Προς το περιεχόμενο

Προβλημα Με DVDROM


ksideras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας

 

 

εχω ενα dvdrom που πριν λιγες μερες δουλευε μια χαρα το αναγνωριζε κανονικα σημερα προσεξα οτι δεν το βλεπει πηγα στην διαχειρησει συσκευων και μου το διχνει με ενα θαυμαστικο τι λετε να φταιει το ξεσυνδεσα και το συνδεσα αλλα παλι τιποτα καμια ιδεα να προτειναιτε??

 

 

ευχαρηστω για τον χρονο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το δοκιμασα και αυτο οπως και με το daemon tools να βαλω driver και δεν μου το εμφανιζε και στην διαχειρησι μου το εδειχνε παλι με θαυμαστικο..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαρηστω φιλε μου θα το κοιταξω λιγο αργοτερα και θα σου απαντησω γιατι ειμαι απο κινητο :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπέρα! Μια ερώτηση έχω SOS!! Έχω θέμα με τα DVD-rom μου, ενώ αναγνωρίζονται κανονικά απο τα windows XP prof. που έχω δεν μπορούν αυτα (τα DVD-Drivers) να μου τρέξουν CD-rom, Audio CD, ακόμα και τα dvd ταινιών δεν μπορούν να αναγνωρίσουν. Κατα τα άλλα οτι DVD γραφτεί απο τα DVD writers μου αναγνωρίζεται και λειτουργεί κανονικά. Εγκατέστησα το fix της Microsoft αλλα τίποτα... δοκίμασα ακόμα και να διαγράψω απο το μητρώο τα upper /lower filters αλλα δεν υπήρχαν αφού το σύστημα αναγνωρίζει τα dvd-drivers. Εάν κάποιος έχει καμία ιδέα για το τι μπορεί να συμβαίνει ας την ρίξει.!!!

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...