Προς το περιεχόμενο

παιζει η φωτεινοτητα σε λαπτοπ turbo x


redalkis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει να μου πει καποιος???? Υπαρχει κανενα universal inverter???

Οταν λες "παιζει η φωτεινοτητα τι εννοεις" αχνοφαινεται φως η το απολυτο σκοταδι;;

μπορει να ειναι και η λαμπα που ειναι μεσα στην οθονη σου ccfl!

δοκιμασε το με αλλο inverter ..αλλα μην το δεσεις και κομπο οτι φταιει το inverter!

λαμπα μου "μυριζει" η δουλεια ;)

 

**επανω στο inverter εχει ενα αυτοκολλητο με καποιους κωδικους!

υποψην μπορει να κανει και απο αλλη μαρκα..τα βυσματακια πρεπει να ειναι τα ιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λεω οτι παιζει, εννοω πως αλλαζει συνεχεια, απο τερμα φωτεινη, πηγαινει σε τερμα σκοτεινη!!!!! Σαν να το βαζεις και τον βγαζεις απο τη πριζα συνεχεα!!!

Εστειλα mail σημερα στην clevo κα μου ειπε πως τ συγκεκριμενο μοντελο δεν εχει inverter και να τσεκαρω την οθονη!!! Το πρωι μιλησα με το πλαισιο και μου ειπε πως απο την στιγμη που υπαρχει φωτηνοτητα (και δεν ειναι τερμα σκοτεινα σε σημειο να μη βλεπεις), δεν φταιει το inverter αλλα μαλλον η μητρικη!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λεω οτι παιζει, εννοω πως αλλαζει συνεχεια, απο τερμα φωτεινη, πηγαινει σε τερμα σκοτεινη!!!!! Σαν να το βαζεις και τον βγαζεις απο τη πριζα συνεχεα!!!

Εστειλα mail σημερα στην clevo κα μου ειπε πως τ συγκεκριμενο μοντελο δεν εχει inverter και να τσεκαρω την οθονη!!! Το πρωι μιλησα με το πλαισιο και μου ειπε πως απο την στιγμη που υπαρχει φωτηνοτητα (και δεν ειναι τερμα σκοτεινα σε σημειο να μη βλεπεις), δεν φταιει το inverter αλλα μαλλον η μητρικη!!!!

εαν εχει εγγυηση..παραμασκαλα και πλαισιο!

 

τωρα εαν δεν θες να το πας εκει..

βρες ενα "γατονι" ηλεκτρονικο για να ριξει μια ματια στην οθονη σου.

εαν δεν το κατεχεις εσυ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...