Προς το περιεχόμενο

Toshiba 1TB 2.5 inch usb 3.0 49,99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον αγοράζεις, τον ανοίγεις, τον βγάζεις, πετάς τη θήκη και τον τοποθετείς στο laptop. Τόσο απλά.. 

Έτσι χάνεις την εγγύηση όμως και μιας και το ανέφερα ο συγκεκριμένος τι εγγύηση έχει? Δεν βλέπω να γράφει πουθενά. Και τι γίνεται έτσι και χαλάσει εντός εγγύησης? Τον στέλνεις πίσω και σου στέλνουν άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι σίγουρο ότι μπορεί να βγει από τη θήκη. Πολλοί καινούργιοι σκληροί υsb 3.0 για λόγους οικονομίας και ταχύτητας έχουν ενσωματωμένο τον controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 κομμάτια διαθέσιμα και πάλι ... ορμάτε!

 

Φαίνεται να μην είναι ο ίδιος ... τι λέτε;

 

Link.png Site: http://www.amazon.co.uk/Toshiba-HDTB110EK3BA-STOR-E-Basics-External/dp/B005X7AXXE?SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&tag=camelcamelcam-21&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B005X7AXXE">Toshiba HDTB110EK3BA STOR.E Basics 1TB 2.5 inch External Hard Drive - Black

 

 

 

//finikis   :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα μου ήρθε σήμερα. Απίστευτα γρήγορα. Και από Ελλάδα να το στέλνανε τόσο γρήγορα δεν θα ερχόταν. 

 

Επειδή το καλώδιό του είναι πολύ μικρό ξέρετε αν μπορώ να βρω μεγαλύτερο? Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο καλώδιο βασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα μου ήρθε σήμερα. Απίστευτα γρήγορα. Και από Ελλάδα να το στέλνανε τόσο γρήγορα δεν θα ερχόταν. 

 

Επειδή το καλώδιό του είναι πολύ μικρό ξέρετε αν μπορώ να βρω μεγαλύτερο? Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο καλώδιο βασικά.

 

Από Ελλάδα...

Από Amazon...

Από DX...

Διαλέγεις και παίρνεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...