Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ωραία νέα, άρα το παιχνίδι είναι έτοιμο, απλά κάνουν κάνουν optimize διάφορα μέρη μιας και πρόκειται για open-world αυτή τη φορά.Το καλό που τους θέλω να δω γραφικάρες και όχι downgraded visuals.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο την μια οσο σκεφτομαι οτι στην Biowareβιαστηκανε να βγαλουν το ME3 και δεν ειχε καν υποστηριξη απο controllers,τοτε καλα κανουν και το καθυστερουν οσο παει.Απο την αλλη βεβαια θελω να δω και αυτο που λεει ο Psycho παραπανω,αν και περιμενουμε να βγουν και οι επισημες ανακοινωσει για τις απαιτησεις του παιχνιδιου που εκει σιγουρα θα υπαρξει αρκετη κουβεντα. Προσωπικα βλεπω να ζηταει I7,8Gb ram Και Gtx 780 για recommended απαιτησεις :P

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον χωρίς 3g vram και 8g απλής δεν νομίζω να υπάρχει gaming rig.

Κανε μια βολτα στο steam να δεις τι Pc εχουν οι περισσοτεροι :P πχ εδω http://store.steampowered.com/hwsurvey

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, κοίτα, μιλάω γενικά. Ας πούμε, όλα τα παιχνίδια έχουν.υψηλές απαιτήσεις. Όταν θες να.παίξεις ultra, να έχεις.και τα ανάλογα.

Τώρα θα έχει ένσταση ο Psycho και θα πει ότι οι Devs θα πρέπει να προσπαθούν περισσότερο και να κάνουν σωστή δουλειά. Θα φέρει και παράδειγμα 2,3 άλλες εταιρίες όπως cdproject και εντάξει :D

JK. Και εγώ αυτής της άποψης είμαι. Απλά, άμα εγώ θέλω να παίξω κάτι καλό και οι Devs δεν βάζουν το χεράκι τους να βοηθήσουν, αναγκαστικά αν ο Μωάμεθ δεν πάει στο βουνό.. και λοιπά και λοιπά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το παραπανω Link ειναι πιο πολυ για να επιστρεψουν καποια ατομα και απο αλλα topics στην πραγματικοτητα γιατι νομιζουν οτι η πλειοψηφια των Pc gamers εχουν τουμπανα Pc οπως στα διαφορα τεχνολογικα forums...

 

Στα περι Optimization προσωπικα και εγω θελω το παιχνιδι να ειναι καλο μιας και ειμαι fan της σειρας και εχω και ενα συμπαθητικο Pc για να το τρεξω το game σε υψηλες ρυθμισεις(ελπιζω)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και σας βρήκα. Ρώτησα και στο θέμα που είναι για τις προσφορές αλλά ήταν άκυρο λίγο να ρωτήσω εκεί..

Θέλω να παίξω το 3 όταν βγει αλλά δεν έχω παίξει κανένα της σειράς. Πρέπει να παίξω 1 & 2 για να καταλάβω το 3 ή μπορώ να πάω απευθείας στο τρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο; Ποιοι; :P

Καλα που το ειδες :P Ασε γιατι μου εχει κολλησει αυτη η εταιρια μετα το τελευταιο AC :P

Μιας και σας βρήκα. Ρώτησα και στο θέμα που είναι για τις προσφορές αλλά ήταν άκυρο λίγο να ρωτήσω εκεί..

Θέλω να παίξω το 3 όταν βγει αλλά δεν έχω παίξει κανένα της σειράς. Πρέπει να παίξω 1 & 2 για να καταλάβω το 3 ή μπορώ να πάω απευθείας στο τρία;

Παιξε τουλαχιστον το 2.Και φθηνο παιχνιδι ειναι και μεγαλο και εχεις και αρκετο χρονο μεχρι το 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα το παιχνιδι έχει καλη βελτιστοποίηση οπως έχουνε games σαν το Ground Zeroes, Ethan Carter, Elite Dangerous, Max Payne 3 μια χαρά θα τρέχει σε όλο τον κοσμο, αρκει να μην έχεις "αρχαιο" hardware αλλα ενα αξιοπρεπές μηχανημα για συγχρονο gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα το παιχνιδι έχει καλη βελτιστοποίηση οπως έχουνε games σαν το Ground Zeroes, Ethan Carter, Elite Dangerous, Max Payne 3 μια χαρά θα τρέχει σε όλο τον κοσμο, αρκει να μην έχεις "αρχαιο" hardware αλλα ενα αξιοπρεπές μηχανημα για συγχρονο gaming.

Αναλογα πως ειναι για τον καθενα ενα αξιοπρεπες μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...