Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, gr8effect είπε

21 ώρες μετά και έπεσαν οι τίτλοι...

αρχής! (το πάω χαλαρά) Φανταστικό παιχνίδι! Δεν ξέρω αν είναι το setting που μου αρέσει τόσο πολύ αλλά έχω κολλήσει. Η αλληλεπίδραση με τους χαρακτήρες είναι φανταστική. Κινούνται, κάθονται, καπνίζουν, δεν είναι σαν μαριονέτες που κολλάνε στη μούρη σου κάθε φορά που είναι να μιλήσουν. Η ιστορία μου αρέσει πολύ.

Η πόλη όπως έχω ξαναπεί είναι καταπληκτική. Δεν υπάρχει ούτε τετραγωνικό άδειο, πολύ πλούσια εικόνα, πολύ καλή ατμόσφαιρα. Δεν ξέρω αν σκοπεύετε να το πάρετε τώρα ή αφού λυθούν τα πολλά θέματα αλλά θα πρότεινα να μην το χάσετε! Το ιντερνετικό δράμα έχει παρατραβήξει νομίζω και τελικά έχουμε να κάνουμε με ένα δυνατό παιχνίδι που μπορεί να χαρίσει πολλές ώρες διασκέδασης. Δεν είναι τυχαίο που υπάρχουν ήδη εκατοντάδες guides για builds κ.α. Έχει πολύ ζουμί! Παίζω σε παλιό ΟΝΕ και από το 1.04 και μετά δεν είχα ποτέ πτώση στα καρέ κάτω από 20. Κανένα crash και 4-5 freezes και bugs. (nothing gamebreaking)

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!

ΥΓ: Από μερικά όπλα που υπάρχουν στο παιχνίδι καταλαβαίνω ότι εκεί στην CDPR είναι & fans των Borderlands!

 

DimitrC_2077_12.jpg

Δεν ειναι λιγες οι ωρες που ασχοληθηκες με δεδομενο οτι σου αρεσε τοσο πολυ ?Δλδ εκανες το  main story  και μερικα side ?

Ρωταω απο περιεργια καθαρα γιατι συνηθως εγω οταν μου αρεσει πολυ ενα game το "ξεκοκαλιζω" Εκτος αν  στοχευεις  σε πολλαπλα playthrough  η' κατι αλλο που μου διαφευγει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Δεν ειναι λιγες οι ωρες που ασχοληθηκες με δεδομενο οτι σου αρεσε τοσο πολυ ?Δλδ εκανες το  main story  και μερικα side ?

Ρωταω απο περιεργια καθαρα γιατι συνηθως εγω οταν μου αρεσει πολυ ενα game το "ξεκοκαλιζω" Εκτος αν  στοχευεις  σε πολλαπλα playthrough  η' κατι αλλο που μου διαφευγει .

Τίτλοι αρχής λέμε!!! :) Μόλις εμφανίστηκε ο Γιάννης ο Ασημοχέρης!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 11 μερούλες, ήρθε κι ο κολέκτορας (χωρίς χαρτάκι στο κουδούνι, μωρέ μπράβο η ACS 😂) από Seven. Χωρίς το extra steelbook ή το keyring/medallion.

Όπως έγραψα και σε προηγούμενη σελίδα, με τόση αρνητικότητα για το παιχνίδι και την ξενέρα/δούλεμα που μου έχει ρίξει το Πλαίσιο δεν ψήνομαι και ιδιαίτερα να παίξω. Μάλιστα, σκέφτομαι να την κρατήσω κλειστή και να φύγει τώρα ή στο μέλλον. Αλλά…

20201221_140606.jpg.bc8d60a1378928bda347c91aa08d9584.jpg

Who am I kidding? Φυσικά και την άνοιξα!😆Και φυσικά θα παιχτεί (σοβάρα, πάντως, έκανα όντως σκέψεις για να το δώσω και να κρατήσω τα λεφτά ή να πάρω ένα Series S που έχω στο μάτι).

Βουρ για κάψιμο (της NC)… σε 1-2 μερούλες, όποτε μας κάνει την χάρη να κατέβει το patch.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lebron15 είπε

Το παίζει κανείς σε Series S να μας πει πως τρέχει; 

Στο DF πάντως είχαν μόνο θετικά να πουν. 1080 με σταθερά 30 fps και feature set (ΑΟ και crowd density) του Χ που είναι ανώτερο από το PS5! Τσιμπάς άφοβα νομίζω... Με το 1.05 δείχνει ακόμη καλύτερο. Παίζω σε ΟΝΕ απλά στέλνω αυτά που έχω δει. Αν κάποιος παίζει CB2077 στο S ενδιαφέρομαι και εγώ να μάθω.

  https://www.youtube.com/watch?v=l0aZocGxy3I

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, gr8effect είπε

21 ώρες μετά και έπεσαν οι τίτλοι...

αρχής! (το πάω χαλαρά) Φανταστικό παιχνίδι! Δεν ξέρω αν είναι το setting που μου αρέσει τόσο πολύ αλλά έχω κολλήσει. Η αλληλεπίδραση με τους χαρακτήρες είναι φανταστική. Κινούνται, κάθονται, καπνίζουν, δεν είναι σαν μαριονέτες που κολλάνε στη μούρη σου κάθε φορά που είναι να μιλήσουν. Η ιστορία μου αρέσει πολύ.

Η πόλη όπως έχω ξαναπεί είναι καταπληκτική. Δεν υπάρχει ούτε τετραγωνικό άδειο, πολύ πλούσια εικόνα, πολύ καλή ατμόσφαιρα. Δεν ξέρω αν σκοπεύετε να το πάρετε τώρα ή αφού λυθούν τα πολλά θέματα αλλά θα πρότεινα να μην το χάσετε! Το ιντερνετικό δράμα έχει παρατραβήξει νομίζω και τελικά έχουμε να κάνουμε με ένα δυνατό παιχνίδι που μπορεί να χαρίσει πολλές ώρες διασκέδασης. Δεν είναι τυχαίο που υπάρχουν ήδη εκατοντάδες guides για builds κ.α. Έχει πολύ ζουμί! Παίζω σε παλιό ΟΝΕ και από το 1.04 και μετά δεν είχα ποτέ πτώση στα καρέ κάτω από 20. Κανένα crash και 4-5 freezes και bugs. (nothing gamebreaking) Το shooting και το σφάξιμο με katana είναι απόλαυση!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!

ΥΓ: Από μερικά όπλα που υπάρχουν στο παιχνίδι καταλαβαίνω ότι εκεί στην CDPR είναι & fans των Borderlands!

 

DimitrC_2077_12.jpg

Αφου 15 ωρες θελει να τερματίσεις το main story. Το λεει και το how long to beat.  😛

Ειρωνεύομαι προφανως για τα χαζα που ακουσαμε παραπισω. Χαιρομαι που παιζει εστω ανεκτα στο OG Xbox. Τεινω να πιστεψω οτι ολα ειναι ενα γελοιο circlejerk (μιας και οι περισσότεροι φαινεται να εχουν 2nd hand αποψεις) και οτι η κατασταση ειναι τυπου skyrim στo ps3 —  αναμενομενα κακη. 

Ολα οσα γραφεις ειναι αυτα που με εντυπωσιαζουν και μενα. Ειναι μια πολη ζωντανη που ολα και ολοι συνδέονται μεταξυ τους. Ειναι απιστευτο πως το εχουν καταφερει αυτο σε ΚΑΘΕ γωνία, με τέτοιο density και χωρις να επαναλαμβανονται. Α. Και το level design ειναι απο αλλο πλανητη. Παντα εχεις 4-5 τροπους να προσεγγισεις οποιοδηποτε μέρος. Ακομα και random κτιρια. Διαολε το γεγονος οτι μπαίνεις σε πολυκατοικιες και εχει και εκει φουλ λεπτομέρεια.

Για μενα ευκολα αξιζει να παρει κανεις SeX για αυτο το παιχνιδι και μονο. Είναι το μονο next gen game που πραγματικα αξιζει αυτη η στιγμη, εστω για τα σταθερα 60fps σε εναν τετοιο επικο κοσμο. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό με τις ώρες τερματισμού είναι αστείο! Στην αρχή φοβόμουνα κι εγώ με αυτά που άκουγα αλλά όταν μετά από 4 ώρες μπήκα στην 1η πλατεία της Night City κατάλαβα ότι μιλάμε για άπειρο περιεχόμενο. Το game είναι απίστευτο! Δεν ξέρω πως είναι στις παλιές κονσόλες αλλά στο SeX είναι κορυφή! Μηδέν glitches ή crashes μέχρι τώρα, εκπληκτικές λεπτομέρειες και πολύ smooth στην κίνηση. Πραγματικά όπως λέει ο φίλος άξιζε το SeX μόνο και μόνο γι' αυτό το παιχνίδι!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, klainmaingr είπε

Για μενα ευκολα αξιζει να παρει κανεις SeX για αυτο το παιχνιδι και μονο.

Να βρίσκαμε και κανένα Series X στην αγορά καλά θα ήταν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...