Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Spoiler


(σε αλλο game βεβαια, αλλα λεπτομερειες μωρε 😛 ) 



Για το απλο xbox one , θα ευχαριστηθουμε cyberpunk gameplay με σωστα γραφικα 1080 στο φουλ σε  update πολυ συντομα ...  


  

 

Επεξ/σία από papageord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ το πήρα day 1 γιατί ήθελα την συσκευασία με τα μπιχλιμπίδια, αλλά λογικά απο του χρόνου θα το αρχίσω. μόλις στρώσει.

εντομεταξύ χθες μου το έκανε αποστολή το gamestation με γενική ταχυδρομική. και λέω, καλό πάσχα. ούτε καν το tracking δε μπήκα να δω. και σήμερα η γενική μου το είχε φέρει 11 το πρωί. Οποιος θέλει μπορώ να του δώσω και νούμερα για τζόκερ.

20201210_134140.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ας μας πει καποιος που το παιζει σε ps5. Ειναι οκ σε αναλυση και framerate ή δεν αξιζει και πρεπει να περιμενουμε του χρονου το next gen update;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aπο θεμα γραφικων η σειρα στα δικα μου ματια παει... XSX  -> ps5*  -> XSS-> one x ->  ps4 ->  -> -> one s
Μεχρι και το series s ειναι downgraded πολυ. Σε ps4 φαινεται να δουλευει λιγο καλυτερα απο one s.

Στο one s που εχω εγω μιλαμε για 15fps ,κατω απο 720p και τρελλο blur παντου, οποτε με βλεπω να το βαζω pc version στην 1050ti και τον 3770 μου, και να παιζει καλυτερα 😉 

*It turns out that Cyberpunk 2077 on PS5 does not have the "quality mode" that is available on Xbox Series X. That is to say, the game on PS5 runs in "performance mode" by default.

Επεξ/σία από papageord
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα και εγώ 6-7 ώρες χθές σε SeriesX.

Γενικά φαίνεται οτι είναι cross gen, (ανάλυση) αλλα τουλάχιστον τα fps μου φάνηκαν πολύ σταθερά προς τα 60.
Δοκίμασα και quality mode αλλα δεν παλεύεται το 30ρι, δε βρίσκω το λόγο.

Σαν game φαίνεται να είναι όλα όσα περιμέναμε οπότε βάζω στην άκρη την χαμηλή ανάλυση (1080; Dynamic; Δεν είμαι σίγουρος) και απλά χαίρομαι το game. Τα bugs δεν είναι τόσο game breaking όσο παρουσιάζονται (Τουλάχιστον δε μου έτυχε κάτι τέτοιο) οπότε πάμε γερά. Αυτά σαν streetkid και με τον χαμούλη που γίνεται στην πόλη.

Οι παιδικές ασθένειες για μένα είναι ανεκτές εώς αδιάφορες (Στο seriesX τουλάχιστον) και όταν με το καλό βγεί το next gen patch το ξαναβλέπω.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε μάγκες ξέρετε τι παίζει με τα preorders από πλαίσιο, έχουν καλέσει κανέναν από σας?
Τους πείρα χθες το πρωί τηλ και μου είπαν θα με πάρουν από το τμήμα των preorders τηλ για να κανονίσουμε και δεν με πειραν ποτέ.

Τους έστειλα μήνυμα χθες περίπου στις 7 στο FB και σήμερα το πρωί κατά τις 11 απάντησαν και είπαν ότι θα επικοινωνήσουν μαζί μου, αλλά ακόμα τίποτα μέχρι στιγμής.

Επεξ/σία από stratos789
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά οι εκδόσεις Ps4/Xbox One είναι τόσο αισχρές που απλά δεν βλέπω τον λόγο που κυκλοφόρησαν και εκεί το παιχνίδι. Ναι μεν, ας δώσουν την δυνατότητα σε όλους να παίξουν το παιχνίδι.

Από την άλλη όμως πρέπει να είσαι λίγο μαζοχιστής για να παίξεις σε τέτοια κατάσταση. 20fps, bugs παντού και Textures σε σημεία χειρότερα από παιχνίδι Ps1.

Ευτυχώς την μυρίστηκα την δουλειά και δεν το πήρα το παιχνίδι. Θα αγοραστεί με το καλό στο Ps5 και ελπίζω μέχρι τότε να έχουν φτιάξει σημαντικό κομμάτι από τα τεχνικά προβλήματα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αγοράσει κάποιος το game σήμερα digital και βγει η αναβάθμιση για SeX το 2021 θα χρειαστεί απλά να πληρώσεις ένα ποσο 20 euro για παράδειγμα η ολόκληρο το game 70-80 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Imperia είπε

αν αγοράσει κάποιος το game σήμερα digital και βγει η αναβάθμιση για SeX το 2021 θα χρειαστεί απλά να πληρώσεις ένα ποσο 20 euro για παράδειγμα η ολόκληρο το game 70-80 ?

Έχουνε αναφέρει από τη CD Project ότι το next gen patch θα είναι δωρεάν για XSX & PS5.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Imperia είπε

αν αγοράσει κάποιος το game σήμερα digital και βγει η αναβάθμιση για SeX το 2021 θα χρειαστεί απλά να πληρώσεις ένα ποσο 20 euro για παράδειγμα η ολόκληρο το game 70-80 ?

Δεν πληρώνεις τίποτα απο όσο ξέρω. Απλά θα σου ανοίξει το next gen patch.
+1 στον φίλο παραπάνω πάντως. Δε θέλω να φανταστώ πως θα τρέχει στις παλιότερες κονσόλες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Cygnus είπε

Σε One X θα παλεύεται η φάση;

Απο ps4 pro και πανω το παιχνιδι παιζει μια χαρα(απλα ομως με καπιους περιορισμουςστον τομεα του frame rate)30 σε σχεση με τα 60 καρε που τρεχει στης καινουργιες  κονσολες επομενης γενιας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...