Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη προκαταβολικά για την άσχετη παρέμβαση αλλά μιας και αναφέρθηκε σαν κατάστημα, ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας γιατί το σοκ ήταν μεγάλο!

Πήγα πριν λίγες μέρες στο κεντρικό κατάστημα της πόλης μου με ενα φίλο να δούμε για ενα κινητό και πέφτει σε μια φάση το μάτι μου στην βιτρίνα που έχει με τα PC games και τι να δω μπροστά-μπροστά πρώτη μούρη?

Αυτό!

Warhammer-Online_PC_UKUK_boxart_160w.jpg

 

Για όσους δεν ξέρουν είναι MMO το οποίο οι servers του έχουν κλείσει απο τον Δεκέμβριο του 2013!

Η αλήθεια είναι οτι μπήκα σε δίλημμα σε κάποια στιγμή να το πάρω μιας και ήταν στην προνομιακή τιμή των 49 ευρώ!  :shock:  :confused:   :blink:

Μιλάμε οι ανθρώποι είναι ενημερωμένοι σχετικά με τα PC games, όχι αστεία...

....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συγνώμη προκαταβολικά για την άσχετη παρέμβαση αλλά μιας και αναφέρθηκε σαν κατάστημα, ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας γιατί το σοκ ήταν μεγάλο!

Πήγα πριν λίγες μέρες στο κεντρικό κατάστημα της πόλης μου με ενα φίλο να δούμε για ενα κινητό και πέφτει σε μια φάση το μάτι μου στην βιτρίνα που έχει με τα PC games και τι να δω μπροστά-μπροστά πρώτη μούρη?

Αυτό!

Warhammer-Online_PC_UKUK_boxart_160w.jpg

 

Για όσους δεν ξέρουν είναι MMO το οποίο οι servers του έχουν κλείσει απο τον Δεκέμβριο του 2013!

Η αλήθεια είναι οτι μπήκα σε δίλημμα σε κάποια στιγμή να το πάρω μιας και ήταν στην προνομιακή τιμή των 49 ευρώ!  :shock:  :confused:   :blink:

Μιλάμε οι ανθρώποι είναι ενημερωμένοι σχετικά με τα PC games, όχι αστεία...

Το redline κινητα δεν φερνει(αρα μιλας για αλλο καταστημα)και που ειπαμε οτι κολλαει το παραπανω σε οσα εχουν γραφτει ως τωρα σε θεμα που αφορα το witcher???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Γερμανό αναφέρεται, το έχει τονίσει με bold στο quote που έκανε.
Είναι όντως άσχετο, αλλά τουλάχιστον μας είχε ζητήσει συγγνώμη προκαταβολικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Γερμανό αναφέρεται, το έχει τονίσει με bold στο quote που έκανε.

Είναι όντως άσχετο, αλλά τουλάχιστον μας είχε ζητήσει συγγνώμη προκαταβολικά :)

Αν εννοουσε για τον Γερμανο οκ αλλα ειναι γνωστα πραγματα πανω κατω.Σε καμια προσφορα και αν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επιτελους με το τελευταίο patch συμπληρώνεται η συλλογή των καρτών..

 

άκυρο το ανωτέρω τελικά...κρίμα

 

Quest titled Collect 'Em All is now marked as failed if player does not succeed in collecting Milva, Vampire Bruxa and Dandelion gwent cards during gwent tournament in quest titled A Matter of Life and Death.

Επεξ/σία από Sprou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Notes για το ερχομενο patch που ερχεται λογικα Δευτερα

 

http://www.shacknews.com/article/94893/the-witcher-3-patch-120-coming-soon-to-pc-xbox-one-and-ps4-patch-notes-released

Και μόνο για το enemy level scaling (έστω και χωρίς extra exp) αξίζει και μπράβο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια το παιχνιδι χρειαζεται steam για να παιξεις;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αναλογα απο που θα το αγορασεις. Εχεις 4 επιλογες αγορας

1)Κατευθειαν απο steam(αρα το παιζεις στο steam)

2)Κουτατο που μετα κατεβαζεις το Gog Galaxy client και το παιζεις εκει.

3)Ψηφιακα,κατευθειαν απο το Gog Galaxy

4)Απο κλειδαδικο για οπου θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fulgore, να σε ζαλίσω ακόμη λίγο.

 

Το παιχνίδι ψηφιακό, είτε απο steam, είτε απο gog (απ'τα λινκς που μου παρέθεσες) κοστίζει 25ε. 

 

Απ'το λινκ "allkeyshop" πως γίνεται να'ναι τόσο φθηνότερο; Απο που προτιμούμε αγορά; 

 

(λέγοντας ψηφιακό, το κατεβάζουμε σε iso πχ και το εχουμε αποθηκευμένο; πως λειτουργεί ακριβώς;)

 

Και τελευταία ερώτηση. Στο gog εχει το πακέτο με τα expansion. Μιλάμε δηλ για το expansion που εχει βγεί, το"Heart of stone" KAI αυτό που θα βγεί σε 3-4 μέρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(λέγοντας ψηφιακό, το κατεβάζουμε σε iso πχ και το εχουμε αποθηκευμένο; πως λειτουργεί ακριβώς ;)

 

Και τελευταία ερώτηση. Στο gog εχει το πακέτο με τα expansion. Μιλάμε δηλ για το expansion που εχει βγεί, το"Heart of stone" KAI αυτό που θα βγεί σε 3-4 μέρες;

Λέγοντας ψηφιακό κατεβάζεις τον αντίστοιχο client (steam, gog κ.λ.π.) και εν συνεχεία καταχωρείς το κλειδί στο client και το παιχνίδι προστίθενται στη συλλογή σου. Τέλος κάνεις download το παιχνίδι και εγκαθιστάτε κανονικά όπως π.χ. να το εγκαθιστούσες από ένα cd.Εάν απεγκαταστήσεις το παιχνίδι μπορείς οποιαδήποτε στιγμή να το ξαναεγκαταστήσεις  από το client που το έχεις στη συλλογή.

 

Το πακέτο με τα expansion είναι ακριβώς όπως το περιγράφεις εάν αναφέρεσαι στο παρακάτω.

https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_expansion_pass

Αγοράζεις το basic game (Witcher 3 - Wild Hunt) & τα 2 expansions (Hearts of Stone & Blood and Wine που θα κυκλοφορήσει 31/5). Τα 16 free downloads που έδωσε η CD Project τα παίρνεις με το basic game. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα το έπαιρνα από GOG για support εάν δεν έχεις θέμα με τα λεφτά, αλλιώς από instant gaming όλο το πακέτο 7 euro πιο φτηνό.

 

https://www.instant-gaming.com/en/search/?q=The+Witcher+3%3A+Wild+Hunt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια εγω κουτατο θελω αρα το βαζω gog διοτι steam δε θελω.το παιχνιδι καλο ειναι να βαλω και τα 2 exp και μετα να ξεκινησω;;; η να ξεκινησω με το βασικο και οποτε θελω βαζω και το exp??αμα βαλω αργοτερα το exp θα πρεπει να ξεκινησω παλι απο τη αρχη το παιχνιδι;;δε εχω καταληξει ακομα αν θα το ξεκινησω το σκεφτομαι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...