Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το Deus Ex δεν φοβαμαι,5 χρονια εχει απτο Human Revolution,δεν γινεται να βγαλουν κατι χειροτερο απο εξαιρετικο

 

Tο Witcher οντως εθεσε τον πηχη ψηλα σε βαθμο που μπορει να επηρεασει το πως κρινουμε τα μελλοντικα open world RPGs.Οσον αφορα το B&W,και γω θα προσπαθησω να το παω οσο πιο αργα και ανετα γινεται(αν και πεφτει μεσα σε περιοδο διαβασματος).Το πιο πιθανο ειναι χτυπησω 2-3 δεκαωρα ανα ημερα γιατι δεν με παιρνει για παραπανω.

 

Επισης  τα reviews του expansion βγαινουν την Πεμπτη αν θυμαμαι καλα

Αμα καταφέρεις να χτυπήσεις 3 δεκάωρα την μέρα πες και σε μας τους υπολοίπους με εξεταστική το μυστικό σου  :ph34r:  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Witcher εθεσε ψηλα τον πηχη ακομα και στα dlc τι να λεμε τωρα. Αν δειξεις σε καποιος μονο και μονο ολα τα κουτια του αρχικου παιχνιδιου μαζι με τα κουτια των Dlc ειναι λες και εχεις παρει collectors edition σε τιμη τσαμπα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα καταφέρεις να χτυπήσεις 3 δεκάωρα την μέρα πες και σε μας τους υπολοίπους με εξεταστική το μυστικό σου  :ph34r:  :P

 

Εχω ξεκινησει ενα μηνα πριν διαβασμα και επισης ξεκιναω στις 13 του μηνος,πολυ πιο αργα απο αλλες σχολες.There's my secret :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ξεκινησει ενα μηνα πριν διαβασμα και επισης ξεκιναω στις 13 του μηνος,πολυ πιο αργα απο αλλες σχολες.There's my secret :P

Η μπορεις να λιωσεις ανετα το witcher αν χρωστας μονο 2 μαθηματα(οπως εγω :D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Witcher 3 παντως σαν συνολικο περιεχομενο με Dlc(ανετα μπαινει και στο θεμα των gaming room ολη η συλλογη)πλεον ειναι μετρο συγκρισης το παιχνιδι οχι μονο απο πλευρας περιεχομενου αλλα και διαρκειας Dlc(αν ισχυουν και στο Blood and wine)αλλα και απο τις λιγες αγορες που αξιζει να εχεις το παιχνιδι κουτατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξεταστικές ε? Καλο κουράγιο και καλές επιτυχίες παιδιά.

 

Και μόλις συνειδητοποίησα ότι πέρασαν 12 χρόνια από την τελευταία μου εξεταστική για το πτυχίο :shock:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωση μου περασαν 12 χρόνια για να το παρω.. :P

 

Anyway στα του θέματος ο χάρτης της toussaint είναι πολυ μεγάλος (ard skellig + )..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και εγω παντως αν πεσει στα 25ευρω η τιμη θα το παρω τωρα το expansion και θα τα παιξω ολα μαζι μεσα Ιουνιου μετα την εξεταστικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και γω στην αρχή είμαι στο w3..το πήρα στο ps4 και το παίζω.

Πέρυσι κάνοντας φορματ,το ξέχασα ότι δεν κάνει/έκανε cloud saving το gog,οπότε πάει το 50% που είχα φτάσει και από τότε δεν ξανα ασχολήθηκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και γω στην αρχή είμαι στο w3..το πήρα στο ps4 και το παίζω.

Πέρυσι κάνοντας φορματ,το ξέχασα ότι δεν κάνει/έκανε cloud saving το gog,οπότε πάει το 50% που είχα φτάσει και από τότε δεν ξανα ασχολήθηκα.

Καλή διασκέδαση φίλε έστω και σε PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και γω στην αρχή είμαι στο w3..το πήρα στο ps4 και το παίζω.

Πέρυσι κάνοντας φορματ,το ξέχασα ότι δεν κάνει/έκανε cloud saving το gog,οπότε πάει το 50% που είχα φτάσει και από τότε δεν ξανα ασχολήθηκα.

Με αφορμη το ποστ του φίλου.Πως κανουμε back up τα saves sto witcher3;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...