Προς το περιεχόμενο

Cinema 4D στα windows 8


Simos805

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρει κανείς αν γίνεται αν τρέξει το Cinema 4D R13 στα windows 8 pro?? Εγώ το είχα σε win 7 μια χαρά και τώρα που πάω να το εγκαταστήσω στα 8 λέει κατά την εγκατάσταση αυτό: failed to open archive C:\Users\______\Desktop\Cinema 4DR13\bin\data\13.016_main\13.016_main_Application_ein.enc4d.

 

Τι μπορεί αν φταίει?? Μήπως υπάρχει άλλη έκδοση για win 8??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεξί κλικ στο setup.exe (ή όποιος αλλίως λέγεται) -> Συμβατότητα -> Εκτέλεση προγράμματος σε λειτουργίας συμβατότητας για : Windows 7 -> OK και ξανα τρέξε το αρχείο εγκατάστασης  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι βλέπω τρέχει κανονικά στα 8... Δοκίμασε να το κατεβάσεις από αλλού ή άμα ξεκινάς τώρα κατέβασε το R12 (τώρα θα δοκιμάσω με Virtual Box και θα σου πω για να μην κατεβάσεις τζάμπα)



Παιδιά ξέρει κανείς αν γίνεται αν τρέξει το Cinema 4D R13 στα windows 8 pro?? Εγώ το είχα σε win 7 μια χαρά και τώρα που πάω να το εγκαταστήσω στα 8 λέει κατά την εγκατάσταση αυτό: failed to open archive C:\Users\______\Desktop\Cinema 4DR13\bin\data\13.016_main\13.016_main_Application_ein.enc4d.

 

Τι μπορεί αν φταίει?? Μήπως υπάρχει άλλη έκδοση για win 8??


Το πέρασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεξί κλικ στο setup.exe (ή όποιος αλλίως λέγεται) -> Συμβατότητα -> Εκτέλεση προγράμματος σε λειτουργίας συμβατότητας για : Windows 7 -> OK και ξανα τρέξε το αρχείο εγκατάστασης  .

Tο έχω κάνει κι όμως τίποτα...

 

Από ότι βλέπω τρέχει κανονικά στα 8... Δοκίμασε να το κατεβάσεις από αλλού ή άμα ξεκινάς τώρα κατέβασε το R12 (τώρα θα δοκιμάσω με Virtual Box και θα σου πω για να μην κατεβάσεις τζάμπα)

 

 

Το πέρασες?

Προτιμώ το R13 διότι το έχω συνηθίσει και γενικά πιστεύω θα είναι καλύτερο εφόσον είναι νεότερο. Θα το δοκιμάσω κι από αλλού πάντως εγώ το δοκίμασα το ίδιο ακριβώς αρχείο σε virtual box windows 7 και τρέχει μια χαρά άρα τα 8 φταίνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...