Προς το περιεχόμενο

Thinkpad L520 Free-dos-328ευρω


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, παίζει και ήχος μέσω DisplayPort. Πάλι τυχερός είσαι εσύ, στη δική μου την Philips ούτε εικόνα ούτε ήχος σε HDMI. Σε άλλη Samsung που δοκίμασα όλα δουλεύουν κομπλέ. 

 

Οκ δοκίμασα σε μια samsung και αναγνώρισε την tv σαν audio device και έπαιξε ο ήχος απο εκεί :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και γω χτες παρέλαβα  αυτο http://www.ebay.co.uk/itm/DisplayPort-Display-Port-DP-to-HDMI-HD-TV-PC-LCD-Laptop-Cable-Lead-1M-1-5M-2M-3M-/330800777955?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item4d05434ae3

το εβαλα κατευθειαν σε μια παλια  samsung που εχω και εβγαλε ηχο και η εικονα  κανονικα. το μονο που εκανε και δεν μπορω να καταλαβω ειναι που αλλαξε την ρυθμιση οθονης απο μονο του σε 1280χ7 κατι τέτοιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω το εργαλείο και ολα βαίνουν καλώς.Η χρήση του προορίζεται για αρχάριο χρήστη αλλά δύο λόγοι με έκαναν να το αγοράσω αναλογικά με την τιμή του.

1.Η ανάλυση της οθόνης 1600χ900.

2.Η προοπτική αναβάθμισης σε κάνα χρόνο χάνοντας βέβαια την εγγύηση σε i5 με Hd3000.

Και στην τιμή των 330euro αξίζει στην καλή ανάλυση αν και απ'οτι βλεπώ skroutz η τιμή του ανεβαίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε ότι έχει καλό service η lenono, ε;;;

Παρά την τηλεφωνική συνεννόηση όταν πήγα και το είδαν, είπαν ότι δεν το καλύπτουν γιατί είναι μόνο ένα ενώ δήθεν καλύπτουν 2 και άνω .... και όλα αυτά σε υπολογιστή εβδομάδας.....

Μίλησα και με το stechi και θα δω αν από εκεί κάνουν κάτι δεδομένου του δικαιώματος κατά νόμο να επιστρέψεις οτιδήποτε αγόρασες εξ αποστάσεως εντός 14 ημερών....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καμένα/κολλημένα πίξελ είναι θέμα με όλους τους κατασκευαστές λάπτοπ. Κανείς δεν σου εγγυάται 0 καμένα πίξελ. Το ζήτημα είναι πως το έχεις στο κέντρο της οθόνης κι εκεί έπρεπε να επιμείνεις. Άσε που συνεννοήθηκες τηλεφωνικά για κάτι και τραβήχτηκες χωρίς λόγο επιτόπου, ενώ θα μπορούσαν να σου είχαν αναφέρει πως δεν το καλύπτουν.

 

Τι να σου πω, καλή τύχη! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καμένα/κολλημένα πίξελ είναι θέμα με όλους τους κατασκευαστές λάπτοπ. Κανείς δεν σου εγγυάται 0 καμένα πίξελ. Το ζήτημα είναι πως το έχεις στο κέντρο της οθόνης κι εκεί έπρεπε να επιμείνεις. Άσε που συνεννοήθηκες τηλεφωνικά για κάτι και τραβήχτηκες χωρίς λόγο επιτόπου, ενώ θα μπορούσαν να σου είχαν αναφέρει πως δεν το καλύπτουν.

 

Τι να σου πω, καλή τύχη! :)

Για την πολιτική τους το ξέρω και το διάβασα αλλά ακόμα και σε αυτό λάθος μου το είπαν...

Δυστυχώς στη σειρά αυτή το service δεν γίνεται από την ίδια τη lenovo αλλά από τρίτες εταιρίες που είναι κατάκύριο λόγο κρατικοδίαιτες εταιρίες πληροφορικής με ότι συνεπάγεται αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς τη CPI, τότε να ξέρεις πως όλα εκεί πάνε.Και το παλιότερο R61, και το W500 και διάφορα Τ60/61 που έχουν περάσει από τα χέρια μου, εκεί έχουν καταλήξει για service. Lenovo στην ελλάδα δεν υπάρχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω χτες παρέλαβα  αυτο http://www.ebay.co.uk/itm/DisplayPort-Display-Port-DP-to-HDMI-HD-TV-PC-LCD-Laptop-Cable-Lead-1M-1-5M-2M-3M-/330800777955?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item4d05434ae3

το εβαλα κατευθειαν σε μια παλια  samsung που εχω και εβγαλε ηχο και η εικονα  κανονικα. το μονο που εκανε και δεν μπορω να καταλαβω ειναι που αλλαξε την ρυθμιση οθονης απο μονο του σε 1280χ7 κατι τέτοιο 

 

Μάλλον η tv υποστηρίζει μέχρι 720p , αλλά μπορείς να έχει αλλη ανάλυση στου λαπτοπ την οθόνη και άλλη στην tv με extended desktop.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, πείτε μου κάτι... το πληκτρολόγιο είναι Ελληνικό ή έχει μόνο λατινικούς χαρακτήρες;;

Τώρα έφαγα το φλας, ελπίζω να μην είναι αργά για το περιμένω από τον courier από στιγμή σε στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, πείτε μου κάτι... το πληκτρολόγιο είναι Ελληνικό ή έχει μόνο λατινικούς χαρακτήρες;;

Τώρα έφαγα το φλας, ελπίζω να μην είναι αργά για το περιμένω από τον courier από στιγμή σε στιγμή.

Εχει και ελληνικά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατέβασα το utility της Lenovo για την εγκατάσταση όλων των drivers μαζί αντί να ψάχνω ένα-ένα αλλά μου βγάζει συνεχώς ότι δεν υπάρχει applicable update. Τι κάνω λάθος;

 

Edit: Άκυρο... όλα ok.

Επεξ/σία από bikey77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα update απο lenovo και αναβει και το λεντακι του μικροφωνου

ουουουουουουουαααααααααου   B) 



με τον shokwave που κρασαρει συνεχεια σε win 8 δεν μπορω να κανω κατι ?



με google chrome παιζω



ενταξει με flash player στον firefox κανενα προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...