Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα γραφικά φαίνονται να είναι ίδια με του 2 και λογικά θα είναι αρκετά κοντά όταν βγει χωρίς απαραίτητα να είναι κακό αυτό. Όλοι ξέρουμε ότι είναι μια αρκετά δυνατή μηχανή γραφικών με πάρα πολύ καλής ποιότητας γραφικά τα οποία αντέχουν ακόμα ένα παιχνίδι (το οποίο θα έχει κάποιες αλλαγές αλλά δεν περιμένω μεγάλες διαφορές).

 

Όλοι ξέρουμε ότι το witcher 2 λίγοι το παίζουν όλα full με άνεση, σκεπτόμενος λοιπόν αυτό και το ότι το 2014 πολλοί θα έχουν κάνει καμια αναβαθμησούλα σε καμιά κάρτα γραφικών τωρινής τεχνολογίας που μέχρι το 2014 θα έχουν πέσει οι τιμές τους, τότε θα λέμε για ένα παιχνίδι με όμορφα γραφικά που οι περισσότεροι να μπορούν να το παίζουν στα full αλλά και λιγότερο τυχεροί με κάρτες που έχουμε σήμερα και είναι 2 ετίας θα μπορούν να το υποστηρίξουν.

 

Ελπίζω αυτή την φορά να έχει και full penetration :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

According to a representative for the firm, speaking with VG247, “The Witcher 3: Wild Hunt will wrap up the saga of Geralt of Rivia, but we do leave open the possibility of returning to the Witcher world.”

 

http://www.vg247.com/2013/02/06/witcher-3-cdp-to-leave-open-the-possibility-of-returning-to-the-series/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαίρομαι που από ότι φαίνεται ακούνε το κόσμο και δείχνουν πρόθυμοι να διορθώσουν όλα αυτά που έλειπαν από το 2

 

μπράβο τους, είμαι βέβαιος ότι το αποτέλεσμα θα είναι φοβερό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαίρομαι που από ότι φαίνεται ακούνε το κόσμο και δείχνουν πρόθυμοι να διορθώσουν όλα αυτά που έλειπαν από το 2

Από τη στιγμή που κυκλοφόρησαν την Enhanced Edition, δεν είδα να λείπει πραγματικά τίποτα από το παιχνίδι πέρα από καλύτερο inventory/ stash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία η συνέντευξη, πάρα πολύ ωραία.

 

Αναφέραν άμεσα και χωρίς περιστροφές τα κυριότερα παράπονα του κόσμου για το Witcher 2, και εξήγησαν με ποιό τρόπο θα τα βελτιώσουν.

 

Επίσης μου άρεσε που η δυσκολία των κακών θα είναι στάνταρ ανα περιοχή όπως το Gothic. Κατα αυτόν τον τρόπο το progress σου στον χάρτη θα είναι σταδιακό.

 

Προσωπικά το παιχνίδι θα το προπαραγγείλω day-one. Δεν υπάρχει καμία αμφιβολία από εμένα για την ποιότητα του τίτλου αυτού.

 

Το μόνο δίλλημα είναι αν θα τα σκάσω για πρώτη φορά στη gaming ζωή μου για κολλέκτορα, ειδικά σε μία περίοδο που αρχίσαμε να μετράμε και το τελευταίο σέντ.

 

Αλλά νομίζω το αξίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία η συνέντευξη, πάρα πολύ ωραία.

 

Αναφέραν άμεσα και χωρίς περιστροφές τα κυριότερα παράπονα του κόσμου για το Witcher 2, και εξήγησαν με ποιό τρόπο θα τα βελτιώσουν.

 

Επίσης μου άρεσε που η δυσκολία των κακών θα είναι στάνταρ ανα περιοχή όπως το Gothic. Κατα αυτόν τον τρόπο το progress σου στον χάρτη θα είναι σταδιακό.

 

Προσωπικά το παιχνίδι θα το προπαραγγείλω day-one. Δεν υπάρχει καμία αμφιβολία από εμένα για την ποιότητα του τίτλου αυτού.

 

Το μόνο δίλλημα είναι αν θα τα σκάσω για πρώτη φορά στη gaming ζωή μου για κολλέκτορα, ειδικά σε μία περίοδο που αρχίσαμε να μετράμε και το τελευταίο σέντ.

 

Αλλά νομίζω το αξίζει.

 

:mellow:

Είχα δοκιμάσει να παίξω το Gothic 3 αλλά η δυσκολία του με απέτρεψε. Εκεί που ξεκινάς στην αρχή που έχει κάτι σπιτάκια σε ένα χωριό και στην πέφτουν τα Orcs,συνέχεια πέθαινα. Δοκίμασα πολλές φορές και ψόφαγα ξανά και ξανά μέχρι που βαρέθηκα και το παράτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταφέρουν και συνδυάσουν τον open world χαρακτήρα του Gothic 3 (μπροστά του τα Elder Scrolls τρέχουν να γλιτώσουν) με το σενάριο και αφήγηση του Witcher 2, ό,τι αγαπήσαμε τέλος, παντων, θα είναι κάτι πραγματικά ανεπανάληπτο.

 

Hyped? ΚΑΡΓΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CD Projekt RED: PC Version of The Witcher 3: Wild Hunt Will Be The Best Version Available

It’s no secret that CD Projekt RED is one of the most beloved PC developers out there. And while we are anxiously waiting for both The Witcher 3 and Cyberpunk, CDPR revealed that the PC version of The Witcher 3 will be the definitive version of it. Yes, The Witcher 3 is announced for next-generation consoles and PC, and from this comment we can be sure that CDPR is developing primary on the PC and will be porting its title to consoles after the completion of the PC version. That, or the PC is the lead platform for The Witcher 3′s development.

When a fan asked CDPR which version of The Witcher 3 would be best, CDPR replied and said that he should be getting the PC version. Obviously, that was not what the fan was asking for (as he was a console gamer) and replied that he was interested only on the next-gen consoles. CDPR then replied, wishing him to enjoy the console version, though they did not comment on whether the PS4 version would be better than the X720 one.


iepmow.jpg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...