Προς το περιεχόμενο

Dexter Season 8


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 609
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχει και πολλά περιθώρια πάντως ή στο τρελάδικο θα τον βάλουν ή φυλακή. Εκτός και αν μας κάνουν την ανατροπή?!(όλα ήταν ένα υποθετικό σενάριο ) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικα η ντεμπρα δεν το πηρε οπως φανταζομασταν. Η ψυχιατρος ειναι καλο στοιχειο μιας και θα τον καταλαβει οπως ειδαμε

Παει να γινει σαν τις οικογενιακες ιστοριες ή μου φαινεται; Δεν νομιζω οτι το τελος θα ειναι big. Στοχευει πιο πολυ στα συναισθηματα παρα στον ντεξτερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω πως οι σεναριογραφοι θα σκοτωσουν τον ντεξτερ στο τελος της σειρας.

 

1)επειδη ο φονος ειναι το σημα κατατεθεν του

2)για να κλεισει οριστικα η σειρα και να μην συνεχιστει. οσο ζει ο ηρωας μπορει καποιο καναλι να ξαναρχισει τη σειρα (οπως πχ στο 24)

3)δεν αποκλειεται να πεθανει φρικιαστικα, με χασαπικο τροπο οπως και τα θυματα του. θα τον σκοτωσει η αδερφη του ή η ψυχιατρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πιστεύω ότι θα δώσουν ένα "οριστικό" τέλος, όχι δηλαδή να φανταζόμαστε δηλαδή τι θα γίνει μετά το τέλος της σειράς. Αλλά να τον σκοτώσουν δεν είναι πάρα πολύ προφανές; Θέλω να πω, αυτοί πάνε για το μεγάλο ΜΠΑΜ και θα κάνουν κάτι που όλοι το σκεφτόμαστε ως φινάλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τελειωσει και ο ντεξτερ.. μετα το χαος κυριολεκτικα. Για μενα η καλυτερη σειρα ολων των εποχων. Δεν εχω ταυτιστει με ηρωα τοσο πολυ. Μετα απο αυτο τι θα βλεπουμε ;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τελειωσει και ο ντεξτερ.. μετα το χαος κυριολεκτικα. Για μενα η καλυτερη σειρα ολων των εποχων. Δεν εχω ταυτιστει με ηρωα τοσο πολυ. Μετα απο αυτο τι θα βλεπουμε ;;;

 

Ναι ε; Εσυ που τους θαβεις, γιατι τα σκαφη δεν συνηθιζονται στην Ελλάδα. :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...