Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

adQ5JLS.png

 

Μόλις το τσίμπησα και εγώ μέσω steam gift από kinguin

17 ευρώ...

 

Σε κάποια φάση θα το αγοράσω και από το gog για να υποστηρίξω περαιτέρω την CD project όπως έκανα και με τα δυο προηγούμενα ;)

 

Έλεγα να το πάρω και εγώ από εκεί αλλά φοβήθηκα μην φάω ban στο steam account και κλαίω τα λεφτά που έχω δώσει μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομίζω να τρώς ban για steam gift. Θα φας ban και άμα, αν πας και πάρεις Ρωσικο κλειδί και κανεις activation με VPN αλλα και αυτό σπανια.

 

Kinguin/G2A και Nuuvem/GMG έχω χρησιμοποιήσει άπειρες φορες για κλειδιά στο steam, ποτε δεν είχα πρόβλημα. Σιγά που θα σκάω πενηνταρια για digital παιχνίδια στο PC, ένας λόγος που παίζουμε στο PC είναι γιατί βρίσκουμε και games σε λογικές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μαντέψω οτι δεν προκειται να δουμε πουθενα τον κολεκτορα κατω απο ~140€ ε? :(

Πιο πολυ κοιτα απο τα γνωστα μαγαζια του εξωτερικου,εκει κατι μπορει να βρεις.Απο Ελλαδα δυστηχως δυσκολα τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αυτές είναι κινήσεις μια σοβαρής σύγχρονης εταιρίας βιντεοπαιχνιδιών  συγχαρητήρια στην CD Project  μ 'αυτόν τον τρόπο μπορεί να καταπολεμηθεί ακόμη και η πειρατεία για μένα θα είναι η πρώτη αγορά παιχνιδιού για το 2015. :-D

 

Και απ' ότι διαβάζω σε διάφορα φόρουμ πολόι θα είναι αυτοί που θα το αγοράσουν μόνο και μόνο για να ενισχύσουν την εταιρία και όχι επειδή είναι φαν της σειράς Witcher.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί δεν τα βγάζουν όλα με τη μία;

καλό που τα δίνουν δωρεάν, αλλά πολύ marketing μυρίζει.

Επειδή όλοι οι άλλοι το χ*σαν με τα DLC είπαν να δείξουν καλό πρόσωπο;

Βγάλε ένα παιχνίδι πλήρες και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βγάλε ένα παιχνίδι πλήρες και τέλος.

 

Δεν νομίζω ότι θα μπορούσαμε να χαρακτηρίσουμε το Witcher 3 ως ελλειπές παιχνίδι.

Με dlc ή χωρίς, να είσαι σίγουρος ότι θα είναι από τα πιο πλήρη παιχνίδια που θα παίξουμε το 2015.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τεραστια εταιρία οποτε δεν είναι κακό αυτό που κάνουν, release-διαφορα dlc-enhanced edition με όλα τα dlc. Έτσι είναι το σκεπτικό τους και μέχρι στιγμής δεν χάλασε κανέναν, μέχρι και το update τις ΕΕ ήταν και φαντάζομαι θα είναι δωρεάν. Εννοείτε ότι θα μπορούσαν με την μια ΕΕ αλλα εκεί και δεν θα έβλεπες διαφορα, και δεν θα είχανε πάρει το feedback από εμάς, και θα περιμέναμε άλλο ένα χρόνο ;) believe me και αυτά που κάνουν free dlc κτλ θαύμα είναι σε σχέση με τις άλλες εταιρίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί δεν τα βγάζουν όλα με τη μία;

καλό που τα δίνουν δωρεάν, αλλά πολύ marketing μυρίζει.

Επειδή όλοι οι άλλοι το χ*σαν με τα DLC είπαν να δείξουν καλό πρόσωπο;

Βγάλε ένα παιχνίδι πλήρες και τέλος.

Τα DLC βγαίνουν για να κρατάνε ''φρέσκο'' το παιχνίδι αν το έκανε για το μάρκετινγκ που λές

θα σου έλεγε στάξε το πεντάευρω για το κάθε DLC εδώ σου λέει θα στα δώσει δωρεάν,

και συν της άλλης δεν είναι έτοιμα όλα τα DLC για να τα κυκλοφορήσουν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί δεν τα βγάζουν όλα με τη μία;

καλό που τα δίνουν δωρεάν, αλλά πολύ marketing μυρίζει.

Επειδή όλοι οι άλλοι το χ*σαν με τα DLC είπαν να δείξουν καλό πρόσωπο;

Βγάλε ένα παιχνίδι πλήρες και τέλος.

Απο την μια συμφωνω γιατι εχει καταντησει μεγαλη αηδια το ολο θεμα με τα dlc αλλα απο την αλλη ετσι οπως λειτουργει το συστημα πλεον ειναι μεγαλη υποθεση να βλεπουμε τετοιες κινησεις και ποσο μαλλον σε τετοια games.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...