Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα Epson WorkForce WF-2520NF 4-in-1 - 66€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 Ευρώ τα 4

 

 

και τα μελανιά ακόμα αν δεν θα σου αρέσουν ότι τίποτε λόγο μπορείς να μου τα στήλης πίσω

μέσω site η παραγγελία, τρόποι πληρωμής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

... και μετα απ αυτο το ευχαριστο διαλειμμα, προωθησης προιοντων, θα μπορουσαμε να αφησουμε το τοπικ στον αρχικο του σκοπο, και να πατε να τα πειτε σε pm.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... και μετα απ αυτο το ευχαριστο διαλειμμα, προωθησης προιοντων, θα μπορουσαμε να αφησουμε το τοπικ στον αρχικο του σκοπο, και να πατε να τα πειτε σε pm.... :D

 

Δίκιο έχεις :)

η μέσω site η τηλεφωνικά όπως θες μονό άμα θες αντικαταβολή  θα χρεωθείς 2,5 ευρώ

Οκ, ευχαριστώ για τις πληροφορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλήμερα παιδιά  και εγώ ψάχνω ενα πολύ μηχάνημα οικονομικό αλλα απο όσα έχω δει τελικά πληρώνεις πχ.50 ευρώ για το μηχάνημα και  σε ξεσκίζουν όταν πας να πάρεις τα μελάνια  και όσον άφορα το γέμισμα  τον παλιών μελανοδοχείον δεν είχα και την καλλίτερη εμπειρία

Έχετε τίποτα καλό και οικονομικό υπόψιν σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλήμερα παιδιά  και εγώ ψάχνω ενα πολύ μηχάνημα οικονομικό αλλα απο όσα έχω δει τελικά πληρώνεις πχ.50 ευρώ για το μηχάνημα και  σε ξεσκίζουν όταν πας να πάρεις τα μελάνια  και όσον άφορα το γέμισμα  τον παλιών μελανοδοχείον δεν είχα και την καλλίτερη εμπειρία

Έχετε τίποτα καλό και οικονομικό υπόψιν σας

 

Μπορείς να κοιτάξεις προς canon, υπάρχουν μοντέλα της προηγούμενης γενιάς (mg5350 , mg6250) που ναι μεν παίζουν στα 100€ αλλά από την άλλη ένα σετάκι με 5 ή 6 μελάνια (εννοείται όχι γνήσια) κοστίζει γύρω στα 7€ από ebay.

Βέβαια εδω μέσα υπάρχουν πολλά θύματα που τα παίρνουν στη διπλάσια τιμή από αγγελίες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κοιτάξεις προς canon, υπάρχουν μοντέλα της προηγούμενης γενιάς (mg5350 , mg6250) που ναι μεν παίζουν στα 100€ αλλά από την άλλη ένα σετάκι με 5 ή 6 μελάνια (εννοείται όχι γνήσια) κοστίζει γύρω στα 7€ από ebay.

Βέβαια εδω μέσα υπάρχουν πολλά θύματα που τα παίρνουν στη διπλάσια τιμή από αγγελίες....

ευχαριστο πολυ για την απαντηση θα το κοιταξο αμεσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπόψιν ότι τα περισότερα μηχανήματα της epson παίρνουν εξτρά reffilable cartridges που δεν έχουν καμία σχέση με ότι είχατε συνηθήσει μέχρι τώρα στο γέμισμα μελανιών, απλά ανοίγεις μία τάπα βάζεις μελάνι και τέρμα τπτ άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπόψιν ότι τα περισότερα μηχανήματα της epson παίρνουν εξτρά reffilable cartridges που δεν έχουν καμία σχέση με ότι είχατε συνηθήσει μέχρι τώρα στο γέμισμα μελανιών, απλά ανοίγεις μία τάπα βάζεις μελάνι και τέρμα τπτ άλλο.

Για το λόγο αυτό προτίμησα epson!! Βέβαια θέλει προσοχή να μη βουλώσουν οι κεφαλές λόγω μη χρήσης ή κακής ποιότητας μελάνης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κεφαλή στα epson είναι ξεχωριστά από τα μελανοδοχεία; Δηλαδή το μελάνι περνάει μέσα στον εκτυπωτή;

Και αν δεν θέλεις να κάνεις χρήση και να μην εκτυπώνεις για κανα 2μηνό μπορείς απλά να τα αφαιρέσεις από τον εκτυπωτή

η θα παραμείνει ακόμα ο κίνδυνος να βουλώσει; Δεν μένει τίποτα στην κεφαλή;

Και στα canon το ίδιο ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στους epson η κεφαλή είναι πάνω στον εκτυπωτή όχι στο μελάνι και ΔΕΝ αλλάζει.

 

Για το αν βουλώνουν από μη χρήση δεν γνωρίζω αφού τυπώνω καθημερινά.

 

Η πρόταση μου είναι epson και refillable cartridges και μελάνια από ebay, η διαδικασία γεμίσματος είναι αστεία.

 

Με λίγα λόγια το μηχάνημα του τόπικ είναι μία χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στους epson η κεφαλή είναι πάνω στον εκτυπωτή όχι στο μελάνι και ΔΕΝ αλλάζει.

 

Για το αν βουλώνουν από μη χρήση δεν γνωρίζω αφού τυπώνω καθημερινά.

 

Η πρόταση μου είναι epson και refillable cartridges και μελάνια από ebay, η διαδικασία γεμίσματος είναι αστεία.

 

Με λίγα λόγια το μηχάνημα του τόπικ είναι μία χαρά.

refillable cartridges βρήκα στο ebay από καναδά και κίνα. Τα έκανα Post πιο πάνω. Έχει 2 "γενιές" νομίζω φαίνονται καθαρά στα λινκ που έδωσα. Από ότι κατάλαβα πρέπει να αγοραστεί ειδικό μελάνι για τον τύπο cartridge που παίρνει ο εκτυπωτής δηλαδή πχ για μαύρο T1631 (XL)/ 1621. ΠΡΟΣΟΧΗ το αμερικάνικο μοντέλο παίρνει διαφορετικό τύπο refillable cartridge και (μάλλον) διαφορετικό μελάνι.

Πληροφορίες για τα cartridges και το μελάνι εδώ: http://www.epson.gr/gr/el/viewcon/corporatesite/products/mainunits/consumables/11995

Επεξ/σία από FiKiFiKi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αξιζει αυτο το πολυμηχανημα για αγορα?Απο τοτε που εχασα τον cannon στα black fridays που εβγαινε στα 50 ευρο με μεταφορικα εχω λυσαξει να παρω εναν ειναι αξιοπιστος αυτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αξιζει αυτο το πολυμηχανημα για αγορα?Απο τοτε που εχασα τον cannon στα black fridays που εβγαινε στα 50 ευρο με μεταφορικα εχω λυσαξει να παρω εναν ειναι αξιοπιστος αυτος?

Νομίζω ότι είναι ίδιο με το πολυμηχάνημα του τόπικ(2520) + wifi. Βέβαια αν συνδέσεις το 2520 με το ρούτερ και ανοίξεις το wifi του ρούτερ τότε τυπώνεις ασύρματα.

 

http://uk.camelcamelcamel.com/Epson-WorkForce-WF-2530WF-reliable-AirPrint/product/B008QBCUKI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...