Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα και το Hearts of Stone ειχε 17 ευρω σε καταστηματα που δεν ειναι αλυσιδες και μαζι με τα μεταφορικα παλι εβγαινε τουλαχιστον 20..

 

Οσο για το αλλο που γραφεις,δεν ειναι κλαψα γιατι πολυ απλα αν αξιζει το expansion εννοειται οτι ολοι θα το παρουμε.Απλα οπως και να το κανουμε το να βλεπεις 30ευρω σε expansion παιχνιδιου δυσκολα το χωνευεις στην αρχη 

 

Παμε παλι. Το expansion κοστιζει 20 ευρω σε standard retail price .10 ευρω εξτρα πληρωνεις τις καρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα και το Hearts of Stone ειχε 17 ευρω σε καταστηματα που δεν ειναι αλυσιδες και μαζι με τα μεταφορικα παλι εβγαινε τουλαχιστον 20..

 

 

Παμε παλι. Το expansion κοστιζει 20 ευρω σε standard retail price .10 ευρω εξτρα πληρωνεις τις καρτες.

Υπαρχει δηλαδη στα μαγαζια και εκδοση που ειναι 10ευρω φθηνοτερη χωρις τις καρτες???Στο hearts of stone υπηρχε τετοια αντιστοιχη εκδοση????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι υπαρχουν στα μαγαζια τo Far Harbor,Automatron,Crown of the Iron/Ivory/Sunken King,Artorias of the Abyss,The Following expansion(μονο το expansion) και αλλα ποσα αναριθμητα DLC ?

 

 

Για σοβαρεψου λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι υπαρχουν στα μαγαζια τo Far Harbor,Automatron,Crown of the Iron/Ivory/Sunken King,Artorias of the Abyss,The Following expansion(μονο το expansion) και αλλα ποσα αναριθμητα DLC ?

 

 

Για σοβαρεψου λιγο

http://www.amazon.de/Witcher-Wild-Hunt-Blood-Wine/dp/B01FEJZ9DE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1463568561&sr=8-1&keywords=witcher+3+blood+and+wine

και αυτο εδω τι ειναι???

 

Επισης θα παρακαλουσα οι χαρακτηρισμοι που βλεπω στα τελευταια σχολια(μιας και δεν σου μιλησα αναλογα πουθενα)να λειπουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει χαρακτηρισμοι κομμενοι,αλλα εσυ μου στειλες λινκ που πουλαει μονο τον κωδικο.Επειδη εχει το cover art του κουτιου,θεωρεις οτι ειναι retail DLC?.Δοκιμασε να το παραγγηλεις να δουμε αν θα σου ρθει κατι σε physical.Μαλιστα στο τονιζει κιολας οτι ειναι PC Game Code

 

Για να ανακεφαλαιωνουμε το expansion κοστιζει 20 ευρω,σε retail βγαινει στα 30 με καρτες,ειναι τοσο απλο ,δεν υπαρχει κατι αλλο να συζητηθει.

Επισης τα DLC,εξου και ο ορος Downloadable Content, σχεδον ποτε δεν βγαινουν σε physical παραμονο σε τεραστια πακετα οπως Borderlands η σε GOTY editions,οποτε η παρακατω εκρηξη σου ειναι τελειως αστοχη.

 

Υπαρχει δηλαδη στα μαγαζια και εκδοση που ειναι 10ευρω φθηνοτερη χωρις τις καρτες???Στο hearts of stone υπηρχε τετοια αντιστοιχη εκδοση????

 

 

Και τελος καλο θα ηταν αν ειναι να κανεις το forum police που σε εχω παρατηρησει να κανεις συχνα πυκνα,τουλαχιστον να το κανεις σωστα.Εδω στο thread του Dark Souls ειχα γραψει ολοκληρο ποστ σεντονι και με εκανες quote για να με "διορθωσεις" σε κατι που εντελει ειχες λαθος.

 

 

More reading,less writing my friend :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η χαρα του να παιζεις gwent live την πρωτη φορα δεν περιγραφεται :D . Ειχα βαλει και την μουσικη της ταβερνας που παιζει στο background να παιζει σε λουπα. Οκ τους ηχους απο τα horns κτλ τους καναμε με το στομα :P

 

Απλα η λαλακια ειναι οτι το Monster Deck το εχουν αποδυναμώσει λιγο.

Που παίζεται να ρθω; :P

Νομίζω το καλύτερο deck είναι των northern realms..έχει τα πιο πολλά spy (μέσα από το παιχνίδι τι βλέπω) αλλά και οι κάρτες δε θα διαφέρουν..το για monster που ειπες μη ξεχνάς ότι με τα vampires έχεις 4 κάρτες στη σειρά ήε τις crowns..αν καταλαβαίνεις τι σου λέω..πιστεύω το χειρότερο deck πάντως είναι nilfgaardian..άντε να μας έρθουν στα χέρια και οι υπόλοιπες και skellige πιστεύω στο τέλος της χρονιάς..λέω εγώ τώρα..

...

Χαχαχαχα όχι εδώ ρε συ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι υπαρχουν στα μαγαζια τo Far Harbor,Automatron,Crown of the Iron/Ivory/Sunken King,Artorias of the Abyss,The Following expansion(μονο το expansion) και αλλα ποσα αναριθμητα DLC ?

 

 

Για σοβαρεψου λιγο

 

ενταξει χαρακτηρισμοι κομμενοι,αλλα εσυ μου στειλες λινκ που πουλαει μονο τον κωδικο.Επειδη εχει το cover art του κουτιου,θεωρεις οτι ειναι retail DLC?.Δοκιμασε να το παραγγηλεις να δουμε αν θα σου ρθει κατι σε physical.Μαλιστα στο τονιζει κιολας οτι ειναι PC Game Code

 

Για να ανακεφαλαιωνουμε το expansion κοστιζει 20 ευρω,σε retail βγαινει στα 30 με καρτες,ειναι τοσο απλο ,δεν υπαρχει κατι αλλο να συζητηθει.

Επισης τα DLC,εξου και ο ορος Downloadable Content, σχεδον ποτε δεν βγαινουν σε physical παραμονο σε τεραστια πακετα οπως Borderlands η σε GOTY editions,οποτε η παρακατω εκρηξη σου ειναι τελειως αστοχη.

 

 

Εγραψες το παραπανω,δηλαδη αν υπαρχουν μαγαζια που να πουλανε μονο τον κωδικο,δηλαδη το Dlc και εγω σου εβαλα γιαυτο το λογο το Link του amazon σε περιπτωση που γινει κατι τετοιο και στην Ελλαδα. Στο Hearts of stone δεν ειδαμε στα καταστηματα κατι αντιστοιχο γιαυτο και εγω εγραψα πιο πισω αν παιζει μιας και ειδα απο το amazon το παραπανω που εκανα link να δουμε κατι τετοιο και στην Ελλαδα. Προφανως και εμενα με ενδιαφερει το πακετο με τις καρτες οπως και στο Hearts of stone γιαυτο εγραψα τα παραπανω.

 

Και επειδη ακριβως δεν εχουμε δει πολλα τετοια παραδειγματα σε dlc το ανεφερα και το παραπανω περι Dlc αν αλλαξει κατι με το Witcher 3 συγκεκριμενα(δεν μιλησα αλλωστε γενικα)ουτε ξερω που κολλαει αυτο που λες περι ''εκρηξεως''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πολλά ερωτηματικά :P

Ε ενταξυ ρε συ που να ξερω οτι τα πολλα ερωτηματικα προκαλουν :P Για τα πολλα θαυμαστικα πχ οντως τα αποφευγω αλλα ενταξυ τι να κανουμε γραπτος λογος ειναι αυτος :D

Επισης οπως ειχα πει και πιο παλια το μοναδικο καταστημα που εχει το Hearts of stone απο Ελλαδα αυτη τη στιγμη ειναι το redline και αυτο πουλαει μονο κωδικο χωρις τις καρτες αλλα σε τιμη οσο ειχε με τις καρτες(για Pc παντα)https://www.skroutz.gr/s/7436736/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Hearts-of-Stone-Expansion-PC.html?from=catspan&keyphrase=hearts+of+stone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που παίζεται να ρθω; :P

 

Στο σπίτι μου :P

 

 

Νομίζω το καλύτερο deck είναι των northern realms..έχει τα πιο πολλά spy (μέσα από το παιχνίδι τι βλέπω) αλλά και οι κάρτες δε θα διαφέρουν..το για monster που ειπες μη ξεχνάς ότι με τα vampires έχεις 4 κάρτες στη σειρά ήε τις crowns..αν καταλαβαίνεις τι σου λέω..πιστεύω το χειρότερο deck πάντως είναι nilfgaardian..άντε να μας έρθουν στα χέρια και οι υπόλοιπες και skellige πιστεύω στο τέλος της χρονιάς..λέω εγώ τώρα..

 

Με Northern Reams παιζω και εγω. Αυτο και το Nilfgaardian ειναι τα πιο ενδιαφεροντα γι αυτο και περιμενω αυτες τις καρτες πως και πως.

Για το monster αυτο που εννοω ειναι οτι στο pc game ta vampires ειναι 4 καρτες απο τις οποιες οι 3 ειχουν 4 power και η μια 5. Οποτε εχεις "προστασια" απο scorch ή απο αντιστοιχο ability γιατι θα σου φαει μονο το 5αρι. Στις καρτες απο το expansion ολα τα vampire ομως εχουν 4 Power. Οποτε εισαι ευαλωτος.

Το χειροτερο και πιο βαρετο για μενα με διαφορα ειναι των Scoia'tael :P

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο σπίτι μου :P

 

 

 

Με Northern Reams παιζω και εγω. Αυτο και το Nilfgaardian ειναι τα πιο ενδιαφεροντα γι αυτο και περιμενω αυτες τις καρτες πως και πως.

Για το monster αυτο που εννοω ειναι οτι στο pc game ta vampires ειναι 4 καρτες απο τις οποιες οι 3 ειχουν 4 power και η μια 5. Οποτε εχεις "προστασια" απο scorch ή απο αντιστοιχο ability γιατι θα σου φαει μονο το 5αρι. Στις καρτες απο το expansion ολα τα vampire ομως εχουν 4 Power. Οποτε εισαι ευαλωτος.

Το χειροτερο και πιο βαρετο για μενα με διαφορα ειναι των Scoia'tael :P

 

 

Το υπέροχο spy cheese των Northern Realms με το οποίο έβγαλα όλο το gwent quest στο game. Δε μπορώ να περιμένω για την physical έκδοση. Όχι για το actual game μιας και έχω πουλήσει το base game και θα το βάλω εκεί που ξέρω. Αλλα για τις κάρτες και για να μπεί gwent music στο bkground. 

 

Fuck it. Καφές και gwent μουσική στο background σήμερα για να ανοίξει η όρεξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mετά απο μήνες το ξαναέκανα install για δεύτερο playthrough και φυσικά τις δύο επεκτάσεις.

 

Εντυπωσιάστηκα απο το ποσο βελτιώθηκε η αποδοση του παιχνιδιού, οχι οτι έτρεχε άσχημα αλλά τώρα βλέπω πως τρέχει σημαντικά καλύτερα παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...