ΣΟΝΥ εχει βγαλει το παιχνιδι απο το ΠΣΝ λογο αρθρου 12 εδω

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/HTML/?uri=CELEX:32014R0596#d1e1778-1-1

Αρα μιλαμε για θεματα που ανοιγουν εργατικα, εμπορικα, οχι απλα κακοτεχνιες... Για αυτο αναφερθηκα εξαρχης στην πρακτικη της εταιριας. Αλλο πραγμα η ποιοτητα του παιχνιδιου, αλλο θεμα αυτο... 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. 

Πήρα το παιχνίδι σε ps4 pro. Έβαλα το πρώτο CD από τα 2, έκανε το install και μετά δεν μου ζήτησε το 2ο αλλά άρχισε 50g update. Αυτό είναι το φυσιολογικό;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, totalius είπε

Όχι ακομα ειναι η απάντηση . Οταν κ αν φτιαχτεί αργοτερα για Ps4 το ξανά κοιτάς . Αλιως περιμένεις να το παίξεις στο ps5 ή Xbox series x  

υποτιθεται πως θα ηταν ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχουν βγει ποτε. Το οτι βγηκε και ps5 δε σημαινει οτι το ps4 πρεπει να το παρατησουν τελειως. Ειχαν υποσχεθει για update ουτως η αλλως. Δεν εχουν ολοι τα λεφτα για ps5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενοειται πως δεν εχουν ολοι τωρα τα λεφτά για ps5 . Μπορεί ομως να τα έχεις σε ένα δύο χρόνια . Δε χάθηκε ο κόσμος να παίξεις τότε το παιχνίδι κ να το ευχαριστηθείς . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει ενα (!) προβλημα με τα saves  και θελει μεγαλη προσοχη ειδικα  απο οσους εχουν προχωρησει αρκετα και εχουν γραψει ωρες :

https://support.gog.com/hc/en-us/articles/360016743298-Cyberpunk-2077-Saved-data-is-damaged-and-cannot-be-loaded-?product=gog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

21 ώρες μετά και έπεσαν οι τίτλοι...

...αρχής! (το πάω χαλαρά) Φανταστικό παιχνίδι! Δεν ξέρω αν είναι το setting που μου αρέσει τόσο πολύ αλλά έχω κολλήσει. Η αλληλεπίδραση με τους χαρακτήρες είναι φανταστική. Κινούνται, κάθονται, καπνίζουν, δεν είναι σαν μαριονέτες που κολλάνε στη μούρη σου κάθε φορά που είναι να μιλήσουν. Η ιστορία μου αρέσει πολύ.

Η πόλη όπως έχω ξαναπεί είναι καταπληκτική. Δεν υπάρχει ούτε τετραγωνικό άδειο, πολύ πλούσια εικόνα, πολύ καλή ατμόσφαιρα. Δεν ξέρω αν σκοπεύετε να το πάρετε τώρα ή αφού λυθούν τα πολλά θέματα αλλά θα πρότεινα να μην το χάσετε! Το ιντερνετικό δράμα έχει παρατραβήξει νομίζω και τελικά έχουμε να κάνουμε με ένα δυνατό παιχνίδι που μπορεί να χαρίσει πολλές ώρες διασκέδασης. Δεν είναι τυχαίο που υπάρχουν ήδη εκατοντάδες guides για builds κ.α. Έχει πολύ ζουμί! Παίζω σε παλιό ΟΝΕ και από το 1.04 και μετά δεν είχα ποτέ πτώση στα καρέ κάτω από 20. Κανένα crash και 4-5 freezes και bugs. (nothing gamebreaking) Το shooting και το σφάξιμο με katana είναι απόλαυση!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!

ΥΓ: Από μερικά όπλα που υπάρχουν στο παιχνίδι καταλαβαίνω ότι εκεί στην CDPR είναι & fans των Borderlands!

 

DimitrC_2077_12.jpg

Επεξ/σία από gr8effect
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...