Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τσίμπησα κι εγώ το 2 το ένα μου το χάρισε ένας φίλος που δεν παίζει τέτοια παιχνίδια, πρίν λίγο καιρό το 2 το είχε και το steam 3 γιούρος τώρα το έχει 19.99. :-D

7.99 γραφει. Ασε που το βαζει συχνα και στο Steam Sales,ειδικα τωρα λογω του ερχομου του 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7.99 γραφει. Ασε που το βαζει συχνα και στο Steam Sales,ειδικα τωρα λογω του ερχομου του 3.

Αυτήν η τιμή είναι για το πρώτο  και είναι η Enhanced edition director's cut

το 2 το έχει αυτήν την στιγμή 19.99 (για το steam μιλάμε)

τέλος πάντων δεν είναι εκεί το θέμα έχουμε βγεί και off topic :-D

 

Edit:

Sory Fulgore μετά το είδα εσύ λές για το G.O.G, μάλλον ήταν μέχρι της 12 τα μεσάνυχτα η προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για οποιον ενδιαφέρεται εχω κωδικο για ενα Witcher 2 απο το GoG . Οποιος μου στειλει pm πρωτος :)

 

Προλαβαίνετε να το τερματίσετε μεχρι να βγει το 3 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε μπει και στις προσφορες το Witcher 2 δωρεαν αρα δεν νομιζω καποιος να μην το εχει ηδη στην συλλογη του.Παιχνιδαρα απο τις λιγες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον επιστρέψαμε σε επίπεδα απεικόνισης witcher 2 (με εξαίρεση το πολύ μεγαλύτερο scale). Παραήταν overambitious τα γραφικά που είχαμε δει στo 35-min gameplay, ειδικά για παιχνίδι που προορίζεται και για κονσόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω, σε κάποιες φάσεις τα γραφικά φαίνονται αρκετά χειρότερα από Witcher 2. Ειδικά στα τελευταία δευτερόλεπτα του τρέιλερ.

 

Τα σχόλια στο youtube περιστρέφονται συνεχώς γύρω από το θέμα των γραφικών και το κατα πόσο έχει γίνει downgrade.

 

Πάρα ταύτα έχω εμπιστοσύνη στην CDP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας τρέχει καλά και wgaf για τα graphs, τα graphs του 2 ήταν amazing ποσο μάλλον τώρα σε open world so..., παρόλα αυτά θα το ξαναπώ γιατί δεν βλέπω να αλλάζει ότι οι στολές και πανοπλίες ειδικά τον Witcher είναι λες και βγήκαν από το καθαριστήριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην βιάζεστε, τα γραφικά των 35 λεπτών, ήταν ψιλοχάλια αφού το LoD έκανε μπαμ ότι είναι άθλιο.Έχω εμπιστοσύνη στην CDPR και πιστεύω ότι το παιχνίδι σε maxed out settings θα 'ναι ότι καλύτερο θα 'χουμε δει ως τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...