Προς το περιεχόμενο

Dexter Season 8


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα τελειωσει και ο ντεξτερ.. μετα το χαος κυριολεκτικα. Για μενα η καλυτερη σειρα ολων των εποχων. Δεν εχω ταυτιστει με ηρωα τοσο πολυ. Μετα απο αυτο τι θα βλεπουμε ;;;

Μη σου πω και ολου του συμπαντος, αφου με το που σκασουν οι εξωγηινοι η πρωτη τους ενεργεια θα ειναι να ζητησουν τα δικαιωματα προβολης απο το showtime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 609
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα τελειωσει και ο ντεξτερ.. μετα το χαος κυριολεκτικα. Για μενα η καλυτερη σειρα ολων των εποχων. Δεν εχω ταυτιστει με ηρωα τοσο πολυ. Μετα απο αυτο τι θα βλεπουμε ;;;

 

Εχω δει πολυ λιγες σειρες και απειρες ταινιες

Ειδα ολους τους κυκλους μεσα σε 2 μηνες μολις τελειωσε δεν ηθελα να δω τιποτα αλλο 

Οτι κι αν εβλεπα μου φαινοταν βλακεια και το εκλεινα

Ειναι ισως η μονη σειρα που συνδυαζει τα παντα Θριλερ αισθημα πλακα φοβο αγωνια σεξ δραμα..........

και ΟΛΟΙ οι χαρακτηρες που παιζουν ειναι τελειοι

Οταν πεθανε η γυναικα του πραγματικα λυπηθηκα σα να ηταν πραγματικοτητα

Παρα το τοι εκανε καποια κοιλια σε μερικους κυκλους τα τελευταια επεισοδια των κυκλων αυτων σε αποζημιωναν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ε; Εσυ που τους θαβεις, γιατι τα σκαφη δεν συνηθιζονται στην Ελλάδα. :-D

 

Ακολουθω μεθοδο breaking bad ! :D Περα απο την πλακα θα βρουμε σειρα σαν και αυτην ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μετά τις 7 μαζεμένες σεζόν Dexter είδα δυο σεζόν Homeland και ο φίλος μου ο Dexter και τα αίματα του ξεχάστηκαν γρήγορα...

 

Ειδα και εγω homeland. Προβοκατορικη σειρα οπως το zero ground οπου εξυμνει την αμερικη και τα κορακια τους ενω κατακεραυνωνει τους και καλα "αλ καιντα".. αρκετα σπαστικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα και εγω homeland. Προβοκατορικη σειρα οπως το zero ground οπου εξυμνει την αμερικη και τα κορακια τους ενω κατακεραυνωνει τους και καλα "αλ καιντα".. αρκετα σπαστικο.

γνώμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδανική πορεία για εμένα θα ήταν να παρατηρήσουμε την Ντεμπ να περνάει από όλα τα στάδια της θλίψης,πένθους κοκ.Εκεί που θα την έχουμε ξεγραμένη να βγάλει τη κρίσιμη στιγμή στην επιφάνεια εκείνη τη δύναμη που θα τσακίσει τον Ντεξ στα σημεία σε μια σύγκρουση Τιτάνων.... κ σαφώς στο τέλος εκείνη να είναι η νικήτρια.

 

Όσο κ αν λατρεύουμε τον Ντεξ το μόνο τέλος που έχει νόημα είναι η απομάκρυνση του από την κοινωνία (ψυχιατρική κλινική) ή ο θάνατος του.Η μόνη που θα μπορούσε να το κάνει η ρακόντεμπ...Ελπίζω να την μεταμορφώσουν δυναμικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδανική πορεία για εμένα θα ήταν να παρατηρήσουμε την Ντεμπ να περνάει από όλα τα στάδια της θλίψης,πένθους κοκ.Εκεί που θα την έχουμε ξεγραμένη να βγάλει τη κρίσιμη στιγμή στην επιφάνεια εκείνη τη δύναμη που θα τσακίσει τον Ντεξ στα σημεία σε μια σύγκρουση Τιτάνων.... κ σαφώς στο τέλος εκείνη να είναι η νικήτρια.

 

Για μένα η ιδανική πορεία της Ντεμπ θα ήταν να την πάτησε αυτοκίνητο στην off season και να μην την δούμε ούτε σε ένα επεισόδιο!

 

:devil:

 

(Κάθε χρόνο το περιμένω αυτό και απογοητεύομαι!...)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ερωτας τους θα φουντωσει ? Η ηταν μονο ενα κολπακι για να μη τον συλλαβει ?

Μαλλον το 2ο

 

Δε νομίζω μωρέ ότι χρειαζόταν να τη βγάλουν ερωτευμένη με τον Ντεξ για να μην τον συλλάβει. Η αδελφική αγάπη αρκούσε πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ντεξ δεν προκειται να σκοτωσει Ντεμπ. Πιο πιθανο ειναι η Ντεμπ να σκοτωσει το Ντεξ η ο Ντεξ να αυτοκτονησει για να βγαλει την αδερφη του απο το αδιεξοδο. Εκτος και αν προκειται για ατυχημα. Σε καθε περιτπωση περιμενω ο τελευταιος κυκλος να ειναι σκοτεινος και "αρρωστος".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά ο Ντεξ πρέπει να σκοτώσει την Ντεπ εφόσον αυτη ειναι τώρα δολοφόνος,είπαμε πρέπει να τηρούμε τον κώδικα! :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...