Προς το περιεχόμενο

Google Chrome 24 με offline δυνατότητες στα Apps και μεγαλύτερες ταχύτητες


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια μετα το update και οταν βλεπω ενα βιντεο στο youtube ο ηχος κανει τσικιτσικι.Με οπερα και μοζιλα δεν το κανει.Καμια ιδεα τι μπορει να παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι συμβαινει. χωρις flash και HA, συνεχιζει να κρασαρει. και αυτο συμβαινει σε ολα τα προφιλς και στα 3 μηχανηματα μου.

ποσταρα στο support της google oπου εχουν ανοιχθει πολλα σχετικα θεματα για τον 24.αλλα επισημη απαντηση μεχρι τωρα δεν εχει δωθει.



Ρε παιδια μετα το update και οταν βλεπω ενα βιντεο στο youtube ο ηχος κανει τσικιτσικι.Με οπερα και μοζιλα δεν το κανει.Καμια ιδεα τι μπορει να παιζει;

 

 

εχω πετυχει τοπικς για αυτο το προβλημα στο support της google. για ριξε μια ματια εκει.

το σιγουρο ειναι οτι με το τελευταιο update του chrome, εγινε update και στον native flash του, οποτε ισως κατι παιζει με αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω πετυχει τοπικς για αυτο το προβλημα στο support της google. για ριξε μια ματια εκει.

το σιγουρο ειναι οτι με το τελευταιο update του chrome, εγινε update και στον native flash του, οποτε ισως κατι παιζει με αυτο.

Σε ευχαριστω,θα τσεκαρω.  ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μετα την αναβαθμιση σε ταμπλετα με windows 8 εχω μονο προβληματα που αναγκάστηκα να αλλαξω browser, με flash κολληματα, freeze πολλες φορες, η επιστροφη σε προηγουμενη σελιδα θελει πολλες φορες διπλο κλικ, πολλες φορες δεν ανταποκρινετε σε πατηματα. τον εκανα επανεγκατασταση αλλα δεν αλλαξε κατι.

μεχρι να διορθωθουν δεν τον ανοιγω ξανα, κριμα γιατι τον χρησιμοποιω χρονια. με firefox δεν αντιμετωπιζω προβληματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...