Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
SR20DET

Δωροεπιταγη amazon.com

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα!

μου έστειλαν κάτι συγγενείς απο το αμέρικα, μια δωροεπιταγη 100$ για το amazon.com. Διαπίστωσα οτι μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο για το εκει αμαζον και όχι στο uk ή άλλο. τώρα το πρόβλημα είναι οτι δεν ξέρω τι να αγοράσω ώστε να μην παει χαμμένη, αλλά δεν θέλω και να παραγγειλω κάτι που θα χρειάζεται να παω τελωνειο και να μπλεξω με εξτρα χρεωσεις.

Η ουσία είναι τι προιόντα και τι αξίας υπάρχει περιπτωση να κρατηθουν στο τελωνειο και ποια περνανε ανετα?

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή ξεκίνα με το ερώτημα "ποιά προϊόντα στέλνει το amazon.com στην Ελλάδα". Δεν είναι και πολλά. Από εκεί και πέρα μελετάς και τυχόν τελωνεία.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Για αρχή ξεκίνα με το ερώτημα "ποιά προϊόντα στέλνει το amazon.com στην Ελλάδα". Δεν είναι και πολλά. Από εκεί και πέρα μελετάς και τυχόν τελωνεία.

Υπάρχουν, βέβαια, και τρόποι να ξεπεραστεί αυτό το πρόβλημα, αλλά δεν νομίζω ότι αξίζει να τους μάθει και να τους εφαρμόσει κάποιος για μια και μόνη φορά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.