Προς το περιεχόμενο

Malls: συμφέρουν/αντιπροσωπεύουν τη μέση ελληνική οικογένεια/μέσο έλληνα;


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα δεν παίζω, καλά αν αρχίσω να παίζω πάει,θα καταστραφεί το κράτος.Ο παππούς μου είχε κερδίσει κάτι εκατομμύρια στο τζόκερ το 2001 και μας τα μοίρασε, ο μπαμπάς μου κέρδισε ένα ipad σε μια κλήρωση,μάλλον είναι κληρονομική η κωλοφαρδία.

Όχι εντάξει γενικά είμαι πολύ άτυχη αλλά κάτι έγινε τώρα τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν παίζω, καλά αν αρχίσω να παίζω πάει,θα καταστραφεί το κράτος.Ο παππούς μου είχε κερδίσει κάτι εκατομμύρια στο τζόκερ το 2001 και μας τα μοίρασε, ο μπαμπάς μου κέρδισε ένα ipad σε μια κλήρωση,μάλλον είναι κληρονομική η κωλοφαρδία.

Όχι εντάξει γενικά είμαι πολύ άτυχη αλλά κάτι έγινε τώρα τελευταία.

τι ατυχη ρε παυλιναρα; θα μας τρελανεις;;;

εσεις εχετε κανει επαγγελμα την τυχη!!! :-D

Πηγαινε παιξε κει κανα τζοκερ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μέση ελληνική οικογένεια ΔΕΝ ΕΧΕΙ λεφτά να ξοδέψει στα μολ. ΄καμιά λαική αγορά και πολύ μας είναι

 

Εγω ξερω αρκετους απο την "μεση ελληνικη οικογενεια" που διαμαρτυρονται για οτι δεν εχουν λεφτα αλλα να δινανε αλλου τα 700-600€ που δωσανε για κινητο θα ηταν καλυτερα. 

 

Τεσπα στο θεμα μας τωρα, αρχισαν οι εκπτωσεις σημερα και μπορω να πω οτι εμεινα εκπληκτος γιατι βρηκα αρκετες συμφερουσες εως και 80%. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μέση ελληνική οικογένεια ΔΕΝ ΕΧΕΙ λεφτά να ξοδέψει στα μολ. ΄καμιά λαική αγορά και πολύ μας είναι

Aυτη που περιγραφεις δεν ειναι η μεση ελληνικη οικογενεια, αλλιως τα mall στα δυτικα προαστια θα ηταν αδεια .Για πηγαινε καμια βολτα προς τα εκει και τα ξαναλεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...