Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν θα υπαρξει enchanted edition στο witcher 3 . προφανως θα υπαρξει ομως κατι σαν πακετο με το κυριως παιχνιδι και τα expansions

 

Και τότε θα γίνει και η αγορά. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά αυτήν την βδομάδα θα βγάλουν και το τελευταίο DLC που θα είναι το NG+ να γουστάρουμε, το DLC 15 πάντως ήταν super must...

 

Ωραία γιατι το τελείωσα την Παρασκευή και θέλω κι'αλλο :P  Βασικά ειναι οτι πρέπει για 2ο Playthrough και για δοκιμή εναλλακτικών απαντήσεων/πράξεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξεκινησω σε λιγες μερες αλλα εχω μια απορια. Το 1.08 περιεχει και τα προηγηουμενα patch η πρεπει να τα περασω ολα ενα-ενα?

 

Αυτομάτως θα γίνουν τα update dont worry, αν δεν το έχεις από gog η steam τότε ναι ένα-ένα. Το ίδιο και για τα DLC.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτομάτως θα γίνουν τα update dont worry, αν δεν το έχεις από gog η steam τότε ναι ένα-ένα. Το ίδιο και για τα DLC.

 

 

Απο GOG το εχω,ευχαριστω. Νομιζα οτι πρεπει να το επιλεξω εγω manually, αλλα αφου γινεται αυτοματα ολα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το τελειωσα...εξαιρετικο σαν παραγωγη,παιζοντας πιο πολυ ενιωσα οτι παιζω ενα παιχνιδι με την κινηματογραφικοτητα του last of us σε αλλο setting παρα ενα rpg,χειρισμος και gameplay εμετικα και ο λογος που απο καποια φαση και επειτα ηθελα απλα να δω τι γινεται στο στορυ παρα να παιξω,επισης πολυ καλη αποδοση στην 290@1080 ολα ultra πλην hairworks+sweetFX.

 

8/10 imo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω ξεκινήσει εδώ και 1-2 βδομάδες. Δεν ξέρω αν είμαι στην αρχή/μέση/τέλος, πως μπορώ να το καταλάβω αυτό? Είμαι level 11 πάντως, εσείς που το τελειώσατε πόσο είστε?

Παρατήρησα κάποια προβλήματα ειδικά όταν είμαι πάνω στο άλογο, αργεί να αντιληφθεί κάποιες εντολές, άμα πέσει και πάνω σε τείχο κάνει 10 ώρες να στρίψει. Επίσης στη μάχη πολεμάει με όποιο όπλο θέλει. Καμιά φορά μόνο με μπουνιές, αλλιώς πάει πάντα με το πρώτο σπαθί, ακόμα κι αν επιλέξω το δεύτερο που είναι πιο δυνατό!

Εγώ με την gtx970 τα έβαλα όλα ultra (αν και το geforce experience προτείνει να κατεβάσω κάποια) και έχω σταθερά πάνω από 40 fps.

Πείραξα μια ρύθμιση στο msi afetrburner που έλεγε priority, το έβαλα στο temperature limit αντί για το power limit και νομίζω ότι είδα κι άλλη βελτίωση.

Τα dlc που τα βρίσκω? Εγώ μόνο το 1.08 patch έχω βάλει. Από το gog το έχω, το έδινε δώρο το eshop με την κάρτα γραφικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω ξεκινήσει εδώ και 1-2 βδομάδες. Δεν ξέρω αν είμαι στην αρχή/μέση/τέλος, πως μπορώ να το καταλάβω αυτό? Είμαι level 11 πάντως, εσείς που το τελειώσατε πόσο είστε?

Παρατήρησα κάποια προβλήματα ειδικά όταν είμαι πάνω στο άλογο, αργεί να αντιληφθεί κάποιες εντολές, άμα πέσει και πάνω σε τείχο κάνει 10 ώρες να στρίψει. Επίσης στη μάχη πολεμάει με όποιο όπλο θέλει. Καμιά φορά μόνο με μπουνιές, αλλιώς πάει πάντα με το πρώτο σπαθί, ακόμα κι αν επιλέξω το δεύτερο που είναι πιο δυνατό!

Εγώ με την gtx970 τα έβαλα όλα ultra (αν και το geforce experience προτείνει να κατεβάσω κάποια) και έχω σταθερά πάνω από 40 fps.

Πείραξα μια ρύθμιση στο msi afetrburner που έλεγε priority, το έβαλα στο temperature limit αντί για το power limit και νομίζω ότι είδα κι άλλη βελτίωση.

Τα dlc που τα βρίσκω? Εγώ μόνο το 1.08 patch έχω βάλει. Από το gog το έχω, το έδινε δώρο το eshop με την κάρτα γραφικών

 

lmao, dude τραβάει από μονος του το κατάλληλο σπαθί και δεν υπάρχει πιο δυνατό, ατσάλι για ανθρώπους και ασημι για τέρατα, άλλο game παίζεις?!

 

Μολις το τελειωσα...εξαιρετικο σαν παραγωγη,παιζοντας πιο πολυ ενιωσα οτι παιζω ενα παιχνιδι με την κινηματογραφικοτητα του last of us σε αλλο setting παρα ενα rpg,χειρισμος και gameplay εμετικα και ο λογος που απο καποια φαση και επειτα ηθελα απλα να δω τι γινεται στο στορυ παρα να παιξω,επισης πολυ καλη αποδοση στην 290@1080 ολα ultra πλην hairworks+sweetFX.

 

8/10 imo!

 

 

Εμετικό gameplay μάλιστα...τιμωρία στην γωνια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:P Όχι δεν παίζω άλλο, απλά αν αρχίσω  να βαράω μόνος μου λίγο πιο πριν μένει με τις μπουνιές και αργεί να τραβήξει σπαθί. 

Το σπαθί αφού το ένα είναι πιο δυνατό από το άλλο, έχει περισσότερο attack damage, πως γίνεται να αλλάζει αυτό στα τέρατα? Δεν είδα να λέει πουθενά κάτι τέτοιο

Εγώ τώρα είμαι στο σημείο που έχω πάει στο goblin να ρωτήσω και του έδωσα πίσω τη φωνή του.

 

Επίσης τα μαλλιά του gerald μου φαίνεται ότι τρεμοπαίζουν λίγο, ειδικά στις τούφες, σαν τα φυσάει συνέχεια αέρας, ενώ τα μαλλιά των υπόλοιπων είναι φυσιολογικά, το χει προσέξει κανείς άλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...