Προς το περιεχόμενο

Paysafecard σε Paypal


kagelarios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα συμφωνήσω και εγώ με τον αγαπητό και θέλω να επισημάνω και εγώ πώς οποιαδήποτε στιγμή τα στοιχεία μου είναι στην διάθεση όποιου θέληση να χρησιμοποίηση το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 10 μήνες μετά...

Καλησπερα παιδια, λεγομαι Νικος.

Μπορω να κανω αλλαγες απο PaySafeCard σε PayPal με φορο μονο 10% (+ ενα μικρο φορο απο την PayPal γιατι στελνω τα λεφτα μεσω καρτας, μιλαμε για cent ομως)

Προφανως και ολοι θα κοιτανε περιεργα τωρα αλλα εχω οσες αποδειξεις χρειαζονται και κανω το ποστ γιατι βλεπω οτι υπαρχουν πολλα ατομα που μου μιλανε στο skype και δεν ειναι απο το forum που εχω κανει το ποστ, τυχαια με βρισκουν μεσω google.

Λοιπον ειμαι ο "Cosworth" απο το γνωστο gaming forum "MaxCheaters" (Παρακατω θα αφησω λινκ απο το topic μου εκει με τις απαντησεις απο τους πελατες μου κλπ)

Το πως το κανω προφανως και δεν θα το πω αλλα ας πουμε οτι ειμαι ενα ειδος "paysafecard partner"

Δηλαδη οτι κανω ειναι επισημο.

Επισης εχω καποια services για YouTube, Facebook, Twitter κλπ (Αληθινο promo με πραγματικους ανθρωπους με επιλογη να γινει προμο μονο σε Ελληνες, οποιος ενδιαφερεται εδω ειμαι)

Το Skype μου ειναι: xxiiirtagmagrxx

Το link απο MaxCheaters ειναι: http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=275510

 

Εδω ειναι και οι τιμες μου για τα exchange οπως θα τα δειτε και στο λινκ απο πανω.

 

5€ PaySafeCard -> 3.5€ PayPal | PayPal fee €0.47 EUR

10€ PaySafeCard -> 8€ PayPal  | PayPal fee €0.62 EUR

20€ PaySafeCard -> 18€ PayPal  | PayPal fee €0.96 EUR

25€ PaySafeCard -> 22.5€ PayPal  | PayPal fee €1.12 EUR

50€ PaySafeCard -> 45€ PayPal  | PayPal fee €1.88 EUR

100€ PaySafeCard -> 90€ PayPal  | PayPal fee €3.41 EUR

 

 

 

Ναι ε? :)

Δες το ποστ μου παρακατω φιλε μου, τα προβληματα σας λυθηκαν...

Ουτε απροσωπα, ουτε χωρις αποδειξεις, οτι θελετε ειναι εδω, δοκιμαστε απλα με 10ε για αρχη και θα δειτε..

 

Ανέκδοτο είσαι μεγάλε!!! Λες..."έρχομαι απο το MaxCheaters και εμπιστευτείτε μου τα λεφτά σας"!!! Πέρα απο αυτό μιλάς για 10% "φόρο"* αλλά αν πιστέψουμε αυτά που γράφεις...

 

Στα 5€ κρατάς προμήθεια 20.6%

Στα 10€ κρατάς προμήθεια 13.8%

Στα 20€ κρατάς προμήθεια 5.2% (όπως προείπε όμως κάποιος δεν υπάρχει Paysafecard των 20€).

Στα 25€ κρατάς προμήθεια 5,52%

Στα 50€ κρατάς προμήθεια 6.24%

Στα 100€ κρατάς προμήθεια 6.59%

 

Και δεδομένου ότι οι πιτσιρικάδες που παίζουνε online παιχνίδια παίρνουν κυρίως 5-άρες και 10-άρες κάρτες η προμήθεια που κρατάς μόνο 10% δεν είναι!

 

Τέλος αναφέρεσαι στην προμήθεια του Paypal ως "μικρό φόρο - cents", ενώ είναι τσεκούρωμα κανονικό και δεν διευκρινίζεις πουθενά το αν αυτή η προμήθεια αφαιρείται από το αρχικό ποσό ή από το τελικό στα rates που δίνεις. Με την ακρίβεια που χειρίζεσαι το 10% δεν θα με εξέπληττε να συμβαίνει και αυτό.

 

Απορώ ωστόσο πως σου επιτρέψανε να στήσεις εδώ μέσα μαγαζάκι και δεν διαγράφηκε το μήνυμα σου...περίεργο.

 

Με το τελευταίο που έγραψες ότι δηλαδή έλυσες τα προβλήματα του κόσμου απλά κλαίω και φυσικά, αφού διαβάσαμε ένα σχόλιο σου μέσω internet η όλη φάση παύει να είναι απρόσωπη...έχεις δίκιο, με αυτό συμφωνώ!!! Αυτό το σημάδι που βλέπω στο αριστερό μάγουλο πως το 'παθες???

 

*Φόρο επιβάλει μία επίσημη αρχή συνήθως το κράτος…αν την έχεις δει "κράτος" ok...σε κάθε άλλη περίπτωση πάντως αυτό ονομάζεται "προμήθεια"!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχει ασφαλής τρόπος να πάρουμε πίσω τα χρήματά μας από μια paysafe που δεν έχουμε χρησιμοποιήσει; Ρωτάω γιατί πήρα μια 25€ για ανανέωση του premium account στο easybytez όπως κάνω τα τελευταία χρόνια και δεν μου τη δέχεται με τίποτε. Τη δέχεται για άλλες υπηρεσίες και όχι γι αυτή που την αγόρασα.Διάβασα ότι υπάρχει τρόπος να περάσω τα χρήματα σε paypal που έχω αλλά δεν είναι ξεκάθαρο αν είναι ασφαλές.Πείτε μου αν γνωρίζετε ένα ασφαλή τρόπο μεταφοράς σε paypal για να μην κλαψω τα 25 ευρουδάκια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχει ασφαλής τρόπος να πάρουμε πίσω τα χρήματά μας από μια paysafe που δεν έχουμε χρησιμοποιήσει;

Μπορείς να πάρεις πίσω τα χρήματά σου από μια PaysafeCard σε οποιονδήποτε τραπεζικό σου λογαριασμό, είτε αν έχεις paysafe account και έχεις προσθέσει εκεί τα χρήματα, είτε απλά από ένα αγορασμένο κουπόνι και δεν χρειάζεται να διακινδυνεύσεις τίποτα με αμφίβολλες μεταφορές στο PayPal. Διάβασε τι είχε γραφτεί πριν λίγο καιρό εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Αγορασα σημερα μια paysafe, αλλα τελικα η εφαρμογη που θελω να βαλω τα λεφτα (απο το play store ειναι) δεχεται μονο paypal.

 

Τι μπορω να κανω? Υπαρχει καποιο αξιοπιστο site που το χρησιμοποιει πολυς κοσμος για exchange?

 

Βοηθεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σου είναι άχρηστη και δεν ξέρεις τι να την κάνεις μπορεί να στην ακυρώσει το σημείο πώλησης αλλά σε αυτόν θα πιστωθεί το ποσό μετά από κάνα μήνα.Αν είναι γνωστός σου και του έχεις εμπιστοσύνη στο κάνει και σου δίνει τα χρήματα όταν του πιστωθούν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...