Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.skroutz.gr/s/9036983/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Blood-and-Wine-Expansion-PC.html?from=account_favorites

 

Το redline εμφανιζει το expansion αμεσα διαθεσιμο αρα λογικα σημερα θα εχουμε και απο τα υπολοιπα μαγαζια(μερικα εστω)να το φερνουν αρα να εχετε το νου σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Reshade WatchDog Tonemap - Custom FX:

 

Vanilla:

 

pC5ORd0.jpg

 

Reshade:

 

vBaVCSQ.jpg

 

Και άλλες με το συγκεκριμένο tonemap:

 

 

 

CbTLN6X.jpg

 

 

 

 

 

1SMpRtQ.jpg

 

 

Επισης πολυ καλα sweetfx αν θελετε να δοκιμασετε ειναι το fantasy και το project destiny.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο steam λεει σε 12 ωρες επομενως στις 2 ξεκλειδωνει . An μπορει να μου απαντησει καποιος , σε retail ειναι μονο για το gog η υπαρχει και για το steam 

 

edit ακυρο αναφερεται πιο πισω οτι ειναι μονο για το gog :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο steam λεει σε 12 ωρες επομενως στις 2 ξεκλειδωνει . An μπορει να μου απαντησει καποιος , σε retail ειναι μονο για το gog η υπαρχει και για το steam 

 

edit ακυρο αναφερεται πιο πισω οτι ειναι μονο για το gog :(

Σε retail ειναι και για gog και για steam τα Dlc. Αν εννοεις το κανονικο κουτατο παιχνιδι ναι ειναι για gog.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα ; νομιζα οτι σε retail και τα expansions ειναι μονο για gog. Πολυ αργα το πηρα απο κλειδαδικο στα 12,5 ευρω :P

Επισης βγηκε το patch 2,5 gb

 

Καπου πιο πισω ειχε αναφερθει οτι ο GOG κωδικος των retail expansions μπορει να αλλαχτει σε Steam μεσω του website τους ...κατι τετοιο. Μαλλον για να μπορει καποιος με Steam εκδοση να αγορασει τις retail εκδοσεις με τις καρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε όποιος έχει πιο γρήγορα εντυπώσεις ας γράψει τις πρώτες γνώμες, εγώ το έκλεισα για αύριο πάω να το πάρω.

Σήμερα το βράδυ θα πάω εγώ console club..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τσιμπησα την physical edition σημερα απτα Media Markt ,το expansion ξεκλειδωνει για ολους 2 ωρα το βραδυ,οποτε θα παρω μια γευση σιγουρα πριν την πεσω για υπνο. Can't Wait

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τσιμπησα την physical edition σημερα απτα Media Markt ,το expansion ξεκλειδωνει για ολους 2 ωρα το βραδυ,οποτε θα παρω μια γευση σιγουρα πριν την πεσω για υπνο. Can't Wait

Καλά τη ξέρω αυτή τη γεύση.. κατευθείαν δουλειά αύριο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...