Προς το περιεχόμενο

ssd sandisk 50 λιρες amazon uk 128 gb ssd


Captain Nemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Τον εχω παραγγειλει εδω και 15 μερες οταν ελεγε οτι θα φυγει σε 1-2 μηνες...Ακομα δεν εχω κανενα νεο...

 

Εχω παντως την εντυπωση οτι πριν μια βδομαδα περιπου που τον ειδα στην τιμη αυτη (49.99 λιρες) ελεγε in stock. Περιεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαι μην ξεχασεις το promotion Captain Nemo...!

banner.php?text%5B0%5D=Give%20polos%20fr

(και το "σωστο" λινκ βρισκεται λιγο παραπανω αλλά.... :blink:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τον εχω παραγγειλει εδω και 15 μερες οταν ελεγε οτι θα φυγει σε 1-2 μηνες...Ακομα δεν εχω κανενα νεο...

Εχω παντως την εντυπωση οτι πριν μια βδομαδα περιπου που τον ειδα στην τιμη αυτη (49.99 λιρες) ελεγε in stock. Περιεργο.

30 Ιανουαριου-28 Φεβρουαριου estimated dispatch...Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει να αναβαθμίσω σε σχέση με τον Intel 320 Series 80Gb που έχω τώρα;

 

http://www.amazon.co.uk/Intel-SSD-Series-7-0mm-SATA3/dp/B005B0Z4Z0/ref=sr_1_1?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=computers&ie=UTF8&qid=1358170033&sr=1-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον παρήγγειλα.. 51.24 λίρες τελική τιμή.. Δεν λέει πότε θα έχουν απόθεμα.. Αλλά αν το αργήσουν το κουμπάκι cancel από κάτω είναι :)

 

Ευχαριστώ τον TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ηδη εναν 120αρι vertex2, λεω να βάλω και αυτον πάνω για να αυξήσω τη χωρητικότητα για games. Δεν πιστευω να υπάρξουν τιποτα αυμβατοτητες λογω ύπαρξης άλλου ssd...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορω να βρω πληροφοριες για τον controller του με τιποτα....αλλα μαλλον εχει καποιο παλιο sandforce...

Παντως εχει πολυ κακες επιδοσεις σε read/write 4k που ειναι σημαντικο για καθημερινη χρηση.

 

Παρολαυτα σκεφτομαι να παρω εναν επειδη προοριζεται για HTPC και ειναι καλη η τιμουλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...