Προς το περιεχόμενο

αντικατάσταση gtx 280 για χάρη του crysis 3?


intelquad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας,

 

εχω το συστημα της υπογραφης... να προχωρησω σε μια αλλη καρτα γραφικων λογω crysis 3 η να μεινω με αυτη που ειμαι; εσεις τι θα κανατε; η αναλυση που παιζω ειναι 1680x1050 αλλα το παιχνιδι φημιζεται οτι θα εχει μονο dx11. εκει κολλαω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν περίμενε να βγει πρώτα και βλέπεις.... Κατά δεύτερον σίγουρα με οποιαδήποτε κάρτα > 100 ευρώ θα είναι καλύτερα τα πράγματα από την 280 η οποία εκτός από σόμπα θεωρείται και ξεπερασμένη ειδικά για παιχνίδια τύπου C3

 

Anyway φιλολογικά ποιο είναι το μπάτζετ σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θεωρησω οτι παιρνω καινουρια, θα πουληθει η παλια 80-90 συν κανα 50αρι δικα μου. αλλα ακομα και στο far cry 3 τα γραφικα που δινει ειναι υπεροχα. οποτε ξεπερασμενη δεν τη λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την εποχή της ήταν καλή αν και πάντα είχα την ενσταση μου για τη συγκεκριμένη γιατί ήταν πολύ ζεστή και σε full load θέλει πολλά watt.

 

 

80-90 ίσως είναι αισιόδοξη πρόβλεψη...Πιστεύω γύρω στα 60-70 μπορεί να φύγει.

Οπότε με 120 μπορείς να πάρεις την 6850 ή 7770 όπως επίσης να χτυπήσεις καμιά 6870 μεταχειρισμένη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι και αλλιως η αναλυση θα ειναι μεχρι 1680*1050. δεν νομιζω με μια 6870 και τον q9400 να υπαρχει θεμα bottleneck σε τετοια αναλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...