Προς το περιεχόμενο

Toshiba 1TB 2.5 inch usb 3.0 49,99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Dith, δεν μου εχει τυχει να χαλασει κατι και μενα μετα απο πολυ καιρο. Στην αρχη μου ετυχαν 2 μολις περιπτωσεις "προβληματικα" οπως λες και εσυ και εγινε η δουλεια αμεσα και τελεια, αντικατασταση και επιστροφη του προβληματικου αντικειμενου! 

 

Γνωριζω ομως περιπτωση φιλου που κατι (αξιας καπου 30 λιρες) του χαλασε μετα απο κανενα 6μηνο, και το εστειλε πισω χωρις κανενα προβλημα και φυσικα χωρις να χρεωθει μεταφορικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά δεν βρήκα καπου αυτη την πληροφορία. Και ειναι και δικη μου απορία τι πολιτικη εχουν. Γιατί αν παρεις πχ ενα λαπτοπ αξιας 500+ ευρω, θα βρεις ακρη με τον κατασκευαστή...και στην τελικη δινεις το 30ευρω για να παει στο RMA. Αλλα για αντικειμενα σαν τον δισκο αυτον πχ που η αξία του ειναι οριακή, είναι ανασταλτικός παράγοντας αν σου λένε "βρες τα με την Toshiba Γερμανίας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καπου εδω μεσα (φορουμ) διαβασα πριν λιγες μερες οτι καποιος ειχε προβλημα μετα απο 1.5 χρονο και του ειπαν "οχι μαζι μας επειδη εχει συμπληρωθει το ενα ετος", οποτε ισως μεχρι ενα ετος γινεται σε αυτους. Δεν αποκλειω την περιπτωση μαλιστα και στο 1.5 ας πουμε αν επιμεινεις να υποχωρησουν.

 

Ολο και καποιος θα εχει εμπειρια οποτε θα μπορει να μας φωτισει σε αυτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...