Προς το περιεχόμενο

Αναζητηση του επομενου γιγαντα...


takis_koll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>5 ίντσες οθόνη !! Θα ντρέπεσαι να το βάλεις στο αφτί σου. Μόνο με hands free θα το δουλεύεις.</p>

 

Δέντρα έχεις κ άδικο!! Θα πάω μεθαύριο να δω πώς δείχνει το note2 όταν το βάζεις στο αυτί....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες ωμη δυναμη πας σε note 2, εναλλακτικα πας σε s3. Το πιθανοτερον ειναι πως θα δεις τον διαδοχο του s3 πριν το επομενο iphone οποτε λογικα μεχρι το καλοκαιρι. Η γνωμη μου ειναι να ψαχνοσουν και για το nexus 4, με αγνωστο βεβαια το ποτε θα ερθει ελλαδα.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δέντρα έχεις κ άδικο!! Θα πάω μεθαύριο να δω πώς δείχνει το note2 όταν το βάζεις στο αυτί....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

???

Δεν έχεις και αδικο*. :)Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίμενε λίγο να δούμε από κοντά και το sony xperia Z που είναι και αδιάβροχο και 1080p και μετά καταλήγεις στον επόμενο γίγαντα!

 

ΑΥΤΟ ψηφίζω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Samsung Galaxy S3 θα έλεγα για ποικίλους λόγους!

Eννοεις λογο μεγεθους σαν 1ο λογο????
Μπά, για τα χαρακτηριστικά του πρωτίστως (λειτουργικά & τεχνικά). Και το μέγεθος μια χαρά ειναι σε γενικές γραμμές.Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβηκα media markt,public, plaisio και έφαγα κάποιες ωρες σκαλιζοντάς τα . Πάλι προς iPhone καταλήγω που το έχω κατά βαρεθεί. Τα wp ειναι ειναι εξίσου σπιρτόζικα αλλα με χειρότερα κλειστό λειτουργικό απο το iOS.

Τα wp είναι πιο ανοικτό από τα ios!

Αλλά όπως είπες στην αρχή,είναι νωρίς για πολλά πολλά!

Sg note 2,sgs3 & onex+ και από μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση προς κατοχους note2 ....Ποσο κραταει η μπαταρια με κανονικη εως πολυ χρηση,εαν δεν εχουμε ενεργοποιημενη την εξοικονομηση????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ερωτηση προς κατοχους note2 ....Ποσο κραταει η μπαταρια με κανονικη εως πολυ χρηση,εαν δεν εχουμε ενεργοποιημενη την εξοικονομηση????</p>

 

Κανείς δεν εχει το note2????

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Άργησα να δω το thread. Ευτυχώς όμως που πήρες αυτό που θα πρότεινα :P

Έχω αλλάξει αρκετές συσκευές τα τελευταία χρόνια και έχω δοκιμάσει πολλές περισσότερες αλλά προσωπικά πάντα καταλήγω σε Android. Αυτή τη στιγμή έχω και εγώ από τον Νοέμβριο το Note 2 και είναι η πρώτη φορά που δε με απασχολεί οποιοδήποτε άλλο κινητό βγει.

 

Οι 5.5 ίντσες είναι πολλές ναι. Ειδικά τη στιγμή του unboxing με το που το δεις υπάρχουν άπειρα συννεφάκια από πάνω σου με φράσεις "ΤΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ" (και άλλες μη κόσμιες) αλλά δε το μετάνιωσα στιγμή.

 

Το μέγεθος συνηθίζεται και πραγματικά το One X της γυναίκας (αυτό που είχα πριν εγώ δηλαδή) πλέον μοιάζει φθηνό παιχνίδι. Το S4 όταν αυτό βγει δε με απασχολεί καθόλου. Το Note 3 αν κρατήσει την οθόνη κάτω από τις 6 ίντσες και έχει καλύτερη κάμερα τότε θα αποτελέσει την αλλαγή.

 

Να πληροφορήσω όλους όσους πιστεύουν ότι είναι παντόφλα και θα γελάει ο κόσμος, δεν έχω δει ούτε έναν να γελάει όταν δει τι κάνει και πόσο εύκολα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...