Προς το περιεχόμενο

Αναζητηση του επομενου γιγαντα...


takis_koll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν κατοχος εδω και 4 μοντελα iphone και εχοντας σαν κυρια συσκευη το 4s,ηρθε η ωρα μου να αφησω την apple.....Βαρεθηκα το ιδιο και το ιδιο καθε χρονο....Πρωτοπορια καμια....

 Και ηρθε η στιγμη που ρωταω τον εαυτο μου τι θελω...Και απαντηση δεν παιρνω...Για αυτο θα ρωτησω και την δικη σας γνωμη.

Αυτο που ψαχνω απο ενα κινητο ειναι : Ανταποκριση στην οθονη,Internet γρηγορο,οσο καλυτερη μπαταρια γινεται,να μην εχει κολληματα σαν συσκευη και να βρισκω ολη την ωρα να κανω κατι με αυτο. :-D

Αγαπημενες εφαρμογες : Facebook,Instagram,Whatsapp,Skype,Googlemaps,Foursquare,Shazam,Youtube και καποιες αλλες που διαβαζω ειδησεις-blogs...

Οι απαιτησεις μου πιστευω δεν ειναι τρελες....Το 4s με βολευει σε ολα(και εκτος οτι το βαρεθηκα :shifty:),η μπαταρια του κραταει 12 ωρες ακριβως...Και αμα αρχισω να παιζω λιγο παραπανω,χαιρετα μας τον πλατανο!!!

Για να ερθω στο ζουμι της υποθεσης,να πω πως γλυκοκοιταζω:

1) Samsung galaxy s3(βγαινει s4?)

2) Samsung galaxy note2 (δεν ξερω εαν με βολεψει σαν κινητο,αλλα κανει παπαδες)

3) HTC X8 wp

4) Νokia Lumia 920 wp

Τα λεφτα δεν ειναι το προβλημα γιατι ολα τα παραπανω σχεδον στα ιδια ειναι.....Περιμενω τις προτασεις-συμβουλες σας...Και οποιοδηποτε αλλο εχετε υποψην σας καλοδεχουμενο!!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Σαν κατοχος εδω και 4 μοντελα iphone και εχοντας σαν κυρια συσκευη το 4s,ηρθε η ωρα μου να αφησω την apple.....Βαρεθηκα το ιδιο και το ιδιο καθε χρονο....Πρωτοπορια καμια....

 

Και ηρθε η στιγμη που ρωταω τον εαυτο μου τι θελω...Και απαντηση δεν παιρνω...Για αυτο θα ρωτησω και την δικη σας γνωμη.

 

Αυτο που ψαχνω απο ενα κινητο ειναι : Ανταποκριση στην οθονη,Internet γρηγορο,οσο καλυτερη μπαταρια γινεται,να μην εχει κολληματα σαν συσκευη και να βρισκω ολη την ωρα να κανω κατι με αυτο. :-D

 

Αγαπημενες εφαρμογες : Facebook,Instagram,Whatsapp,Skype,Googlemaps,Foursquare,Shazam,Youtube και καποιες αλλες που διαβαζω ειδησεις-blogs...

 

Οι απαιτησεις μου πιστευω δεν ειναι τρελες....Το 4s με βολευει σε ολα(και εκτος οτι το βαρεθηκα :shifty:),η μπαταρια του κραταει 12 ωρες ακριβως...Και αμα αρχισω να παιζω λιγο παραπανω,χαιρετα μας τον πλατανο!!!

 

Για να ερθω στο ζουμι της υποθεσης,να πω πως γλυκοκοιταζω:

 

1) Samsung galaxy s3(βγαινει s4?)

 

2) Samsung galaxy note2 (δεν ξερω εαν με βολεψει σαν κινητο,αλλα κανει παπαδες)

 

3) HTC X8 wp

 

4) Νokia Lumia 920 wp

 

Τα λεφτα δεν ειναι το προβλημα γιατι ολα τα παραπανω σχεδον στα ιδια ειναι.....Περιμενω τις προτασεις-συμβουλες σας...Και οποιοδηποτε αλλο εχετε υποψην σας καλοδεχουμενο!!!!!

 

Δες εδω http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewitem?itemId=380516538449&index=2&nav=SEARCH&nid=62754876522
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που εστειλες που κολλαει? Δεν παραπονέθηκε για την μπαταρία του iPhone.. Το βαρέθηκε είπε.. :P

 

Οσο για τα κινητά.. Ολα θα σε καλύπτουν σε αυτό που θέλεις.. Κοίταξε λίγο και το θέμα της οθόνης γιατι κάποια είναι αρκετά μεγάλα για "κινητά".. Πέρα απο τις δυνατότητες πανε σε κάποιο μαγαζί και δούλεψέ τα λιγο στο χέρι σου να τα δείς πως είναι.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμ high capacity battery με 5 ευρω! Α και με το που την αγοραζεις ερχετε μια ξανθια κινεζα σπιτι σου και σου κανει μασαζ...

 

Οτι και να παρεις απο τα κινητα που παρεθεσες θα εισαι ευχαριστημενος.

Η κορφη αυτη τη στιγμη κατα την ταπεινη μου αποψη ειναι το Note 2.

Σου κανω ακομα μια προταση να κοιταξεις και το HTC one X+. Το Sense UI που εχει ειναι πιο κοντα στο IOS. Ισως το πιο πληρες android UI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω για τις προτασεις παιδια! Για WP να φανταστω οτι ειναι νωρις ακομα????Δεν ξερω γιατι αλλα μου κανουν πιο ''παιχνιδιαρικα'' !!  Αλλα ακουω οτι δεν υπαρχει instagram οτι δεν εχει χαρτες google(?) ....και για την κοντρα γενικα με την google και καπως κολαω...  Αυτο με το galaxy s4? Καπου διαβασα οτι θα το δουμε το πρωτο 3μηνο του 2013?? Ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συνέχισε να γράφεις τις αναζητήσεις σου. Σε ίδια ακριβώς φάση είμαι και εγώ.

 

Εγω να συνεχισω....Αλλα τι να πω??? Αμα ηξερα θα το ειχα παρει κιολας......Αφου δεν μας λενε οι γκουρου...... :huh: :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να συνεχισω....Αλλα τι να πω??? Αμα ηξερα θα το ειχα παρει κιολας......Αφου δεν μας λενε οι γκουρου...... :huh: :huh:

Κατέβηκα media markt,public, plaisio και έφαγα κάποιες ωρες σκαλιζοντάς τα . Πάλι προς iPhone καταλήγω που το έχω κατά βαρεθεί. Τα wp ειναι ειναι εξίσου σπιρτόζικα αλλα με χειρότερα κλειστό λειτουργικό απο το iOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Galaxy Note 2 . . . Eιχα και το 1 και το 2 . . . Μακραν οτι καλυτερο εχω πιασει στα χερια μου . .

 

Ανεξαρτήτως το πόσο καλο είναι ξεφεύγει από την κλασική έννοια του τηλ. Περισσότερο σε tablet κλείνει :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>περίμενε λίγο να δούμε από κοντά και το sony xperia Z που είναι και αδιάβροχο και 1080p και μετά καταλήγεις στον επόμενο γίγαντα!</p>

 

Πότε μας έρχεται αυτο; Κάπου είδα ένα βίντεο σχετικά με αυτό....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφο και δείχνει τουμπανάκι....Ο μάρτης όμως μου παίφτει μακρυά!! Μάλλον δεν θα μπορέσω να κρατηθώ μέχρι τότε......:)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...