Προς το περιεχόμενο

νεα καρτα γραφικων για 2ετια


intelquad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια! εχω το συστημα της υπογραφης. παιζω σε 22αρα οθονη σε αναλυση 1680*1050. σκοπευω να δωσω 60 ευρω την gtx 280 και να διαθεσω αλλα 70-80 σε αγορα νεας, με προυποθεση το gaming σε υψηλα επιπεδα σε περιοδο 2 χρονων. τι προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη λες gaming σε υψηλα επιπεδα δε ξερω.Αν και εχεις χαμηλη αναλυση σχετικα.

 

Μια χαρα για τα λεφτα τους ειναι η 7770 και η 650ti απλως η 7850 ειναι μια κλασση πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ακριβως εννοεις "gaming σε υψηλο επιπεδο" ?

 

Σιγουρα δεν προκειται να δεις με 7770,low μεχρι medium στα συγχρονα και επερχομενα παιχνιδια σε κοβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα! @3djin εννοω να παιζω παιχνιδια βαρβατα σε high με ultra settings. προτεινετε δηλαδη να προχωρησω σε αγορα 7850 ή 7870, η να περιμενω την νεα σειρα και μετα να αγορασω καρτα της σειρας 7000;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα! @3djin εννοω να παιζω παιχνιδια βαρβατα σε high με ultra settings. προτεινετε δηλαδη να προχωρησω σε αγορα 7850 ή 7870, η να περιμενω την νεα σειρα και μετα να αγορασω καρτα της σειρας 7000;

 

Δεν αρκεί το μπάτζετ σου για κάτι τέτοιο φίλε μου ούτε οι κάρτες που αναφέρεις. Από την 7870 και πάνω, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σκοπευω να παιζω μεχρι 1680*1050. τπτ παραπανω... και ρωταω τι καρτα προτεινετε να παρω αν θελω σε περιοδο 2 χρονων να μου παιζει games σε πολυ καλα fps. μου ειναι φυσικα δυνατο να μαζεψω αλα 70-80 να παω σε καλυτερη καρτα απο το ευρος 150 που ειμαι τωρα.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...