Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

απο το  fb  του game σχετικα με το επικειμενο update:

 

 

While we dearly wanted to deliver Patch 1.2 for Cyberpunk 2077 in the timespan we detailed previously, the recent cyber attack on the studio’s IT infrastructure and extensive scope of the update mean this unfortunately will not happen — we’ll need some additional time.
Our goal for Patch 1.2 goes beyond any of our previous updates. We’ve been working on numerous overall quality improvements and fixes, and we still have work to do to make sure that’s what you get. With that in mind, we’re now aiming for release in the second half of March.
It’s not the news we enjoy sharing, but we want to make sure we launch this update properly. Stay tuned for more information as the time draws closer.
Thank you for your continued patience and support.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, The_Judas είπε

η next gen εκδοση έχει χρέωση ή είναι απλο update σε όσους ήδη έχουν το παιχνίδι;

Δωρεάν θα είναι αλλά φαίνεται ότι θα αργήσει. Στο SeX δεν θα έχεις πρόβλημα πάντως, παίζει άψογα το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το τεράστιο 1.2 update του Cyberpunk 2077 διορθώνει την αστυνομία κ.α.

Φτάνει επιτέλους το νέο μεγάλο Update. Πάντως κάτι που μου έκανε εντύπωση...

Αναφορά σε κείμενο

Τέλος, έχει προστεθεί και ένα ‘unstick’ χαρακτηριστικό, το οποίο σας επιτρέπει να ξεκολλήσετε το αυτοκίνητό σας αν σφηνώσει μέσα σε κάποιο αντικείμενο για παράδειγμα

Μόνο σε εμένα ακούγεται γελοίο; Δηλαδή αντί να φτιάξουν το πρόβλημα ώστε να μην κολλάει εξ αρχής το αμάξι σε κάποιο αντικείμενο, βάζουν ένα χαρακτηριστικό για να ξεκολλάει;; 

Όπως και να έχει, ελπίζω να στρώσει το παιχνίδι όσο γίνεται και να έρθει σύντομα το Next Gen patch για τις νέες κονσόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το τερμάτισα πιστέυω οτι ακόμα και καλή δουλειά να κάνουν στο patch το τραίνο χάθηκε για το cyberpunk.Ολοι μας θέλαμε να το παίξουμε τέλειο οπως ήταν οι προσδοκίες μας.

Πόσοι απο αυτους που το τερμάτισαν θα γυρίσουν για κάτι παραπανω εκτός απο περιέργεια και πόσοι νέοι gamers πραγματικά ανυπομονούν να το ξεκινήσουν?

Ηταν η μεγαλύτερη απογοητευση που είχα στα 20 κάτι χρόνια gamer και τα θέματα του είναι δυστυχως δομικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, George7Byron είπε

Ηταν η μεγαλύτερη απογοητευση που είχα στα 20 κάτι χρόνια gamer και τα θέματα του είναι δυστυχως δομικά

Εγώ αποταμίευα από το 2017 για να χτίσω PC από το μηδέν μόνο και μόνο για αυτό το game.......

Περίμενα να βγεί το παιχνίδι, να δώ πώς τρέχει σε PC και κονσόλες και να δώ τί θα πράξω.

Τώρα μας έμειναν τα λεφτά, hardware ούτε για δείγμα (κάρτες γραφικών + κονσόλες), αλλά ούτε και διάθεση για στήσιμο νέου PC.......

Πραγματική, βαθιά απογοήτευση.

 

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Εγώ αποταμίευα από το 2017 για να χτίσω PC από το μηδέν μόνο και μόνο για αυτό το game.......

Περίμενα να βγεί το παιχνίδι, να δώ πώς τρέχει σε PC και κονσόλες και να δώ τί θα πράξω.

Τώρα μας έμειναν τα λεφτά, hardware ούτε για δείγμα (κάρτες γραφικών + κονσόλες), αλλά ούτε και διάθεση για στήσιμο νέου PC.......

Πραγματική, βαθιά απογοήτευση.

 

Κερδισμένο σε βλέπω πάντως.  Σου έμειναν τα φράγκα.  Εγώ που έτρεξα να το αγοράσω πριν βγει για το series X το έπαιξα 30 λεπτά και από τότε δεν το ξανά ακούμπησα. Στο PC ευτυχώς έχω 2060 και είπα να μην το αγοράσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Κερδισμένο σε βλέπω πάντως.  Σου έμειναν τα φράγκα.  Εγώ που έτρεξα να το αγοράσω πριν βγει για το series X το έπαιξα 30 λεπτά και από τότε δεν το ξανά ακούμπησα. Στο PC ευτυχώς έχω 2060 και είπα να μην το αγοράσω. 

Κερδισμένο δεν θα με έλεγα. Περίμενα πώς και πώς για το παιχνίδι, έκανα άπειρες φορές σχέδια για το hardware που θα αγόραζα, επένδυσα πολύ χρόνο στην όλη διαδικασία. Ήξερα ότι το παιχνίδι θα είχε τα θέματά του, όμως τώρα αρχίζω να πιστεύω ότι το παιχνίδι ποτέ δεν θα γίνει αυτό που μας υποσχέθηκαν, ή αν αυτό γίνει, θα χρειαστεί πάρα πολύ χρόνο ακόμα.

Για την ώρα έχω καταλήξει να πάρω ένα Series X (έχω Game Pass Ultimate στο PC), να πάρω και ένα PS5 και βλέπουμε για το αν και πότε θα παίξουμε το Cyberpunk, το οποίο το έχω αγορασμένο στο PC.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Κερδισμένο δεν θα με έλεγα. Περίμενα πώς και πώς για το παιχνίδι, έκανα άπειρες φορές σχέδια για το hardware που θα αγόραζα, επένδυσα πολύ χρόνο στην όλη διαδικασία. Ήξερα ότι το παιχνίδι θα είχε τα θέματά του, όμως τώρα αρχίζω να πιστεύω ότι το παιχνίδι ποτέ δεν θα γίνει αυτό που μας υποσχέθηκαν, ή αν αυτό γίνει, θα χρειαστεί πάρα πολύ χρόνο ακόμα.

Για την ώρα έχω καταλήξει να πάρω ένα Series X (έχω Game Pass Ultimate στο PC), να πάρω και ένα PS5 και βλέπουμε για το αν και πότε θα παίξουμε το Cyberpunk, το οποίο το έχω αγορασμένο στο PC.....

Καλά θα κάνεις . Και εγω προτίμησα να πάρω το series Χ από το να αλλάξω κάρτα. Και για να το χαρούν και τα πιτσιρίκια περισσότερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...