Προς το περιεχόμενο

Thinkpad L520 Free-dos-328ευρω


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηρα τηλεφωνο στο μακρο θεσσαλονικης και εχει ακομα κομματια στα 289 αλλα απ οτι μου ειπαν ο σειριακος αριθμος ξεκιναει με LRX.Ειναι με την χαμηλη αναλυση αυτο?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω απο Ανθουσα, ΟΚ στα 1600. Σειριακος απο LRV.

 

Το ανοιξα και εχει 2 θεσεις για μνημη, 1 πιασμενη με τα 4, αρα ακομα μια ελευθερη. Η υπαρχουσα ειναι Ramaxel στα 1333.

 

Εχω λιγες ερωτησεις.

 

Ε1-Να βαλω ακομα μια 4αρα η να βαλω 2 ιδιες καινουργιες? Στα 1600 θα εχει προβλημα (για 2 καινουργιες λεω)?

 

E2-Που βρισκουμε τους επεξεργαστες που λεγατε οτι αναβαθμιζεται? Οι νεοι επεξεργαστες παιζουν και με γρηγοροτερες μνημες?

 

Ε3-Τα USB μπορουν να γινουν 3.0 η θα ειναι παντα 2.0, ασχετα με τι επεξεργαστη βαλουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ πριν 1-2 ώρες από το Μάκρο Ξάνθης. Από LRV ξεκινά και εμένα αλλά όταν σηκώθηκε ο X server μου έδειξε 1366χ768 δυστυχώς. Η κοπέλα μου είπε ότι έχει και άλλα κομμάτια αλλά με τι θράσος να το πάω πίσω :P Οι άνθρωποι στα χαρακτηριστικά τους έγραφαν την μικρή ανάλυση.

 

Γκαντεμιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ πριν 1-2 ώρες από το Μάκρο Ξάνθης. Από LRV ξεκινά και εμένα αλλά όταν σηκώθηκε ο X server μου έδειξε 1366χ768 δυστυχώς. Η κοπέλα μου είπε ότι έχει και άλλα κομμάτια αλλά με τι θράσος να το πάω πίσω :P Οι άνθρωποι στα χαρακτηριστικά τους έγραφαν την μικρή ανάλυση.

 

Γκαντεμιά

 

LRV και 1366??? Μας χαλάς όλο το σύστημα εντοπισμού! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LRV και 1366??? Μας χαλάς όλο το σύστημα εντοπισμού! 

Αρα ακυρο το συστημα εντοπισμου?Πιστευω οτι η καλυτερη λυση ειναι ενα bootable usb stick με ubuntu και δοκιμη στο εκθεσιακο μοντελο αλλα ταυτοχρονα και ελεγχος του σειριακου του εκθεσιασκου με καποιο σφραγισμενο για να ειμαστε 100% σιγουροι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ακομα παρατηρηση, αναφερθηκε οτι παιρνει msata. Ανοιξα απο κατω το πορτακι, αλλα δεν εχει υποδοχη msata που θα κουμπωνε ο δισκος η εγω δεν βλεπω καλα. Μπορει καποιος να ανοιξει το δικο του να μας πει? Ειναι το μακροστενο κατω και μεση, 1 βιδα και ανοιξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ πριν 1-2 ώρες από το Μάκρο Ξάνθης. Από LRV ξεκινά και εμένα αλλά όταν σηκώθηκε ο X server μου έδειξε 1366χ768 δυστυχώς. Η κοπέλα μου είπε ότι έχει και άλλα κομμάτια αλλά με τι θράσος να το πάω πίσω :P Οι άνθρωποι στα χαρακτηριστικά τους έγραφαν την μικρή ανάλυση.

 

Γκαντεμιά

Πραγματι 1366x768 φοραει το δικο σου, οπως φαινεται κ απο εδω που γραφει HD οθονη και οχι HD+.

 

28s0ndw.png

 

 

Γενικοτερα για να δουμε τι οθονη φοραει, παμε σε αυτην την σελιδα, συμπληρωνουμε το serial number, μετα για Machine Type βαζουμε 5016 και παταμε submit.

Στα αποτελεσματα κοιταμε αν γραφει καπου HD ή HD+. Αν ειναι HD+, ειναι η οθονη με αναλυση 1600x900.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...