Προς το περιεχόμενο

Kavos (updated)


Superuser

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή έχει γίνει πολύ θέμα τώρα τελευταία..

 

Δεν θα σχολιάσω περαιτέρω

 

Τα σχόλια δικά σας....!

 

-----------------------------------------

 

What happens in kavos episode 1

 

 

 

 

-----------------------------------------

 

What happens in kavos episode 2

 

 

 

 

 

-----------------------------------------

 

 

Edit: αν δεν εμφανίζεται το βίντεο στο spoiler, κάντε παράθεση το ποστ και copy το link

Επεξ/σία από Superuser
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α το ειδα χτες το βραδυ στις ειδησεις οτι ειναι εξαλλοι οι κατοικοι των νησιων... Μιας και αυτοι δεν τους θελουν τους τουριστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι η Ελλάδα είναι εξαιρετικά όμορφη χώρα και ο τουρισμός της δεν θα πληγεί αν ρίξουμε ένα τρισμέγιστο ban στα πιθήκια από το fagόνησο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω , ανάμεικτα τα αισθήματα .

Απο την μια είναι τουριστες άρα έσοδα , τουρισμός και τα συναφή

 

Απο την άλλη , το ΕΙΔΟΣ αυτό του τουρισμού είναι που με λειπεί , δηλαδή δεν με ευχαριστεί το γεγονός να έχιε η Ελλάδα μας την φημη του τουριστικού μπουρδέλου και κωλοχανείου ( μιλάω για τα πηδήματα , τα μεθύσια κλπ , μην μου πείτε το γνωστό επιχείρημα περι μπουρδέλου στην πολιτική , οκ . ) .

 

Κατανοώ πως στις χώρες τους αυτοί οι νέοι είναι "καταπιεσμένοι" ( ??? ) {λόγω των περιορισμών στα ποτά και δεν ξερω τι άλλο , δενε χω ιδέα για την κουλτούρα και την ζωή τουν βρετανών } και μπορούν έτσι να ξεσκάνε στην Ελλάδα και να βγάζουν απωθημένα , αλλά απο την άλλη αυτό έχει αντίκτυπα .

Τόσο στην κοινωνία , όσο και στους ίδιους καθώς ποτά με 3 ευρώ που μπορει να εχουν για να πουλάνε πολλά , σταντε ειναι μπόμπες και πετρέλαια , στα νοσοκομεια και τα ιατρεια πηγαινουν ανα δεκαδες καθε μέρα , κανουν καταστροφές στα χωριά κλπ αμαξια κλπ και ο κόσμος παρακαλάει και εκληπαρεί να ξεκουμπιστούν .

Δεν ξέρω , μπορεί να είμαι και προκατειλημμενος ή ανίδεος , αλλά μιλάω με βάση αυτά που βλέπουμε κάθε καλοκαίρι στις ειδήσεις για τα παράπονα , τα όργια κλπ ρεπορτάζ απο κατοίκους αυτων των μερών .

Δεν ξέρω αν και ακτα πόσο έντονα και "βάρβαρα" γίνονται αυτά σε άλλα μέρη , στην Ίο , το Φαληράκι , στην Κρήτη κλπ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαλιράκι, Λαγανά, Νάπα, Κάβο έχω πάει. Μου έχουν ξεφύγει Μάλια.

 

Ένα έχω να πω, τόποι του σατανά! Χορεύουν, κουμπώνονται, πηδιούνται... εμείς είχαμε πάει για θρησκευτικό τουρισμό και φτύναμε τον κόρφο μας. Ο Θεός να φυλάει, κυρία Κούλα μου... μακριά!

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός το έκανε . Έβαλε το πράμα του απότι κατάλαβα μέσα σε κάτι ( δεν κατάλαβα τι ) στα πλαίσια ενος "διαγωνισμού" που έκαναν με κάτι άλλους στο πλοίο που τους κάνει την βόλτα , και εκεί μεσα που το έβαλε του έκοψε το δέρμα που ενώνει το πράμα με την βάλανο , απο κάτω .

 

αουτς

 

και έλεγε ψέμματα στον γιατρό πως το έπαθε την ώρα του μπιφτεκώματος , μετά το γύρισε στο οτι το έπαθε during the foreplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σεξοτουρισμος και ο τζογος φερνει φραγκα...

στην αμερικη εχουν τo cabo(san lucas),cancun,las vegas   για αντιστοιχο ξεσαλωμα...

οι ευρωπαιοι εχουν τσεχια,ελλαδα,βουλγαρια :P

γιατι καθε χρονο θυμουνται αυτα τα μερη ειναι αλλο θεμα...διαφημισης μηπως?

στην ροδο νομιζω το φαληρακι το σταματησαν...

ναπα δεν γινονται οργια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και δεν νομίζω ότι κάνουνε κάτι λιγότερο απο αυτό που κάνουνε στην χώρα τους...

Αυτά που είδα στο ντοκιμαντέρ , τα έβλεπα κάθε μέρα στο Bristol...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η σύγχρονη κατάντια της Ελλάδας. Έρχεται όλος ο φθηνός κακής ποιότητας τουρισμός στην Ελλάδα και εμείς είμαστε τα γκαρσόνια τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η σύγχρονη κατάντια της Ελλάδας. Έρχεται όλος ο φθηνός κακής ποιότητας τουρισμός στην Ελλάδα και εμείς είμαστε τα γκαρσόνια τους...

 

Ενω οι υποδομες μας ειναι για υψηλης ποιοτητας τουρισμου...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...