Προς το περιεχόμενο

Thinkpad L520 Free-dos-328ευρω


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

την λενοβο εγω δεν την ηξερα δεν ειχα ασχοληθει δεν την ειχα σε εκτιμηση 

μετα την αγορα του 520 εριξα μια ματια στα προιοντα της λενοβο και ηδικα στα ακριβουτσικα μοντελα των 800 Ε και πανω και μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλυτερα απο αλλες πολυ γνωστες μαρκες 

Πληροφοριακά και μόνο, για να το έχεις υπόψη στο μέλλον, η lenovo είναι η IBM και από ποιότητα, απλά δεν παίζεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορείτε να ρωτήσετε και στο μάκρο του Βόλου ο μπαμπάς μου τον πήρε το απόγευμα και τώρα το στήνει!!!
Η ανάλυση είναι η μικρή αλλά απ ο,τι μου λέει είναι φανταστικός...  αν και είμαστε σε διαφορετικές πόλεις για να το διαπιστώσω ιδίοις όμμασι για τα λεφτά του καλός είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ψάχνεστε με drivers έναν -έναν για κάθε συσκευή.

Κατεβάστε απο εδώ την εφαρμογή ThinkVantage System Update και εγκαταστήτε την.

Στην συνέχεια θα σας βγάλει όλους τους οδηγούς του laptop σας, θα τους κατεβάσει και εν συνεχεία θα τους εγκαταστήσει.

Σε μισή ώρα θα είστε κομπλέ.

Παρεπιπτόντως το laptop με 8 γίγα πλέον ram και τον sandisk extreme 120GB σπέρνει.

Επόμενη αναβάθμιση σύντομα ένας i5 / i7.

Η HD+ οθόνη φοβερή.

Τρελό value for money.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που γνωρίζει τι επεξεργαστή να βάλουμε για καλύτερα γραφικά,κ από που (ebay,κτλ),και κανα κιτακι για 8gb ram με καλούς χρονισμους, ας ενημερώσει να μην ξεκινάω έρευνα αγοράς.έβαλα να παιξω ένα lol κ σέρνονταν.Άντε μπας κ χαρούμε την οθοναρα.(έχω ήδη ssd 830 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ' το site της, κατεβασα ntel WiMAX 6250 AGN for Windows 7 και Intel Wireless LAN (bg, abg, abgn) for Windows 7.

θα κατεβασω τα 8αρια,να δοκιμασω

Δεν έχει Intel Wireless αλλά αυτό: ThinkPad 1x1 11b/g/n Wireless LAN PCI Express Half Mini Card Adapter for Windows 7

 

Τουλάχιστον το δικό μου!

 

Επίσης το WiMax είναι άσχετο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει Intel Wireless αλλά αυτό: ThinkPad 1x1 11b/g/n Wireless LAN PCI Express Half Mini Card Adapter for Windows 7

Τουλάχιστον το δικό μου! Επίσης το WiMax είναι άσχετο ;)

 

 Ευχαριστω PaNtErAz :-) κατβεσα αυτο που είπε ο lionheart75 και σημα καμπάνα. lionheart75 σ'ευχαριστω καθως και ολους τους υπολοιπους. καλο βράδυ

 

Μην ψάχνεστε με drivers έναν -έναν για κάθε συσκευή.

Κατεβάστε απο εδώ την εφαρμογή ThinkVantage System Update και εγκαταστήτε την...

 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμας τα φτωχαδακια που δεν εχουμε προσβαση σε Μακρο,

απο grab-it και e-experts με 1600x900:

 

http://www.skroutz.gr/s/2789154/Lenovo-Thinkpad-L520-B960-4GB-320GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμας τα φτωχαδακια που δεν εχουμε προσβαση σε Μακρο...

 

xristofore δε χρειαζεται, απλα βρισκεις καποιον απ εξω, του εξηγεις, μπαινετε μαζι και στο ταμειο παλι μαζι. σε 15' ειχα τελειώσει. οπως και εδω στο forum ετσι και εκει, παντα βρίσκεται καποιος αγνωστος που θα σε βοηθήσει :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που γνωρίζει τι επεξεργαστή να βάλουμε για καλύτερα γραφικά,κ από που (ebay,κτλ),και κανα κιτακι για 8gb ram με καλούς χρονισμους, ας ενημερώσει να μην ξεκινάω έρευνα αγοράς.έβαλα να παιξω ένα lol κ σέρνονταν.Άντε μπας κ χαρούμε την οθοναρα.(έχω ήδη ssd 830 )

 

i5-2410m για προσιτή λύση με ενσωματωμένη κάρτα Intel 3000. Παρόλο αυτά η κατεύθυνση του συγκεκριμένου υπολογιστή δεν είναι το gaming. Όποιο το πήρε για κάτι τέτοιο μάλλον έκανε λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι σιγουρο γιατι το περναει στα εξοδα και γλιτωνει χρηματα απο την εφορια.. 289 κανει με τον φπα

 

 

xristofore δε χρειαζεται, απλα βρισκεις καποιον απ εξω, του εξηγεις, μπαινετε μαζι και στο ταμειο παλι μαζι. σε 15' ειχα τελειώσει. οπως και εδω στο forum ετσι και εκει, παντα βρίσκεται καποιος αγνωστος που θα σε βοηθήσει :-)

 

εμενα μου βγαλε 4.5 experience index στα win7 χωρις τη μπαταρια με perfomance settings στο power save options ..ειναι φυσιολογικο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι σιγουρο γιατι το περναει στα εξοδα και γλιτωνει χρηματα απο την εφορια.. 289 κανει με τον φπα

 

Αν είναι να το περάσει στα έξοδα, θα πρέπει να το κόψει τιμολόγιο στα στοιχεία του και το τιμολόγιο να το πάρει αυτός. Και αν δεν έχεις φωτοτυπικό κοντά να πάρεις ένα αντίγραφο, άντε ψάχ' τον για την εγγύηση, αχρείαστη να 'ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω αν γινεται να το κοψουν το τιμολογιο σε αλλο προσωπο αφου πας με τη καρτα και πληρωνεις.. για την εγγυηση μαλλον θα χρειαστεις και την αποδειξη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να το περάσει στα έξοδα, θα πρέπει να το κόψει τιμολόγιο στα στοιχεία του και το τιμολόγιο να το πάρει αυτός. Και αν δεν έχεις φωτοτυπικό κοντά να πάρεις ένα αντίγραφο, άντε ψάχ' τον για την εγγύηση, αχρείαστη να 'ναι...

 

δε ξερω αν γινεται να το κοψουν το τιμολογιο σε αλλο προσωπο αφου πας με τη καρτα και πληρωνεις.. για την εγγυηση μαλλον θα χρειαστεις και την αποδειξη..

 

παιδια φυσικα και δεν κόβεις τιμολόγιο, την αποδειξη την πηρα εγω  και στα στοιχεία πελάτη γραφει απλα ιδιώτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν απαιτηται η αποδειξη απλα θα χασεις κάποιο χρονικο διαστημα καθως θα παει με βαση τον σειριακο αριθμο του φορητου.

Μπες στο site της lenovo και δες απο εκει ποσο σου δινει εργοστασιακα με το σειριακο αριθμο

 

για την εγγυηση μαλλον θα χρειαστεις και την αποδειξη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...