Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 14/4/2022 στις 5:56 ΜΜ, Psycho_Warhead είπε

Το content του Netflix που θα βάλουν(?) τι είναι ; Κάνα quest παραπάνω ή κάνα item ; Η Saber γενικά δεν είναι άσχημη στα ports αλλά περιμένω προβλήματα σ' αυτό για κάποιο λόγο..

Τι να βάλουν dude?! Το μοναδικό που είναι πολύ καλο στην σειρά είναι ο Cavill και αυτό πάλι είναι σχετικό με τόσο κακό γράψιμο. Marketing παπαριές είναι ώστε να πείσουν κόσμο να δει το crapflix shitshow. Τους έχω χαλαρά ικανούς να αλλάξουν το μούτρα του Geralt με του Cavill, Spiderman φάση. 😬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

 

Να ελπίζουμε ότι η "εμπνευση" από τη σειρά δεν θα είναι αλλαγές στους ήδη υπάρχοντες χαρακτήρες...πολύ περισσότερο στη μορφή/εμφάνισή τους...οι λογής λογής μάγισσες, ας πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκλεισε σαν έπος το 3 με το Blood and Wine και το 10-year anniversary video που βγήκε αργότερα (canon ή μη δε με απασχολεί). 

image.png.9fc615cce69a3bc6103ae6ec9265c7ad.png

Τους έχω πλέον ικανούς να καταστρέψουν και αυτό. Dlc επηρεασμένο από το έκτρωμα του Netflix διαβάζω και μία αναγούλα με έπιασε από τώρα. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, liakinen είπε

Έκλεισε σαν έπος το 3 με το Blood and Wine και το 10-year anniversary video που βγήκε αργότερα (canon ή μη δε με απασχολεί). 

image.png.9fc615cce69a3bc6103ae6ec9265c7ad.png

Agreed. Ήταν και πολύ ωραίο το anniversary. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Tobajara είπε

Aν θα υπάρχει κάτι τέτοιο λογικά θα υπάρχει σα mod ή επιλογή reskin από το παιχνίδι, δε νομίζω να παραλογιστούν τόσο.

Θα αλλάξουν το skin της margarita Laux-Antille με της νέας ηθοποιού που την υποδύεται στην σειρά δηλαδή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

This Mod for The Witcher 3 adds a fully automatic quest tracker

Ελπίζω να είναι συμβατά αυτά με την ''Next-gen'' έκδοση γιατί δεν θέλω να ξεκινήσω 2ο playthrough και να δω ''failed quest''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...