Προς το περιεχόμενο

Αγορα laptop 500-550 ευρω


panos9553

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.Ενας φιλος μου ενδιαφερεται για ενα laptop οπου η ποιο βαρια χρηση που θα αντιμετωπισει ειναι auto-cad και photoshop(απλα να τα σηκωνει αξιοπρεπως) παιχνιδια δεν θα παιζει.Επειδη δεν εχω χρησιμοποιησει τα συγκεκριμενα προγραμματα δεν γνωριζω τις απαιτησεις τους.

Εχω δει προς το παρον αυτο εδω   http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.902684

Ακουω αποψεις...ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα lenovo και το samsung βέβαια είναi ι3 .. δεν γνωρίζω διαφορά επιδόσεων και επίσης πιθανότατα κατασκευαστικά να είναι καλύτερα (τα lenovo/πρώην ibm πάντα ήταν σκυλιά και η samsung πάει σφαίρα πλέον ΚΑΙ στους υπολογιστές , και κατασκευάζει και πολλά parts).. ίσως κάποιος με εμπειρία από τα προτεινόμενα να βοηθούσε παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα να πας σε κάποιο lenovo ή samsung που προτείνανε οι φίλοι παρά στο acer που είναι παραεισαγωγή από το eshop και σε περίπτωση που πάθει κάτι θα τρέχεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω ολους για τις προτασεις σας..θελω ομως καποιος να μου διευκρινησει τις απαιτησεις των παραπανω προγραμματων..χρειαζονται περισσοτερο καλη cpu..gpu..ή ram..???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραεισαγωγη ειναι με εγγυηση δυο χρονια?

 

Εγγύηση: 2 χρόνια άμεσης αντικατάστασης με καινούριο ίδιων ή καλύτερων χαρακτηριστικών!

 

Η εγγύηση, όπως περίτεχνα γράφει το eshop, είναι 2 χρόνια άμεσης αντικατάστασης κτλ αλλά από το eshop, ΔΕΝ τα υποστηρίζει η εκάστοτε επίσημη αντιπροσωπεία και επίσης δεν έχουν Ελληνικά στο πληκτρολόγιο και Ελληνικά Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό είναι όντως ένα θέμα ! στο e-shop που είχα ρωτήσει πρόσφατα μου τα μάσαγαν με λόγια του τύπου "ανάλογα το μοντέλο, άλλα αντικαθίστανται απ ευθείας από μας ή σας δίνουμε τα χρήματα πίσω σε περίπτωση βλάβης, άλλα πάνε μέσω αντιπροσωπείας" . βλέπω όμως στα samsung π.χ. δεν καλύπτουν ΑΥΤΟΙ με αντικατάσταση .

 

 

αν γνωρίζει κάποιος ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑΣ ποιες μάρκες PC LAPTOP (για mac ok είναι διεθνής με λίγο σπρώξιμο) καλύπτονται έστω με ευρωπαϊκή εγγύηση από αυτές που κουβεντιάζουμε π.χ. lenovo, samsung, toshiba, acer, ας μας διαφωτίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...